Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Бережіть свої гроші і дружбу спочатку місяця, а так само постарайтеся менше хвилюватися про відносини. Лютий продовжить тренд пов’язаний з роботою і здоров’ям, який почався ще на початку січня і я сподіваюся, що Ви записалися в спортивний зал і енергійно працюєте на роботі, а інакше скандали… Так само, до другої декади лютого у Вас продовжиться фінансовий період, сподіваюся, що заробіток у Близнюків виріс в рази і підтримка від інших, але не використовуйте людей з 4 по 11 лютого! Нові тренди в лютому – це навчання і зарубіжжі, а так же філософія і погляди на життя, а в кінці місяця – рішення сімейних питань.

Період з 4 по 11 лютого досить емоційний для всіх знаків Зодіаку, включаючи і Ваш знак, але для Близнюків емоції завжди більш логічні і інтелектуальні, ніж для інших… Так що і висловлювати їх Ви будете криком, а не занепадом настрою або агресією. У ці дні найбільше скандалів буде на роботі і з освітою (навчанням, наставниками, педагогами, тренерами). Це поганий період для судових розглядів, дуже навіть невдалий.

До того ж, в період з 4 по 10 лютого у всього Зодіаку буде «екстрений» режим у відносинах і фінансах, плюс у кожного в своїй сфері, а для Близнюків в ці дні сфер творчості і любові, дружби і фінансів дадуть про себе знати! Особливо фінанси! Це гарний час, щоб позбутися від зайвого фінансового навантаження, переглянути свій бюджет, перерахувати кредитні відсотки. Але дуже поганий для того, щоб витрачати гроші! Так що, в борг не давайте. Дуже ймовірно, що в ці дні у Вас будуть несподівані витрати і пов’язані вони будуть з друзями. На другому місці відносини, тут теж, можливі подібні тенденції – перегляд відносин, більш глибоке й свідоме (глибоке – це навіть дивне слово для Близнюків) розуміння відносин і партнера, і в той же час імпульсивне бажання змін і бунтарства. Близнюки не самі постійні люди у відносинах, так що у багатьох з Вас виникнуть бажання змінити або піти від партнера в ці дні, особливо деспотичного!

З 5 по 8 травня – дуже хороший період для вирішення сімейних питань, та й самі Ви будете досить оптимістичні в ці дні. Як я вже говорила, період з 4 по 10 лютого не такий страшний для Близнюків!

8 лютого, плюс мінус 3 дні – час відкривати нову книгу і починати читати! Або просто час для початку нового навчання! Цей період дуже філософський, роздуми про життя і політику. У ньому немає нічого особливо важливого для Близнюків, хоча, можливо Ви будете досить енергійні в ці дні. Гарний час для нових початків в освіті, поїздках за кордон, пошуку духовних або інших наставників.

Дуже гармонійний період у відносинах і сім’ї з 9 по 12 лютого. Час дарувати подарунки рідним і коханим!

Ще один хороший період для сім’ї, а так само роботи з 11 по 18 лютого. У ці дні Ви з легкістю зможете зробити будь-який ремонт в будинку, фізичних сил буде більш ніж достатньо! А також і на роботі, будь-який проект, фізичний або розумовий, буде Вам під силу!

22 лютого, плюс мінус 4 дня, повинні відбутися важливі події в Вашій сфері дому та сім’ї. Скоріш за все вони будуть позначені закінченням чогось, завершенням. Але як ще один варіант – розумінням і прийняттям рішення. Може Ви, нарешті, переїдете в нову квартиру або приймете рішення про переїзд. А може, зможете домовитися про щось з рідними і вирішити виниклу ситуацію. Сім’я і рідні зажадають Вашої уваги в ці дні. Плануйте завершення і «розуміння» на цей період в цих сферах.

Гарний час для ділових співбесід з 24 по 27 вересня, в ці дні Ви будете серйозніше і більш представницький звичайного, а так само ці дні хороші для серйозних розмов з партнерами (діловими і улюбленими) і рідними.

Обережніше будьте зі своєю репутацією і кар’єрою з 26 лютого по 1 березня. Та й до всього цього, з 26 по 28 Вас може відвідати безсоння.

Ще один хороший період для вирішення серйозних питань і конфліктів з 28 лютого по 3 березня. А так же укладення договорів.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на лютий 2016

8 лютого, плюс мінус 3 дні – починайте вчитися!

22 лютого, плюс мінус 4 дня – вирішуйте питання сім’ї!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 лютого 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,423