Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Риб, від Марфи Бомбушкар


З настанням лютого очікуйте навантаження на роботі, ймовірно, що у Вас існуючий проект переросте в щось більше, ніж Ви очікували. Ви зможете заробити більше, ніж сподівалися, або отримати похвалу від керівництва, а може, клієнт зробить замовлення, яке буде більше ніж Ви навіть і могли мріяти. 3 лютого, плюс мінус 3 дні, очікуйте приємних новин пов’язаних з роботою, здоров’ям і заробітком. У ці дні у Вас буде гарний настрій і очікує удача в багатьох сферах життя. Але разом з цим і багато-багато роботи, яка Вам буде по плечу.

Здоров’я, як я говорила вище, спочатку лютого здоров’я має піти на поправку, для здоров’я я б навіть дала більший період, плюс мінус 5 днів, 3 лютого, Ваше здоров’я має піти на поправку. При цьому, в ці дні, Риби можуть зважитися нарешті зайнятися своїм здоров’ям! Та й відразу ж у великих масштабах, Ви можете раптом вирішити зайнятися спортом, або сісти на дієту, і це буде дуже правильно! Єдиний мінус, це не перестаратися! Ви можете сісти на дуже вже малокалорійну дієту або робити дуже багато вправ, від незвички здоров’я може погіршитися. Головне знайте свою міру!

Зараз Риби могли помітити, що в їхнє життя почали повертатися старі партнери та улюблені, повернулися старі «патерни» у відносинах. Цей період повернення старого продовжитися до 12 лютого, ймовірно, що до цього числа нічого нового у стосунках не відбудеться, а буде повернення до чогось старого і приємному. А от після 12 лютого, чекайте нові розвитки відносин.

Початок лютого не буде настільки важливим для Риб, як його закінчення! Точніше, остання декада. 19 лютого, плюс мінус 7 днів, очікуйте безлічі змін у Вашому житті, в психологічному, романтичному, фізичному, і інших станах душі і сферах життя. Це буде дуже приємний і важливий період, коли Ви можете усвідомити щось важливе, пов’язане з Вашої особистістю. Ви зможете зважитися на якийсь важливий вчинок і прийняти важливе рішення. У ці дні Ви будете дуже романтичні, схильні до кохання, мрійливі. Хороший момент для творчості і романтики. Особливо сильно змінитися життя, відбудеться якийсь поштовх, у тих Риб, які народилися в цей період.

Хоча, в ці дні всі знаки будуть більш романтичні і будуть бажати любові, як фізичної, так і романтичної.

Ще в середині січня місяця Рибки стали більш наполегливіше, агресивніше, активніше, особливо чоловіки. Цей період закінчується 20 лютого, і Ви станете колишніми, якими були. З іншого боку, починаючи з 20 лютого і по 1 квітня, Ви будете більше енергії витрачати на заробіток грошей, ймовірно, що зростуть і Ваші доходи, особливо по 17 березня.

В цілому, гороскоп Риб на лютий досить хороший. Хоча ймовірно, що в кінці місяця, 18-22 лютого, виникнуть якісь важливі зміни, пов’язані з кар’єрним ростом і досягненнями, дуже ймовірно, що Ви відчуєте якусь перешкоду на своєму шляху до мети. Може відбудеться конфлікт інтересів з батьком, керівником, якимось важливим людиною.

Найромантичніший період буде в кінці місяця, з 19 по 26 лютого, в ці дні у всіх знаків Зодіаку буде підвищена романтичність. Мінусом може бути те, що починаючи з 20 лютого, всі знаки, стануть агресивнішими і емоційними.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 3 дні – чекайте чогось грандіозного на роботі і зі здоров’ям.

12 лютого – з цього дня у Вас почнуть розвиватися відносини, після застою.

19 лютого, плюс мінус 7 днів – це період, який принесе багато у Ваше життя, в ці дні Ви будете дуже емоційні, мрійливі, сексуальні, повні фантазій та ідей. Вірогідний конфлікт інтересів пов’язаних з кар’єрою.

Після 20 лютого і до 1 квітня – заробіток, будете дуже багато енергії витрачати на заробіток, ймовірно, зростуть доходи особливо до 17 березня.

З 18 лютого і по 26 лютого – дуже романтичний і сексуальний період у всього знака Зодіаку.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 лютого 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 93 T. 0,427