Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Тельця, від Марфи Бомбушкар


Важливе і хороша подія відбудеться у Вас вдома, 3 лютого, плюс мінус 4 дні! Може бути це буде розширення домашніх кордонів, кількості членів сім’ї або покупка дорогих предметів побуту. А може, Ви зважитеся, таки, змінити місце проживання, купити нову нерухомість або продати стару! Це дуже вдалий період для вирішення домашніх проблем, розширення і поліпшення домашніх умов! Один з кращих в році! Краще буде тільки в серпні.

У лютому продовжитися тенденція до активного публічного життя, особливо після 12 лютого! До 12 лютого, ймовірно, Ви будете більше спілкуватися з людьми зі свого минулого, а так само до 12 лютого, варто очікувати затримок у кар’єрній сфері. Але продовжу, так до 20 лютого Тельці будуть всі так само активні в дружбі, першими будете йти на контакт, будете бажати керувати друзями, цей період почався ще в середині січня. Хоча, після 27 січня, Ви могли відчути, що відносини з друзями стали більш гармонійними.

Дуже важливі події, які будуть пов’язані з друзями, колективом, спільними планами відбудуться 19 лютого, плюс мінус 3 дні. Найімовірніше, що в цей період Ви можете занадто ідеалізувати свою дружбу або друзів, або плани на майбутнє з друзями, так що будьте обережніше. Але особливо нічого страшного статися не повинно, просто не всі мрії збуваються, але всі мрії приносять нам радість, поки ми мріємо.

Я не можу сказати, що лютий буде дуже повним на події місяцем, не можу сказати, що він буде дуже поганим або хорошим для Тельців. У цьому місяці Вам буде важлива ваша кар’єра, сім’я, в кінці місяця друзі. Але подій в перебігу лютого буде не багато, особливо і говорити нема про що.

Кінець лютого, з 18 по 26, буде дуже романтичним для усього Зодіаку. Хоча, після 20 лютого, у Тельців, вірогідний якийсь прихований роман. З публічних відносин, Ви перейдете до більш таємних.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельця в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 4 дні – важливі події будинки, розширення, дороге, люксові.

19 лютого, плюс мінус 3 дні – дружба, колектив, плани на майбутнє.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 03 лютого 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,167