Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на серпень 2015 для Близнюків від Марфи Бомбушкар


Серпень обіцяє бути багатим на новини, спілкування, поїздки, навчання. Місяць принесе з собою довгостроковий і дуже щасливий, вдалий, тренд пов’язаний з будинком і сім’єю. Хороший місяць для поїздок і відпочинку, особливо для відпочинку – відпочивайте поки є час. Раджу в цьому місяці більше уваги приділяти своєму навчанні, з усіма видами навчання (самоосвіта, курси, вищі науки, практичні знання) у серпні Близнюки будуть справлятися з легкістю.

Спочатку місяця Близнюків будуть турбувати питання зарубіжжя, філософії, релігії, планів на майбутнє, ідей, суті буття, чесності та справедливості. Це не зовсім гарний час для судових розглядів, так що я б не радила шукати допомоги у суду або у третьої сторони. Але це гарний час щоб зрозуміти, що ж Ви знаєте і що Вам потрібно вивчити. Це період усвідомлення своїх знань. Спочатку місяця Вам навряд чи вдасться з легкістю відправитися за кордон або ж подорож буде не настільки задовільною.

До 12 числа Близнюки будуть відчувати незадоволеність у фінансах, у відносинах з партнером (він буде або занадто обмежувати Вас або дасть Вам більше свободи (менше уваги буде звертати на Вас)). Цілком імовірно, що в ці дні Ви будете відчувати тугу і нудьгу.

Прислухайтеся до своєї інтуїції в період з 2 по 4 серпня – в ці дні Вас відвідають неординарні ідеї! Можете навіть вирішити змінити свою зачіску або якось по-іншому свій імідж.

Починаючи з 8 серпня і до 28 – багато новин Ви будете отримувати з домашньої сфери, про дім, про рідних.

З 9 серпня до 25 вересня – Близнюки стануть більш активні в сфері навчання, поїздок, торгівлі, спілкування. Але не тільки активні, а й більш цілеспрямовані, наполегливі, менш терплячі, готові відстоювати свої думки! Боротися за них. Це гарний час для об’ємного вивчення матеріалів, сил у Вас вистачить з лишком. У цей же період у Вас зростуть скандали з родичами (не близькими), сусідами, знайомими. Все через те, що до них Ви станете менш терплячі і більш вимогливі, будете бажати керувати і управляти.

Будьте обережні з водою в період з 12 по 13 серпня. Так само в ці 2 дні у Близнюків може статися отруєння. Це хороший період для мрійників, ідеалістів, творчих Близнюків, які пишуть вірші, малюють картини. Може бути Ви і будете відчувати «тиск» \ «застій», але в ці дні Ви можете посіяти насіння майбутніх віршів, придумати ідеї.

Спочатку гороскопу я писала про довгостроковому періоді, який почнеться в серпні! Довгостроковий період розпочнеться 12 серпня і триватиме до 10 вересня 2016 року. Це час розширення, експансії, поліпшення, везіння, дороговезни в домашній сфері – сім’ї, будинку. Ви можете змінити місце свого проживання в цей період. Можете змінити будинок, купити додаткову нерухомість. Це період, коли Ви будете купувати тільки дорогі речі для свого будинку і рідних. Все у Вас вдома має бути добре (в тривалій перспективі, хоча, звичайно траплятимуться і не приємні моменти, але все одно Ви будете відчувати щастя, впевненість, задоволення в домашній сфері).

13 серпня, плюс мінус 3 дня – час для початку навчання нового! Це славний період для поїздок, спілкування з клієнтами, укладення договорів, торгівлі. Ви зможете продати те, що не могли продати раніше. Цей же час добрий і для навчання, проходження якісь курсів, написання дипломної роботи, публіцистики, ну і звичайно просто для початку читання нової книги (Близнюки любителі пошуршать сторінками, так що в ці дні Ви можете почати читати цикл романів або «Війну і Мир »Толстого).

Ваші думки будуть глибокі, цілком імовірно, що з «дна спливе» якась важлива інформація в період з 15 до 16 серпня. У цей же період Ви будете вкрай підозрілі, будете бажати розгадувати таємниці – це у Вас буде відмінно виходити. У своїй поведінці Ви можете стати більш агресивніше і сексуальніше.

Невеликий час смутку з 20 по 24 серпня. Можливо, що Ви будете незадоволені своїми знаннями.

А ось з 25 по 29 серпня – яскравий період у Вас вдома, ймовірно, дуже успішний! Ну і настрій, не залежно від будинку, буде досить радісний в ці дні.

29 липня, плюс мінус 4 днів – Ви отримаєте результат, пов’язаний з кар’єрою, соціальним становищем, досягненнями, цілями. Можливо, це буде і не результат, а всього лише усвідомлення цих речей. Ви можете вирішити змінити місце роботи або вибрати новий напрямок для себе. Зобов’язана Вас попередити, новини, думки, інформація, які Ви будете отримувати в ці дні, може бути спотвореною, не правдивою, брехливою. Перевіряйте все і не вірте особливо нікому.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків в серпні 2015

З 9 серпня до 25 вересня – активне навчання, поїздки, спілкування.

З 12 серпня до 10 вересня 2016 року – домашня сфера сильно зміниться за цей період, чекайте поліпшень.

13 серпня, плюс мінус 3 дня – час вчитися новому!

29 серпня, плюс мінус 4 дні – результати в кар’єрній і соціальних сферах.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 серпня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170