Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Місяць хороший для навчання і роботи, Вас чекає багато новин і поїздок. Ви все так же будете творчі, тренд пов’язаний з творчістю, почався спочатку січня – триватиме до початку березня. У відносинах, так само, буде багато гармонії і бажання відносин, цей тренд почався ще в кінці січня і триватиме до 17 лютого. Лютий з нового принесе трохи стресовий період у відносинах і родині, а так само нове в фінансах, спадщині та психології. Ну і в кінці місяця – освіта і поїздки. Але про все, як завжди, по порядку. Повинна зауважити складною буде тільки перша декада місяця, не стільки складною, скільки багатою на події та стрімкою.

Можливі скандали з коханими і дітьми з 4 по 11 лютого. У ці дні слід бути особливо обережно вагітним. Крім скандалів з улюбленими і дітьми, можливі великі матеріальні розтрати, фінансові втрати.

Взагалі саме цей період, з 4 по 11 лютого буде дуже вже насиченим! Варто його перечекати, хоча б до 8-го лютого, і життя стане значно краще!

Для початку, крім скандалів з дітьми та коханими, у Вас можливо відбудеться маса подій в сім’ї і відносинах, можливі втрати, а з іншого боку і несподівані змінні, досить стрімкі, що змінюють відносини і сферу сім’ї. Це можуть бути як несподівані рішення по зміні місця проживання, так і якісь втрати в родині. Бережіть в ці дні своїх рідних і близьких. До того ж, в ці дні Ви будете дуже підозрілі до партнерів і готові закатати їм не один концерт, навіть готові на розрив відносин, якщо вони не будуть слідувати Вашим правилам. Потрібно бути обережніше в ці дні, з 4 по 11, щоб не начудуватися. Цей період буде дуже реформуючим для всіх знаків Зодіаку у відносинах, для когось більше, а для когось менше. Раки потрапляють в число тих, для кого більше. Ви можете дізнатися важливі новини, можуть статися несподівані події, зміни і трансформації, бажання звільнення і бунтарство в цій сфері. З хорошого в цьому періоді можу виділити те, що Ви будете дуже сексуально орієнтовані в ці дні, готові до зміни відносин, як зміни партнера так і розриву відносин.

8 лютого, плюс мінус 3 дні, зверне Вашу увагу на Ваше фінансове становище, борги, кредити, іпотеки, спадок, допомога від інших людей. Після 8 лютого – досить не поганий період, щоб взяти гроші в борг або почати будь-який новий проект пов’язаний з фінансами, так хоча б попросити про допомогу! Але ось до 8 лютого, краще бути обережніше у фінансовій сфері, можливі значні втрати. Так само цей період, весь, буде позначений деяким психологічною кризою, трансформацією, зростанням, зміною. Можливо, що він буде більш пов’язаний з чимось окультних і потайним. Гарний час і для сексуального розвитку. Говорячи іншими словами, ці дні, особливо після 8 лютого, будуть хороші для всього нового пов’язаного з фінансами, психологією, сексом, допомогою і підтримкою від інших.

Досить вдалий фінансовий період, а так же період для навчання, дружби і сім’ї з 9 по 12 лютого. Хоча він і короткий, але планів у цій сфері у Вас буде маса, які потрібно спробувати реалізувати! Покращте свій будинок, дружбу, знання!

З 11 по 18 лютого буде досить енергійний період в сфері освіти і творчості, а так же любові. Знову ж таки, це гарний час для навчання, поїздок, торгівлі, а в творчості і любові – маса бажань і енергії.

З 17 лютого по 13 березня у Раків настане фінансовий період, коли за допомогою інших людей Ви зможете заробляти більше, ніж на самі. Час брати в борг і інвестувати! Ви зможете вдало вкласти гроші за цей період. Гарний час для вирішення питань пов’язаних зі спадщиною і розподілом майна.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – новини та освіта. Запишіться на курси в ці дні або зважитеся нарешті вивчати щось. Ці дні дуже важливі для освіти і вдалі, особливо вони гарні для здачі різних тестів і іспитів. Зважтеся записатися на курси! Нові знання Вам знадобляться дуже скоро. До того ж ці дні хороші для таких сфер як торгівля і поїздки, якщо раніше у Вас не виходило щось продати або купити, а може кудись поїхати, то в ці дні все повинно пройти чудово!

Час для відпочинку з 26 лютого по 1 березня.

Гарний час для зміцнення відносин і оцінки їх з 28 лютого по 3 березня, а так же цей час добрий для знаходження компромісів на роботі і з клієнтами. Важливі ділові зустрічі плануйте на ці дні.

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на лютий 2016

З 4 по 11 лютого – гроза і град!

8 лютого, плюс мінус 3 дні – фінансові питання, пов’язані з боргами, спадщиною, розділом майна.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – вчіться потрібному!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,208