Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Стрільця від Марфи Бомбушкар


Новини, поїздки, спілкування, навчання, оптимізм, енергійність та й багато іншого, що чекатиме Стрільців в серпні місяці. Цей серпня принесе Вам довгостроковий тренд в кар’єрі – позитивний, удачливий. Серпень – хороший місяць для відпочинку, а так само перша половина вересня. З приходом другої половини вересня і до 2017 року, Стрільцям потрібно буде стати серйозніше, але про це потім, а поки гороскоп на серпень місяць!

Початок місяця повинен принести з собою масу новин про всякі результати, в цей же період, спочатку серпня, Ви відчуєте, що почали рухатися вперед у фінансовій сфері. До цього, десь з березня місяця, до Стрільців почали повертатися старі питання, пов’язані з фінансами і складно було досягати нових фінансових результатів. Почекайте ще трохи, до 6 вересня, і фінансові питання стане вирішувати значно простіше.

Як я вже писала в гороскопі на липень, до 12 серпня Стрільці будуть серйозніше звичайного, навіть трохи сумні. Це досить неприємний час, коли Ви можете бути не впевнені у своїх силах і розриватися між своїми бажаннями і можливостями. У цей же період жінки Стрільці можуть відчувати незадоволеність у своїй зовнішності, але почекайте ще трохи. І з 13 серпня до 18 у Вас буде час відпочити, набратися сил, Ви знову станете більш життєрадісні.

Починаючи з 9 серпня у Вас повинні зменшитися витрати, які росли у Вас з кінця червня місяця. Гарний час для структуризації своїх витрат, вирішення питань пов’язаних з боргами, кредитами, розділом майна, спадщиною – в період з 4 по 8 серпня. Так що, якщо Ви не могли знайти сил для витребування боргів у боржників, в ці дні у Вас є шанс. З 9 серпня до 25 вересня у Вас стане більше фізичної енергії! І в цей період Ви будете більш активні в сферах подорожей, освіти, планування на майбутнє. Це хороший період для вивчення наук, отримання знань, яких Вам не вистачає. А так само, написання дипломних робіт, дисертацій, різних есе.

Дуже важливий, а так само довгостроковий, тренд для Стрільців почнеться 12 серпня 2015, протриває рік і півтора місяці до 10 вересня 2016! У цьому році, 2015 у Вашого знаку Зодіаку настане 2 довгострокових тренда, дуже важливих і значних. Можете запам’ятати себе який Ви зараз, в перебігу двох років Ви сильно змінитеся. Той тренд, про який я кажу, з 12 серпня, вплине на Вашу кар’єру, Ваше соціальне становище, повагу, різні досягнення і нагороди! Цей період принесе Вам впевненість у своїх силах і оптимізм на шляху по досягненню кар’єрного росту, розширить можливості в цих сферах, дасть Вам удачу і шанси! Вас чекає маса проектів та ідей, планів пов’язаних з кар’єрою і соціальним становищем. Це вдалий час для кар’єрного зростання, вже з приходом Діви, в період з 25 по 29 серпня, Стрільці повинні відчути зміни в кар’єрі і соціальному стані. Можливо, вони будуть і не зовнішні, а внутрішні, надії, віра у світле майбутнє свого соціального стану.

13 серпня, плюс мінус 3 дні – щось нове станеться пов’язане з навчанням, зарубіжжям, заступництвом. Якщо це буде стосуватися жінок, то тут є ймовірність того, що воно буде пов’язано з чимось старим, повернуться старі теми. Це гарний час для початку вивчення нового, гарний час для відправлення в подорож, гарний час для пошуку допомоги та покровителів.

А в період з 20 по 24 серпня, ймовірно, Вас відвідає хандра, нудьга, втома. Почекайте до 25 числа – життя зацвіте яскравими фарбами.

29 серпня, плюс мінус 4 дні – увага буде звернена до сімейних питань, батьків, будинку в якому Ви живете, нерухомості. Найімовірніше, що в ці дні буде отриманий результат, вирішення питань виниклих раніше, закінчення проектів – пов’язаних з цими сферами. Може Ви знайдете будинок який хотіли продати або купити, або ж зможете вирішити сімейні питання. Це час для усвідомлення своєї домашньої сфери, своїх потреб і бажань пов’язаних з нею. Цілком імовірно, що можливий потоп в ці дні або інші проблеми пов’язані з водою, так що не забудьте закрити кран йдучи з дому. Або ж батьки потребуватимуть Вашої допомоги, вони таки зважаться попросити у Вас про допомогу. Хочу зауважити, що ситуація в ці дні буде не зовсім вже точна і ясна.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в серпні 2015

З 9 серпня до 25 вересня – енергії на навчання, поліпшення себе, подорожі буде предостатньо.

З 12 серпня до 10 вересня 2016 року – кар’єрний і соціальне зростання.

13 серпня, плюс мінус 3 дні – навчання.

29 серпня, плюс мінус 4 дні – питання сім’ї, ймовірно, будуть вирішені або «спливуть» на поверхню.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,171