Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Кар’єра, робота, здоров’я, дружба, навчання, фінанси, психологічне зростання (емоції) – це все основні сфери для Овна в лютому. У Вас продовжиться гармонійний період в кар’єрі, а так само соціумі, що почався ще в кінці січня, але в лютому буде невеликий період напруженості в цій сфері. Так само у Вас продовжиться період психологічних змін, свого роду внутрішнього емоційного конфлікту, зростання, пристрасті до першої декади березня, цей період почався ще з приходом січня. Плюс, продовжиться фінансовий період, теж почався на початку січня, коли Ви стали витрачати більше і працювати над боргами, розділом майна, кредитами. З нових трендів – це дружба і колективи, на початку лютого. В кінці лютого – здоров’я і робота.

Досить небезпечний період для здоров’я, а так же ризик всіляких травм з 4 по 11 лютого. Не час для хірургічних операцій в ці дні, та й будьте обережніше. У цей період Ви будете дуже конфліктні, особливо в сферах колективів і друзів, а так само в сексі і питаннях пов’язаними з фінансами.

Взагалі, цей період найскладніший до 8го лютого, буде занадто вже багато трендів, які будуть відбуватися одночасно.

Відносини, кар’єра і соціальне становище будуть хвилювати Овнів в період з 4 по 10 лютого. У ці дні відбуватиметься маса подій в цих сферах, а так само в сексі. З 5 по 10 Ви станете більш сексуальні, зросте Ваше лібідо. У період з 4 по 8 – Ви станете більш глибокі в почуттях, ревниві і підозрілі, можете побажати змінити – трансформувати, свого партнера або відносини. Це дуже чуттєвий період, з реакцією на будь-які образи. Але при цьому, з 4 по 9 лютого, Ви до того ж станете дуже імпульсивні, нетерплячі, бунтарські! Можлива велика активність, пристрасть (в особистих відносинах) в стосунках в ці дні разом зі скандалами. Побережіть свої нерви в ці дні, просто пам’ятайте, що і це пройде! До того ж постарайтеся зберегти свою репутацію! Інтрижки Вам зараз принесуть масу проблем.

8 лютого, плюс мінус 3 дні, займе Ваш розум ще сферою друзів і колективів, змусить похвилюватися за кращих друзів, заходи, вечірки. Це все ж хороший час для дружби, для початку нової дружби або поновлення старої. Ви будете бажати побути в компанії друзів або отримаєте важливі новини про них! Заплануйте якісь заходи в своєму клубі або з друзями на ці дні і отримаєте задоволення від спілкування!

Дуже романтичний і любовний період з 8 по 12 лютого, та й здоров’я в ці дні має піти на поправку. Так само ці дні хороші для сфери роботи, можливі нові клієнти і замовлення, а також доходи.

Маса енергії буде у Вашого знака з 11 по 18 лютого! Будь-яка праця на роботі буде Вам по зубам! Ви зможете завершити будь-який проект, а почати тисячі проектів в ці дні! Гарний час і для питань пов’язаних з боргами, розділом майна, спадщиною.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – здоров’я і робота! Приділіть увагу своєму здоров’ю в ці дні, це дійсно важливий період для прийняття рішень про здоров’я. Робити чи ні операцію, як лікувати захворювання. Хронічні хвороби можуть про себе дати знати. Мені складно сказати в який бік буде розвиватися Ваше захворювання в ці дні, одужання або погіршення, але стрілка маятника метнеться в якусь із двох сторін! На роботі в ці дні Вас можуть чекати нові клієнти, але скоріш за все обов’язки і вимоги до Вас. Це час розширення робочої сфери, так що можете брати на себе нові завдання. Цей же період підходить для остаточного завершення проектів!

Час відпочити з 26 по 1 березня. Скиньте своє психологічне напруження, їдьте подалі кудись від усіх!

Ще один хороший період для відносин буде з 28 лютого по 3 березня, для їх зміцнення. А так же зміцнення дружби і своїх знань, так що вчіться в ці дні корисному!

Найважливіші дати і періоди, для Овнів в гороскопі на лютий 2016

8 лютого, плюс мінус 3 дні – друзі і колективи, плани на майбутнє.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – здоров’я і робота.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,389