Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Лева від Марфи Бомбушкар


Місяць емоцій, місяць яскравий, місяць осмислення своїх відносин, осмислення самого себе, час для нових початків, час для старту. Маса емоцій, маса енергії, особливо фізичної, маса відносин. Місяць буде хорошим, Ваша енергія повернеться до Вас. Серпень принесе новий довгостроковий тренд, пов’язаний з фінансами, але про все по черзі.

Як я вже писала в гороскопі на липень, кінець липня і початок серпня для Львів буде часом осмислення своїх відносин, усвідомленням їх. Це буде трохи емоційний період, коли Ви будете акцентувати свої потреби, зможете зрозуміти свої бажання пов’язані з відносинами, чого ж Ви хочете від партнера і що ж він Вам дає.

До 12 серпня у Левів буде внутрішній конфлікт, між бажанням давати і бажанням отримувати, стриманістю і експансією. Про цей період я згадувала в гороскопі на липень, до кінця першої декади серпня триватиме багато трендів минулого місяця.

З 9 серпня у Львів настає період підвищеної енергійності, який триватиме до 25 вересня! З позитивних якостей, які зараз будуть проявлятися у Вас і посиляться, я можу сказати про: активності, енергійності, ініціативності, бажанні бути першими, буде багато фізичної енергії, бажання діяти, Ви станете більш сміливими. Зросте і сексуальне лібідо. Це особливо гарний час для чоловіків Львів, все, що було сказано можна помножити на 2, якщо говорити про чоловіків Левів. Ви будете дуже привабливі для протилежної статі, впевнені в собі і своїй мужності (хоча Леви і так впевнені в собі завжди). А ось з негативу, в астрології завжди є хороше і погане, це: нетерплячість (Вам складно буде чекати, будете поспішати), агресивність (краще іншим Вас не ображати), бажання керувати іншими, непослух інших, егоцентричність.

Важливий тренд закінчитися 12 серпня. Леви, згадайте як змінилося Ваше життя за цей рік і два місяці? Багато хто з Вас набрали зайвої ваги, багато змінили місце проживання, можливо, що хтось навіть партнера (шлюб). Багато хто з Вас переосмислили свою філософію, спосіб життя, устремління та ідеали. Це був період, коли Ви були повні оптимізму, і навіть якщо світ навколо Вас рушився – Ви не сумували! Це був час успіху! Непередбачених удач, коли доля сама відкривала перед Вами двері, що ведуть в нове, час – несподіваних ідей і провидінь. А ось з негативу, ймовірно, Ви стали більш ледачими, занадто гордовитими, ну і дещо ще, не важливо. На жаль все хороше колись закінчується. Але ця енергія перейде в Вашу фінансову сферу.

Період з 12 серпня 15 року і до 10 вересня наступного року принесе Вам успіх у фінансовій сфері і з накопиченнями. Ви можете вирішити змінити свою роботу, щоб заробляти більше. Можете знайти масу нових джерел доходів. Можете вирішити накопичувати щось або на щось. Знайдете вдалу інвестицію. У цей період Вас очікує поліпшення фінансового становища. До того ж у цей період має покращитися і Ваше здоров’я. Головне – ловіть свій шанс!

13 серпня, плюс мінус 5 днів – це час усвідомлення себе, всю Вашу увагу буде звернено до себе. У ці дні Ваші почуття будуть більш яскравими, Ви будете більш емоційні, занадто сентиментальні, образливі і ранимі. Та до того ж в цей період Ви будете дуже енергійні, чутливі до висловлювань про Вашу особистості, образливі. Будете бажати уваги до своєї персони. Це хороший період покопатися в собі, усвідомити свої бажання, поставити перед собою нові цілі. Час, щоб змінити свій стиль одягу, зачіску, попрацювати над своїм іміджем. Це гарний час для нових початків у всіх сферах. Особливо сильно в ці дні Вашу увагу буде звернено на те, як до Вас відноситься Ваш партнер (діловий \ по шлюбу). Ви можете переоцінити свої стосунки.

У період з 15 по 16 серпня, можуть, прийти новини пов’язані з будинком і рідними. Ці новини розкажуть Вам про зміни з ними. Якими б ці новини не були, Ви повинні сприйняти їх спокійно.

А в період з 17 до 23 серпня жінки Леви можуть вирішити змінити свою зовнішність або гардероб, в якийсь незвичайний стиль. Найімовірніше, що Ви повернетеся до старих ідей про свою зовнішність і здійсните їх, або ж гардероба.

У період з 20 по 24 липня Ви будете відчувати смуток, втома, сум. У ці дні потрібно бути обережними, якщо у Вас проблеми з серцем. Період не довго, але змушує Вас переоцінить себе, бути невпевненими у собі.

А ось з 25 по 29 серпня досить яскравий і хороший період. Це прекрасний час для творчості, заробітку грошей, ідей, флірту, любові, азарту. Настрій має покращитися!

29 липня, плюс мінус 3 дні, вирішаться питання, пов’язані з фінансами. Цей період трохи ідеалізований, мрійливий, затуманений, так що ставитеся до фінансів з серйозністю, щоб не бути обдуреними іншими або самими собою. Найімовірніше, що в ці дні Ви зможете вирішити або змушені будете вирішувати питання з такими фінансами і матеріальними благами, як: борги, кредити, позики, відсотки, розділ майна, спадщину. Вірогідні і несподівані або приховані фінансові витрати. Вас чекатиме удача, якщо Ви знімете рожеві окуляри.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в серпні 2015

З 9 серпня по 25 вересня – маса енергії, прагнень, егоїзму, активності.

З 12 серпня по 10 вересня 2016 року – зростання фінансової сфери, збільшення накопичень і доходів.

13 серпня, плюс мінус 5 днів – Я! І тільки «Я» думатимуть Леви.

25 до 29 серпня – вдалий період, дуже вдалий.

29 серпня, плюс мінус 3 дні – будьте обережніше з витратами, менше мрійте.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 22 T. 0,386