Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Терезів, від Марфи Бомбушкар


Дуже хороший місяць для Терезів! Місяць буде повний спілкування, творчості, романтики. Хоча, ще в лютому, у Терезів буде і багато роботи, яку, можливо, буде трохи лінь робити. Гаразд, про все по порядку. 3 лютого, плюс мінус 4 дні, чекайте новин від друзів. У ці дні, може навіть трішки більше ніж я написала, у Вас буде «розширення» в дружбі, колективі, колективній творчості, спілкуванні. Що це означає? Дуже багато чого, починаючи від того, що Ви можете знайти нового друга і не одного, і закінчуючи тим, що Ваша дружба може перейти на новий більш кращий рівень, теж відноситься і до колективу.

3 лютого, плюс мінус дні, Ви можете отримати цікаві й несподівані новини від своїх друзів, або самі додуматися до чогось важливого, Вас відвідає ідея! Цей період «освітить», «виявить» хто ж Ваші справжні друзі, а хто «так».

Говорячи про колектив, я маю на увазі не тільки групу людей, в якій Ви «спілкуєтеся», а й колективні заходи! Якщо Вас звали кудись у гості або на вечірку – не відмовляйтеся! Обов’язково відвідайте її! Так само в ці дні, якщо Вам потрібна допомога, Ви можете отримати її від своїх друзів \ колективу! Головне попросіть їх, вони не відмовлять Вам.

Самотні Терези можуть зустріти свою любов в ці дні. Або завести роман.

Це чудовий період, коли у Вас буде чудове настрій.

Хочу зауважити, до 12 лютого можливі проблеми з інформацією, проблеми в спілкуванні та комунікаціях. Не найкращий час для початку нових проектів.

До 20 лютого у Терезів час тиші і спокою. А після 20 лютого, життя стане більш активною, особливо у сфері відносин.

19 лютого, плюс мінус 4 дні, будьте обережні на роботі і зі своїм здоров’ям. У ці дні Ви можете отруїтися. До того ж, це період, коли Ви будете дуже романтичні і мрійливі, з одного боку це добре, але обережність не завадить. Можливо, у Вас буде нове завдання на роботі або новий проект, який буде трохи «підвішений» в повітрі, не повністю зрозумілий Вам, але Ви будете занадто мріяти про нього. Це насправді хороший період, повний романтики і мрій, але будьте обережні. Ще хотіла б додати, що в ці дні Ви можете відчути якусь проблему, яка буде пов’язана з Вашим здоров’ям \ роботою і відносинами і спілкуванням, поїздкою.

Починаючи з 18 лютого і по 26 лютого, всі знаки Зодіаку будуть мрійливі, романтичні, активні в любові (особливо активною настане фаза після 20го лютого). Це хороший період для любові і відносин.

Починаючи з 20 лютого і по 1 квітня Терези стануть більш активними у відносинах, але Ви будете частіше говорити партнеру «Я» ніж «Ми», особливо після 17 березня. До 17 березня відносини будуть більш гармонійними, ніж після. У цей період, з 20 по 1 квітня, ймовірно, зросте кількість скандалів з партнером, може бути, Ви будете тиснути на нього або ж він на Вас. Так само будуть пару дуже небезпечних і стресових періодів для відносин, про які я напишу в інших гороскопах, все же період дуже тривалий. Складно описати його в гороскопі на місяць, адже він зачіпає майже весь квартал. Я б сказала, що починаючи з 20 лютого і до кінця квітня, а не тільки 1 квітня, у Вас буде багато всього відбуватися у відносинах, як любовних, так і ділових. Але спочатку, до 17 березня, буде маса романтики, взаємодопомоги, любові. А вже після 17, ймовірно, буде більше скандалів. Ви будете хотіти відносин, працювати над ними, після 17 березня більше будете «гнути свою лінію». Потім, з закінченням березня, нових починань, новин, змін, розуміння існуючих відносин і формування нового рівня або нових відносин. Це довгий період з великою градацією ситуації в відносинах.

До 20 лютого, у Вас ще є час закінчити всі важливі і ресурсо вимогливі проекти на роботі. Після енергії зменшитися.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 4 дні – дружба, колектив, спілкування. У цьому всьому Вас чекає успіх.

12 лютого – після цього числа, можете починати нові проекти і налагоджувати контакти.

19 лютого – щось важливе має відбутися на роботі або зі здоров’ям. В цілому, це хороший період, але будьте обережні. У ці дні Ви будете занадто мрійливі, але життя змусить поглянути тверезо на ситуацію, може після закінчення періоду.

Починаючи з 20 лютого і до кінця квітня – у Терезів буде довгостроковий період орієнтований на відносини. Спочатку, до 17 березня, Ви будете більш активні в сфері відносин і відносини будуть гармонійні, хоча буде парочку несподіваних подій. Після 17 березня, ймовірно, зросте кількість слів «Я». Ви або Ваш партнер, будите(е) більше гнути свою лінію і гірше йти на поступки. Але це гарний час для пошуку нових відносин або «поліпшення» існуючих.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 лютого 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,170