Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Риби – від Марфи Бомбушкар


Лютий буде місяцем деякої ліні для Риб. Спочатку місяця будуть бажання втекти, полетіти, відпочити, а так само зрозуміти себе, копнути глибше, розібратися і в питаннях віри, долі, а так само маса таємниць. Постарайтеся берегти своє здоров’я в перші дві декади лютого. Середина місяця дуже хороша для відпустки і для роботи, буде маса енергії і бажання відпочити одночасно. А в кінці місяця, увага і бажання будуть переключені на партнерів та відносини. Ще цей лютий хороший для освіти, подорожей, різноманітних заходів, налагодження відносин з партнерами. Початок місяця буде дуже багатим на події, так що, до 11 лютого краще не тікати нікуди. А після можна і відпочити, хоча енергії з 11 по 18 значно додасться.

Початок місяця буде вже дуже багатим, готуйтеся стрибати від одного до іншого…

До 4го лютого біля Риб продовжаться ще деякі пертурбації в сферах відносин і вдома, гарний час для позбавлення за Вашим бажанням. Але дуже поганий, якщо події прийшли ззовні, втрачати буде боляче.

Досить хороший, хоч і короткий, період для того, щоб посіятися на роботі і перед керівництвом, а так само в колективі і серед друзів з 2 по 6 лютого. При цьому, саме – посіятися, показати себе!

Але паралельно з ці з 4 лютого по 11 буде досить агресивний, нетерплячий і егоїстичний період для усього Зодіаку. Для Риб, найвірогідніше, сферами агресивності, нетерплячості і егоїстичності будуть дружба і колективи, загальні плани та ідеї, а так само освіти і подорожі. Постарайтеся бути обережніше в дорозі в ці дні!

З 4 по 10 лютого буде дуже романтичний період, найромантичніший в цьому році в «загальному» – для усього Зодіаку, а не тільки для Риб! Просто, для деяких знаків більше, для інших менше, комусь більш приємний, а комусь більше міняючий кохання. Цей же період хороший для зачаття, з 4 по 8 лютого. Але крім романтики і любові, ці дні матимуть і великий вплив на фінансову сферу. Складно описати весь букет емоцій, прагнень, бажань, глибини, ексцентричності, імпульсивності, який очікує Зодіак в ці дні в любовній сфері. До того ж, подібне відбуватиметься і у відносинах ділових. Крім любові, є ймовірність і того, що багато хто захоче змін у відносинах, їх реструктуризації. Цей період буде «багатий» для Риб ще в сферах: доходів і заробітку (вірогідні втрати); дружби і колективів; подорожей і освіти (добре б навчатися в ці дні); суд і право (гарний час); відносини (зростання і бажання більшого, бажання поліпшення їх); сімейні питання (так само гарний час); робота і здоров’я (звертайте свою увагу на осяяння).

C 4 по 11 лютого – чекайте змін в віджилих себе відносинах і в «застояних». Можливі розриви або значні трансформації.

8 лютого, плюс мінус 3 дні, можете відчути бажання побути наодинці, відпочити від усіх. Гарний час для відправлення у відпустку або хоча б усамітнення. Слід звернути увагу на своє здоров’я, можливі приховані захворювання. Цей період, так само, вдалий для духовного зростання, розуміння своїх прихованих характеристик і якостей, копання в собі і усвідомлення себе. Підбиття підсумків, підготовки нових масштабних починань.

З 9 лютого по 12 – вдалий час для судів і судових розглядів. Так само, цей період дуже хороший для відносин! Вдалий! Якщо Ви давним-давно думали освідчитися в коханні, але все відкладали – настав Ваш час! Це гарний час для поліпшення відносин. Навіть скандали в ці дні будуть для Вас безпроблемними. Цей же період хороший для проведення часу з друзями та колективом. Можна сказати, що цей період з його початком 9 лютого стане середньостроковим періодом з поліпшення відносин, поліпшення Вашої сфери відносин триватиме до 18 лютого! Але після 11 лютого Ви станете більш активні!

Зараз Риби відчувають якусь лінь. Але все зміниться, з 11 лютого по 18 – час енергійності! Ви будете повні енергією, станете більш активні. Це так само, як я писала вище, гарний час для активного поліпшення відносин, але вже з Вашого боку. До того ж – це дуже вдалий час для освіти і питань пов’язаних з зарубіжжям, добре б почати вивчати щось нове або вирішити «іноземні» проблеми.

У період з 17 лютого по 13 березня можливі скритні, таємні, романи і інтрижки.

22 лютого, плюс мінус 5 днів, емоційний період для Риб! З одного боку, це досить емоційний період, а з іншого – енергійний! Це час для вирішення питань пов’язаних з відносинами, бізнес партнерами, своєю другою половинкою. У ці дні дуже багато Ваших бажань будуть пов’язані з партнерством. Ці дні змусять Вас задуматися про сформовані відносини, і дуже ймовірно, побажати поліпшити їх! Це дуже гарний час для поліпшення відносин, можете укласти серйозний діловий договір або зробити пропозицію руки і серця. Але, мушу зауважити, що для отримання результату потрібно буде попрацювати, просто бажаючи чого-небудь і чекаючи – Ви нічого не отримаєте! Раджу Вам звернути увагу на конкурентів і ворогів в ці дні.

Як я вже говорила, в період з 17-27 Вашу увагу буде звернено до відносин, але сам тренд відносин триватиме досить довго до 3 березня. У період з 24 по 27 лютого дуже хороший для зміцнення їх. Це хороший період для ґрунтовних рішень, організації, реструктуризації, укріплення, оформлення \ скріплення у вигляді договору будь-яких відносин і обов’язків. Теж відноситься і до сімейної сфері, Ваші терпіння і зусилля, які Ви докладете в ці дні, дадуть хороший результат для вирішення сімейних питань. При цьому, я зауважу, що з 25 по 28 справи в сферах відносин і сім’ї будуть розвиватися дуже-дуже швидко! А з 28 лютого по 3 березня, так само, хороший час для зміцнення і більш «чистого» \ «істинного» розуміння відносин, а так само з 28-3 – хороший час для сфери кар’єри.

Період з 26 лютого по 1 березня, буде дуже романтично-мрійливим для Риб. При цьому, фізичної романтики багато може і не бути, більше буде духовною, мрій, ідеалізацій. Дуже гарний час для творчості! Але при всьому цьому і досить лінивий.

Найважливіші дати і періоди, для Риб в гороскопі на лютий 2016

З 4 по 11 лютого – дуже вже насичені деньки.

8 лютого, плюс мінус 3 дні – бережіть здоров’я і шукайте істину!

З 11 по 18 лютого – маса енергії.

22 лютого, плюс мінус 5 днів – емоційний період. Увагу буде звернено до відносин. Час усвідомлювати і зміцнювати!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,384