Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Левів, дуже енергійний і хороший для фінансової сфери і роботи. Але, крім цих двох сфер – лютий почне середньостроковий тренд у відносинах. Так, починаючи з першої декади лютого і до другої декади березня – у Левів більше уваги і бажання буде сфокусовано на відносинах, як любовних, так і ділових. Так само, в лютому продовжиться активний період в сфері сім’ї, який почався ще з приходом січня, я сподіваюся Ви почали робити ремонт, а не скандалити з рідними. Ну і останній триваючий тренд – це робота і питання здоров’я, так само цей тренд почався ще в кінці січня, і триватиме до 17 лютого, в цих сферах Вас можуть очікувати несподівані зміни! Новими трендами в лютому будуть – відносини, як я вже говорила, а в кінці місяця – фінанси.

Бережіть своє здоров’я спочатку місяця, з 4 по 11 лютого! А так же клієнтів і роботу! Можливі несподівані зміни на роботі.

Початок лютого буде дуже вже пристрасним, егоцентричним, в якійсь мірі агресивним, стрімким і імпульсивним, емоційним. Буде відразу ж 5 зіркових аспектів, дуже сильних, хоч і коротких, змішаних один з одним, які впливають на багато сфер життя Лева.

Постараюся коротко викласти дані аспекти і їх значення.

З 4 по 11 лютого – Леви будуть трохи більш агресивні у відносинах з партнерами і рідними, егоїстичні, вимогливі, нетерплячі й уперті. У ці дні зросте ймовірність гучних скандалів в сім’ї і з партнерами (улюбленими \ подружжям \ діловими). Постарайтеся направити своє буйство кудись в інший бік.

Період з 4 по 8 лютого, знову ж таки, буде впливати на ваші стосунки. Ви захочете більше заглибитися в них і розібратися, усвідомити всю глибину і суть Ваших відносин або партнера, а так само трансформувати їх, змінити. Ваші почуття будуть глибокі і інтенсивні, можливі ревнощі. В цей же період можливі зміни, трансформації, пов’язані зі здоров’ям, роботою і кар’єрою. Під трансформаціями я розумію – зміна суті існуючого, а не зречення.

І, паралельно, буде ще один період пов’язаний з відносинами, з 4 по 9 лютого, Ви можете побажати свободи, революції, звільнення, позбавлення від відносин або завести нові відносини. Цей період принесе імпульсивність, стрімкість, бунтарство, нетерпіння, бажання революції і змін у відносинах. У відносинах це може вказувати на те, що в ці дні Ви будете занадто запальні і суперечливі Вашому партнеру. Можливий величезний скандал, якщо Ваш партнер буде стримувати Вас. І дуже-дуже несподівані зміни. Теж стосується і Вашої кар’єри, якщо на роботі хтось буде ставити перед Вами перешкоди – нехай бережеться.

Я б витлумачила, в кращому випадку, ці два періоди з 4 по 8 і з 4 по 9 – як час несподіваних і глибоких змін у відносинах, глибокого усвідомлення і революції (змін) у відносинах. Може бути, що отримані новини занадто здивують Вас.

І ще один період, але не так сильно впливаючий на відносини, як на сексуальну сторону їх – з 5 по 10 січня у багатьох знаків Зодіаку буде підвищено сексуальне лібідо, включаючи і Левів. Так само цей період, з 5 по 10 січня, хороший для облаштування будинку, відстоювання своїх прав в сім’ї.

Взагалі, з 5 по 9 січня, Леви будуть дуже вже імпульсивні і відчують як життя швидко закрутилося у них під ногами. У ці дні не вірте своїй логіці, а вірте своїм почуттям і осяянням.

8 лютого, плюс мінус 5 днів – це той самий дуже емоційний період у Львів про який я говорила. Це час нових відносин або переходу відносин на новий рівень. Будь-яких видів відносин, дружби, любові, подружніх, ділових. Дуже гарний час, особливо після 8 (9) числа (коли закінчиться самий емоційний пік). Це кульмінація одного виду відносин і початок іншого! Гарний час зрозуміти свого партнера і зробити йому пропозицію!

Хороший фінансовий період з 9 по 12 лютого.

З 11 по 18 лютого – хороший період для фінансів, заробітку грошей, роботи, а так само для дому та сім’ї. Завдяки сім’ї Ви можете зараз успішно заробити або вона просто може допомогти Вам фінансово!

З 14 лютого по 5 березня Ви більше будете спілкуватися зі своїми партнерами, більше ділових угод, а так само спілкування з подружжям і коханими.

З 17 лютого і по 13 березня – це той довгий період, про який я писала раніше, коли Леви активніші будуть у відносинах. Час бажання любові і міцних відносин, розуміння партнерів і їх бажань. Ви навіть зі всієї Вашою царственістю будете більш схильні до компромісів. Дуже гармонійний час для відносин і їх побудови. Так само в цей період Вас повинно порадувати і ділове співробітництво. І останнє, що дадуть ці дні – це можливість примирення.

22 лютого, плюс мінус 3 дні, нарешті Ви отримаєте фінансовий результат! Якщо Ви давним-давно думали, коли ж просити про підвищення заробітної плати або будь-яку іншу оплату за Вашу роботу – прийшов час. Ці ж дні гарні для зміни місця роботи і проходження співбесід. Фінанси, накопичення, заробіток, джерела доходів, інвестиції – це все буде хвилювати Вас в ці дні і в цих сферах можливий вдалий результат. Здоров’я в ці дні має покращитися.

Гарний час для творчості з 26 по 1 березня.

Хороший період, що підсилює існуючий тренд, для відносин з 28 лютого по 3 березня, в ці дні Ви можете зміцнити і розібратися з відносинами, правилами, цілями, структурою відносин. Як ділових, так і любовних. На прикладі ділових відносин, можу сказати, що в ці дні Ви можете вдало укласти діловий договір.

Найважливіші дати і періоди, для Левів в гороскопі на лютий 2016

8 лютого, плюс мінус 5 днів – нове у відносинах або нові відносини. Маса емоцій.

З 17 лютого по 13 березня – відносини стануть більш гармонійними, час любити.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – фінанси і заробіток.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,493