Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Діви від Марфи Бомбушкар


Серпень буде місяцем важливих змін в житті Дів, це будуть довгострокові, масштабні, вдалі, розширюючі зміни. Ваше життя – покращиться, так би я позначила ці зміни одним словом. Але не за одну годину і не за одну ніч – у довгостроковій перспективі до 2016 року. Детальніше про це в гороскопі буде написано далі. Спочатку серпня Дівам варто очікувати багато роботи, в середині серпня виникне бажання втекти від усіх і побути наодинці, а в кінці серпня увагу буде звернено до відносин.

Зараз Діви дуже активні в сфері дружби і колективів, цей період закінчитися 9 серпня. З 9 серпня і до 25 вересня Ви не раз задумаєтеся про віру, релігії, долю. Це буде період активного осмислення суті буття, свого життя. Можливо навіть, що Ви захочете побути наодинці або змушені будете, особливо в середині місяця.

Спочатку серпня, так само, Дів можуть відвідати несподівані думки чи Ви отримаєте несподівану інформацію, знайомство до 3 серпня.

До 7 серпня Ви, можете, відчувати проблеми з грошима, у Вас буде конфлікт між бажанням купити щось або зберегти гроші. Може бути, будете відчувати нестачу грошей. Так само в період з 3 по 7 серпня витрати можуть зрости, а доходи скоротитися.

Для серйозних праць, серйозного фізичного навантаження, коли потрібно зробити багато чого при мінімумі ресурсів підійде період з 4 по 8 серпня.

З 8 і до 28 серпня Діви стануть дуже товариські, додасться сил і енергії. Це час коли Вам легко буде працювати з улюблені видами інформації і спілкування, можете почати писати статті, спілкуватися з іншими людьми, аналізувати різні дані, а так само це гарний час для навчання.

Починаючи з 9 серпня і по 25 вересня буде той період, про який я говорила спочатку гороскопа на серпень. Період активного осмислення «суті буття », період релігії, філософії, думок про життя, досягнення, цілей. Це не поганий і не гарний час. Але я б радила бути обережніше, травми можуть призводити до госпіталізації, скандали до самоти.

У період з 12 по 13 серпня будьте обережніше, щоб не отруїтися і будьте обережніше з водою.

Важлива новина для всіх Дев! Як я писала в першому абзаці – серпень – місяць важливих змін у Вашому житті. Саме з 12 серпня цього року і до 10 вересня 2016 одна хороша планета перебуватиме у Вашому знаку Зодіаку. За цей рік зросте Ваше везіння, удача! Ви станете більш впевненими в собі і своїх силах, будете більш оптимістичніше. Ви будете готові до самовдосконалення, зростанню, поліпшенню себе і свого життя. Багато людей, коли ця планета йде по їх знаку Зодіаку, змінюють місце проживання. Одружуються або розлучаються зі своїм партнером, якщо той тиран. Починають різні масштабні проекти, відкривають свій бізнес або змінюють роботу на більш кращу. Як я вже сказала – це час зростання, розвитку, удачі та успіху. Хочу зауважити, що в цей період Діви можуть і набрати пару зайвих кілограмів, це ж теж свого роду «зростання».

13 серпня, плюс мінус 3 дні, буде період, коли Ви можете захотіти побути наодинці або змушені будете побути на самоті. Цей період як би «підсвітить» зробить більш яскравим період, про який я говорила (з 9 серпня по 25 вересня). Ви задумаєтеся про долю, релігію, віру. Бережіть своє здоров’я в ці дні – будь-яке захворювання може мати тривалі наслідки.

З 15 по 16 серпня Ви станете більш глибокими, Ваша сила волі буде на піку.

Дуже успішний і вдалий період з 25 по 29 серпня, це теж як би «підсвічування» періоду з 12 серпня до 10 вересня 2016 року, під час якого Вас буде переповнювати творчість, бажання показати себе. Це час щоб «сяяти». Ваше здоров’я зобов’язане піти на поправку в ці дні, якщо Ви хворієте.

29 серпня, плюс мінус 5 днів – час усвідомлення відносин. Час романтики, мрій, ілюзій. Я не кажу, що це поганий період – він хороший. Так як зараз Ви будете проекціювати свій ідеалізм на партнера. Це час коли Ви можете прийняти рішення пов’язані з відносинами, як діловими, так і любовними. Вирішити питання, пов’язані з конкурентами і ворогами. Зі сформованих відносин можуть виникнути нові. Цей період буде «затуманеним» багато факторів будуть не ясні для Дів, так що я б не радила приймати кардинальних рішень.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви в серпні 2015

З 9 серпня по 25 вересня – час усвідомлення суті буття.

З 12 серпня до 10 вересня 2016 року – зоряний період у Дів, час удач, час нового, час везіння.

13 серпня, плюс мінус 3 дні – бажання побути наодинці.

29 серпня, плюс мінус 5 днів – відносини.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,169