Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Козеріга від Марфи Бомбушкар


В основному серпень буде місяцем фінансовим для Козерігів, піднімаючим з глибини питання спадщини, кредитів, різних боргів, ризику, сексу, криз, трансформації, смерті – щось нове має розпочатися у цих сферах в середині місяця. Головне не бійтеся, просто, в середині місяця Ви будете багато думати про гроші, які Вам не належать (спадок, борги, розділ майна) питаннях смерті, різних трансформацій і криз.

Ще в кінці червня Козеріги могли відчути брак фізичних сил, це триватиме до 9 серпня. Я б порадила бути обережніше Козерігам, особливо починаючи з другої декади місяця, щоб не травмуватися серйозно до середини вересня. Нічого особливо страшного в цьому місяці бути не повинно, починаючи з 9 серпня – піде напруга у відносинах з партнерами, настане перерва, час для відпочинку. Вже з приходом серпня ви відчуєте повернення сил, але не фізичних, а більш вітальних. Бажання розвиватися, йти вперед, осягати нові вершини. Ще починаючи з березня місяця цього року, Козеріги могли відчути, що рухатися вперед стало важче і почали виникати старі теми в різних сферах життя. Ви могли повернутися до свого старого іміджу, сприйняттю себе, своїх звичок та бажань і багато чого іншого. Але з приходом серпня ви відчуєте, що життя почало змінюватися і рухатися вперед. Ви нарешті вийдете із замкнутого циклу, з цього серпантину, на новий шлях.

Початок місяця буде пов’язано з фінансами, джерелами доходів, як я вже писала про це в гороскопі на липень. Вашу увагу буде звернено на накопичення, способи заробітку, інвестиції.

У період з 1 серпня до 7 числа – відчуття фінансових проблем і проблем у відносинах, повернуться старі питання, які виникли в період з 11 по 19 липня. Зірки вказують, що це будуть питання пов’язані з стриманістю у фінансовій сфері та відносинах з партнерами. Ви можете бути не задоволені отриманими результатами. Ви можете самі обмежувати себе у відносинах, виражених почуттів, або обмежувати свого партнера. Теж стосується і фінансів. Але буде вікно, коли Ви будете розриватися між двох полюсів, в період з 3 по 7 число, Козеріги можуть одночасно і хотіти більшого і стримувати себе. З одного боку Ви будете бажати витратити гроші, а з іншого зберегти. Теж відноситься і до емоцій, відносин. А в період з 4 по 8 серпня, ймовірно, Ви станете більш агресивними. Постарайтеся в цей період взяти під контроль фізичну енергію. Хоча, як я вже писала, зараз у Козерігів не так вже й багато фізичних сил, але при правильному використанні їх, навіть на самому мінімумі Ви зможете досягти поставлені перед собою цілі. Вірте в себе, викресліть лінь.

Починаючи з 9 серпня і до 25 вересня, Козеріги більше енергії будуть витрачати на поділ майна, отримання спадщини або різних боргів, інвестиції, кредитування, сексу, ризику, трансформації себе, можливі операції. У цей період слід бути обережними, так як ймовірні різні серйозні травми, які можуть призвести до операцій або деформацій. Це час коли Ви будете більш чутливі до питань сексу, смерті. Цілком імовірно, що будете частіше думати про це. Гарний час, щоб відстояти свої права у розділі майна та отриманню спадщини, особливо в середині серпня.

Зараз багато Козерігів розриваються, у багатьох сферах життя, між бажанням утримати і відпустити, розширити і стримати, поліпшити і зберегти «як є», Ви то оптимістичні то песимістичні. Цей період фрустрацій закінчиться 12 серпня!

12 серпня почнеться один з двох довгострокових трендів цього року. З 12 по 10 вересня 2016 Ви будете більше подорожувати, філософствувати, пізнавати цей світ, розширите свої знання. Вам будуть супроводжувати покровителі набагато частіше, Вас чекає успіх у суддівських справах. Це чудовий час для здобуття вищої освіти або поліпшення – вивчення чогось нового і значного.

13 серпня, плюс мінус 3 дні – буде період, коли Вашу увагу буде звернено до грошей, боргів, розділу майна, спадку. Це буде яскравий період, один з до 25 вересня, дуже помітний. Під час, якого Ви зіткнетеся і з філософськими питаннями змін, трансформацій, смерті. Виникнуть і питання, пов’язані з сексом. Ймовірно, що в ці дні відбудуться якісь втрати, наприклад, можете втратити гроші. Але, не бійтеся, навіть якщо щось буде і не так, все одно в ці дні Ви будете відчувати гармонію, спокій, розсудливість. Хоча, так, емоцій в ці дні буде предостатньо. Це хороший період для нових початків у цих всіх сферах. А так само позбавлення від непотрібного.

З 20 серпня до 24, якщо Ви сердечник – будьте обережніше. Це трохи сумний період для Козерігів, хандра, смуток, депресія, холодність, самі прийдуть до Вас. Але він закінчиться досить швидко, почекайте ще парочку днів, до / після 24го. У ці дні я б не радила Вам займатися творчістю, ймовірно муза покине Вас. Цілком імовірно, що Ви можете відчути обмеження пов’язані зі спадщиною, фінансами, боргами. Ну і звичайно, брак вітальності, впевненості у своїх силах. Зачекайте буквально один день і життя покращиться.

Море оптимізму, енергії, у всякому разі, Ви відчуєте, що життя стало краще, настануть з 25 по 29 серпня! Це гарний час для творчості, навчання, поїздок за кордон, спілкування з іноземцями, філософствування. Ну і звичайно, впевненості в собі і своїх знаннях!

29 серпня, плюс мінус 3 дні – можете відправитися в дорогу, але будьте обережніше, не все так ясно як здається. У ці ж дні Ви можете отримати масу новин – і знову, будьте обережніше, ймовірно спотворення інформації, може бути чиясь брехня або занадто велике Ваше ідеалізування. Цілком імовірно, що і родичі, сестри, тітки, дядьки (не мама і тато, не діти і не дружини) дадуть про себе знати. Це хороший період для творчих особистостей, фантазія не підведе.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козеріга в серпні 2015

Починаючи з 2го серпня – рухатися вперед стане простіше.

З 9 серпня по 25 вересня – більше енергії будете витрачати на «чужі» гроші.

З 12 серпня по 10 вересня 2016 року – час для навчання, філософії, пізнання світу.

13 серпня, плюс мінус 3 дні – позбудьтеся від непотрібного, хоча в ці дні можливі і втрати. У центрі уваги будуть, знову, «чужі» гроші.

29 серпня, плюс мінус 3 дні – новини!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,168