Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Приділіть свою увагу кар’єрі і своїм соціальному становищу в цьому місяці Тельці! У Вас є всі шанси на зміни себе, спочатку лютого! У цьому місяці все ще буде продовжуватися активний період у відносинах, який настав на самому початку січня, і Ви все також напористі і скандальні будете в стосунках з партнерами. Другим важливим трендом буде любов, діти і творчість в кінці лютого! Місяць хороший, навіть дуже для Вашого знака Зодіаку, головне пережити перших 8 днів!

Досить вже скандальний період буде з 4 по 11 лютого, це саме ті дні, які потрібно пережити! Агресивність проти партнерів і керівництва буде зашкалювати, навіть з членами сім’ї можливі скандали! Якщо не буде конфліктної ситуацій, то звичайно нічого і не станеться, але якщо що… Нехай вони нарікають на себе.

При цій всій агресивності, з 4 по 9 лютого, буде ще парочка інших аспектів. Час коли Ви можете сильно змінити свої погляди на життя і самих себе, час поглиблення в розумінні себе! Це період в якійсь мірі духовного і психологічного зростання! Ви станете більш глибокі, але в той же час і більш експресивні, егоцентричні, ексцентричні! Можете несподівано вирішити змінити свій імідж або зовнішній вигляд, жінки Тельці можуть навіть дуже кардинально змінити свою улюблену зачіску! Це час так само динамічного і імпульсивного зміни відносин, для багатьох знаків Зодіаку цей період складний у відносинах, але не для Тельців (не так складний).

І ще один тренд триватиме з 5 по 10 лютого – хороший період для відносин! Тому з 4 по 9 не настільки страшний час для Тельців. Ви будете дуже активні в стосунках в ці дні, зможете переконати і ділового партнера схилитися до Ваших ідей і чоловіка сміття винести з дому! А якщо ні – тоді, скандали… Так само це дуже пристрасний і чуттєвий період, з сексуальним забарвленням.

8 лютого, плюс мінус 5 днів – час нової глави для кар’єри! А якщо і не нової глави, то нової сторінки! Гарний час для нових кар’єрних починань! Можете отримати важливий проект в ці дні, або прийняти важливі рішення. Це час нових бажань, можливостей, прагнень, а так само усвідомлення цього всього. Беріться за нові проекти – вони будуть успішні! Знайдіть свій шлях у житті. Особливо вдалими будуть проекти творчі в період з 9 по 12 лютого. Так само з 9 по 12 лютого – маса оптимізму і творчості!

Досить розширюючий період у відносинах буде з 11 по 18 лютого, Ви можете як бажати чогось нового у стосунках, так і поліпшити існуючі. Це так само дуже гарний час для творчості! Пишіть, шийте, читайте, малюйте! Сил і енергії вистачить на все!

Багато ділового спілкування з 14 по 5 березня, можливо маса клієнтів і угод, відряджень пов’язаних з роботою, а так само навчання чомусь корисному для кар’єри та соціального становища.

З 17 лютого по 13 березня – більш гармонійний період в сфері кар’єри і соціального положення, поваги. Своєю харизмою і привабливістю в ці дні Ви зможете зробити собі кар’єру, домогтися поваги. Особливо сильним він буде для жінок Тельців, але потрібно бути обережніше щоб не заплямувати репутацію безмірним фліртом.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – час завагітніти, якщо Ви про це давно думали і старалися! Так само ці дні будуть досить емоційні, але по-доброму, з бажанням любові, діток. Хороший період і для творчості, завершення творчих проектів. Діти, любов, романи, азарт, творчість – все це зверне Вашу увагу на себе в ці дні і Ви будете бажати або отримаєте «розширення» в цих сферах!

Гарний час для відпочинку з 26 по 1 березня.

Час для серйозних проектів з 28 лютого по 3 березня. Так само цей період хороший для вирішення важливих питань пов’язаних з Вашим становищем в суспільстві! Якщо Вас до себе викличе керівництво – не бійтеся, покажіть що вмієте і отримаєте по заслугах. Гарний час для зміцнення кар’єри і фінансової сфери. Можете взяти в банкові довгостроковий кредит або запозичити грошей у партнерів.

Найважливіші дати і періоди, для Тельців в гороскопі на лютий 2016

8 лютого, плюс мінус 5 днів – кар’єра і положення в суспільстві.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – любов, творчість і діти.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,414