Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць для Козерігів, краще, ніж січень із його емоційністю і «складнощами» у відносинах. Хоча перша декада лютого, все ж, буде досить орієнтованої на партнера і егоїстичною в той же час. Лютий продовжить багато старих трендів, які почалися ще в січні. Ви все так же будете дуже уважні і орієнтовані на партнерів і відносини, привабливі і харизматичні, товариські і комунікабельні до 17 лютого, поверхневої товариськості стане менше з 14 лютого. Ви все так же будете активні в сфері колективів і дружби до першої декади березня місяця. Нової темою в Вашому житті стануть фінанси 8 лютого, плюс мінус пару днів, а в кінці місяця – освіта, подорожі, філософія. Але про все по порядку.

Початок місяця буде вже дуже-дуже багатим на події, особливо в сферах любові і творчості, дітей, кар’єри та соціального становища, сім’ї, ділових і любовних стосунків! А так же фінансів, дружби, віри і релігії, долі (як того, що просто потрібно перетерпіти, а не брати зобов’язання на себе за все (як люблять робити Козеріги). Це і складний і легкий період одночасно, так як будуть і складні і радуючі обставини. Самі вирішуйте, що робити, але повторюся – є речі, які я називаю долею, їх просто потрібно прийняти, а не брати відповідальність на себе, люди не владні над усім … Навіть такі організовані і цілеспрямовані як Козеріги. Десь до 13 лютого буде вже дуже активний період!

З 2 по 6 лютого – додатися сил і енергії. Гарний час показати себе. Так само в якійсь мірі це досить духовний період, коли, можливо, Ви можете повірити в вищі сили, розслабитися, усвідомити, що не над всім Ви владні. Не лякайтеся моїх слів про духовність, насправді – це не поганий час, для відпочинку, відходу від суєти і роздумів про вічне.

А ось з 6 по 11 лютого, Козеріги будуть дуже вже багато витрачати грошей. Можливі вже дуже масштабні скандали з друзями, скандали в колективах. При цьому, скандали з друзями якраз можливі на грунті фінансових питань. Я не раджу давати гроші в борг або брати, навіть інвестувати в проекти пов’язані з дружбою і колективами в ці дні! Дасте мало – порахують, що поскупилися, а дасте багато – не буде результату.

З 4 по 11 лютого – досить «змішаний» період пов’язаний з відносинами, кар’єрою, сім’єю, фінансами, любов’ю, дітьми, творчістю, а так само Вашою особистістю і іміджем в цілому. Для початку, з 4 по 8 лютого – хороший період для того, щоб завагітніти, але з іншого боку, якщо Ви вагітні вже – тоді будьте обережніше з 4 по 9! З 4 по 8 числа – час глибини, трансформації, позбавлення в сферах відносин, кар’єри, фінансів і Вашого іміджу, а паралельно йому буде ще один період з 4 по 9 лютого, який буде стосуватися тих же сфер, а так же сфери сім’ї! Але цей період, з 4 по 9, принесе з собою імпульсивність, стрімкість, ексцентричність, в якійсь мірі екстремізм і бунтарство, бажання свободи у всіх цих сферах. І це ще не все! З 5 по 10 лютого – дуже романтично-сексуальний період, в якійсь мірі навіть пристрасний. Цей же період з 5-10 хороший для вирішення питань пов’язаних з кар’єрою і сім’єю, друзями і активної зміни свого іміджу (можете записатися в спортивний зал або на курси з психології), а найсильнішим він буде в пошуках «компромісів» між сферою кар’єри і сім’ї. Як Ви бачите, з 4 по 11 лютого – маса подій буде пов’язана з Вашої особистістю і відносинами, кар’єрою. Складно витлумачити такі різнобічні дані. Наведу приклад на відносинах, замість відносин можете підставляти будь-яку іншу сферу. Як я думаю, якщо Ваші стосунки міцні – Ви можете бути дуже пристрасні в ці дні, бажаючі глибини і зміцнення відносин і кар’єри, а так само ексцентричні і збуджені. У той же час, якщо Ви можете побажати змінити відносини, якщо вони Вас не задовольняють шляхом зміни партнера або зради партнера. Так само і про роботу, Ви можете дуже глибоко і інтенсивно працювати в ці дні над своєю кар’єрою або вирішити змінити її.

8 лютого, плюс мінус 3 дні – досить впливовий період на здоров’я, роботу, заробіток. Якби не перераховані вище тренди, я б сказала, що період буде дуже вдалим. Насправді він не поганий, просто будьте обережніше. Є висока ймовірність того, що Ви все ж зважитеся в ці дні змінити місце роботи або знайти нову роботу, якщо були в пошуках її. До того ж ці дні хороші для початку нових фінансових проектів, інвестицій, пошуку джерел доходу.

Дуже гармонійний і оптимістичний період з 9 по 12 лютого, гарний час для відпочинку. Але ще краще для вирішення питань пов’язаних з кар’єрою і відносинами, а так же питань пов’язаних з правом.

З 11 по 18 лютого – дуже активний період в сімейній сфері і вдалий. Гарний час для вирішення сімейних питань. Короткого, але масштабного ремонту, наприклад. Та й енергії в ці дні додасться.

Після 17 лютого харизми і привабливість у Козерігів применшити, закінчиться тренд який почався в січні місяці, коли Ви стали більш орієнтовані на відносини. Але з 17 лютого по 12 березня – більш гармонійний і вдалий період в фінансах! Майже місяць фінансова сторона життя Вас буде радувати. Готуйтеся до заробітку грошей, інвестування, нових джерел доходів. Додам, що в період з 17 лютого по 12 березня у Вас так само має піти на поправку здоров’я.

В кінці місяця, 22 числа, плюс мінус 3 дні, виникнуть, а ще ймовірніше, вирішаться питання пов’язані з судами, освітою, далекими поїздками, знайомими іноземцями, Вашої філософією. Цей період повинен «розширити» ці всі сфери і поліпшити їх. Дуже вдалий і гарний час для прийняття остаточних рішень і завершення проектів.

З 24 по 27 лютого – Ви станете трішки більш товариські.

Будьте обережніше за кордоном з 26 лютого по 1 березня! Але в цілому період хороший, по-своєму романтичний і приємний.

З 28 лютого по 3 березня – гарний час для вирішення кар’єрних питань, фінансових, а так само щодо Вашого Я і відносин. Цей час допоможе Вам зміцнити свою кар’єру і фінансове становище, а так само відносини. Непоганий час для пропозиції руки і серця!

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на лютий 2016

8 лютого, плюс мінус 3 дні – фінанси.

22 лютого, плюс мінус 3 дні – навчання, зарубіжжі, філософія.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 03 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170