Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Ключовими трендами місяці будуть: любов, здоров’я і робота, а в кінці місяця – Ваша особистість і прийняття важливих рішень. Лютий продовжить тренд пов’язаний з освітою і комунікацією (ще в січні їх стало значно більше), а так само поїздками. Продовжиться і любовний період до 17 лютого, любовно-романтичний. Місяць буде багатий на події на самому початку, а потім можна буде і відпочити, хоча енергії у Дів в лютому буде більш ніж достатньо, так що, може краще підкорювати вершини?

Будьте обережніше в дорозі (поїздках), торгівлі, навчанні та на роботі в період з 4 по 11 лютого, досить скандальний період на роботі. Так само цей час не зовсім вдалий для операцій (хірургічних). У поїздках можливі різні травми, а в навчанні і торгівлі – складно буде знайти компроміс через Ваш егоїзм.

Початок лютого досить швидкоплинний і складний для всього Зодіаку, але після 8 стане легше!

Дуже стрімкий і глибокий період у відносинах, творчості, любові, фінансах, дружбі, а так же питаннях пов’язаних з дітьми з 4 по 11 лютого. При цьому, цей же період буде дуже вже активним, гроші можуть як легко приходити, так і йти від Вас. Це один з найбільш глибоких і трансформуючих відносини періодів, а так само всі перераховані сфери цієї зими. Він складний тим, що Ви можете відчувати і бажання поглиблення відносин, і одночасно – бажання реформування їх, зміни, навіть звільнення від незадовільних відносин, як любовних, так і ділового співробітництва. Ці дні дуже гарні для зміни своєї сфери заробітку і дружби. Можливі несподівані витрати. Чи не найкращий час брати або давати в кредит, а так само просити про допомогу і підтримку. У всякому разі, перечекайте з позиками \ боргами до 8 числа! Повинна зауважити, що для Вашого знака Зодіаку ці дні не будуть настільки значні, як для інших знаків. У період з 5 по 8 лютого Діви будуть досить оптимістичні, ці ж дні, 5-8, гарні для кар’єри та соціального становища.

8 лютого, плюс мінус 3 дні, нове в роботі і здоров’ї! Можливо, Ви знайдете нового клієнта або нові обов’язки на роботі. Зі здоров’ям, так само, можливі зміни, нові починання. Гарний час зайнятися своїм здоров’ям, записатися в спортивний зал або сісти на дієту в ці дні! Енергії вже точно вистачить і цілеспрямованості!

Ваші відносини повинні порадувати Вас в період з 9 по 12 лютого, гарний час для поліпшення відносин, розширення і оновлення. Можливо бажання більшого від партнерів, а так само ці дні хороші для більш цілісного розуміння своїх відносин. Ці ж дні гарні для судових розглядів і різних договорів.

Маса енергії буде у Дів з 11 по 18 лютого. Дуже гарний час для масштабних проектів, а так само для навчання!

В кінці місяця у Дів буде дуже вже емоційний період, 22 лютого, плюс мінус 5 днів – час емоцій, бажань, прагнень. Гарний час розібратися в собі і своїх бажаннях, а так само в партнерстві і питаннях сім’ї. Ці дні будуть для Вас емоційні, але в той же час і оптимістичні, радісні, з вірою і надією. Час усвідомити себе і свої бажання, що Ви хочете від життя і куди Ви прагнете. Вдалий час для «дії», а не очікування. Ці дні дуже гарні для завершення, рішення, пов’язаного з важливими для Вас питаннями. Ви можете зважитися нарешті, змінити місце проживання, зробити пропозицію руки і серця, запитати у керівництва про підвищення і багато іншого. Це дійсно дуже хороший час для остаточного прийняття рішень і початку дій. Чекайте завершення важливих життєвих питань і їх більш повного розуміння. Слухайте свою інтуїцію!

Гарний час для зміцнення свого соціального стану, кар’єри, поваги в період з 24 по 27 лютого. Дуже серйозні дні, вдалі для ділових переговорів і прийняття рішень. Ви зможете логічно і без проблем обґрунтовувати свої ідеї в ці дні.

Романтичний період у відносинах з 26 по 1 березня. Навіть дуже романтичний і мрійливий, можливо, що це будуть перші дні цього року, коли Ви одягнете на себе рожеві окуляри. Будьте обережніше з конкурентами і суперниками, щоб не бути обдуреними.

З 28 лютого по 3 березня – гарний час для вирішення конфліктних ситуацій в сім’ї, а так само для покупки нерухомості. Ці дні так само хороші для роботи з клієнтами і найму співробітників. Можливі дуже вдалі угоди, так що не відмовляйтеся від будь-яких способів заробітку.

Найважливіші дати і періоди, для Діви в гороскопі на лютий 2016

З 4 по 11 лютого – романтичний і сексуальний період.

8 лютого, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я.

22 лютого, плюс мінус 5 днів – час прийняття рішень та усвідомлення найважливіших сфер життя і Вашого Я.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,170