Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Скорпіона, від Марфи Бомбушкар


Кар’єрні питання, кар’єрні новини, кар’єрний прогрес – 3 лютого, плюс мінус 5 днів – ловіть хвилю! І коли я кажу про кар’єру, я маю на увазі, що в ці дні Скорпіони можуть домогтися бажаного, домогтися визнання, поваги, відчути себе найкращими в чомусь, що для Вас дійсно важливо, відчути шанс і отримати його, в тому, що для Вас важливо. Це особливо хороший період для жінок Скорпіонів. Але без різниці статі, всі Скорпіони, в ці дні будуть у хорошому настрої, Вас може відвідати цікава і раптова ідея, яка підкаже Вам, як вчинити. Це один з кращих періодів, який, принесе важливі результати у 2015 році!

Якщо Ви працюєте на себе, а не на фірму, в ці дні до Вас постукає важливий клієнт. Але постарайтеся не перестаратися, не наобіцяти занадто багато або не запити занадто велику ціну за свої послуги. Будьте розумні, але в той же час, попросіть більше, ніж берете зазвичай за свої послуги. У ці дні Вас буде розпирати бажання володіння всім.

Є ймовірність того, що Вам навіть потрібно буде переїхати в інше місце, для реалізації проекту або клієнт буде з іншого міста або ж країни.

Хочу звернути увагу, до 12 лютого не варто починати новий проект. І ще додам, що в цей період, 3 лютого плюс мінус, найкраще завершити вже існуючий проект або ж попросити нагороду за нього.

В цілому місяць, більше, нічим іншим важливим не виділяється. Найромантичніші дні будуть в кінці місяця, починаючи з 18 по 26 лютого.

Так само, останнім часом Скорпіони дуже активні у творчості, любовній сфері, захоплення, і дітей. Цей період триватиме до 20 лютого.

19 лютого буде пік романтичного періоду у Скорпіонів! 19 лютого, плюс мінус 4 дні, Ви можете закохатися в когось. При цьому, в ці дні Ви будете дуже романтичні! Мрійливі! Постарайтеся в ці дні бути більш обережними і прагматичними. Хоча, зараз у Вас буде дуже-дуже романтичний період! Хороший момент для зачаття або початку нового проекту, роману. Після 20 лютого, сфера Вашої енергії змінитися, Ви більше енергії будете витрачати на роботу, здоров’я, обов’язки. Можливі конфлікти в колективі, але після 17 березня! Цей період, коли Ви будете більш активні на роботі і здоров’я, протриває до кінця квітня.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 5 днів – важливий період в кар’єрної і соціальній сферах. Усвідомленні своєї вартості, досягнень.

12 лютого – можете починати нові проекти.

До 20 лютого – Ви романтичні, любові рясні, муза Ваша часта гостя.

18-26 лютого – найромантичніший період у всього Зодіакального кола.

Після 20 лютого і до кінця квітня – більше енергії у сфері праці та здоров’я. Можете сміливо починати займатися спортом, якщо хотіли.

19 лютого, плюс мінус 4 дні – Ви можете закохатися! Розпочати новий проект. Але на шляху у Вас можуть встати фінанси. Може, не вистачить грошей, для любові …

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 лютого 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,360