Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Овна, від Марфи Бомбушкар


Після складного січня настав час відпочити! 3 лютого, плюс мінус 4 дні – Ви можете закохатися, та по самі по вуха! Так, в ці дні у Вас буде чудовий настрій, веселий, Ви будете сповнені творчих ідей та бажання любити! Це і хороший період для спроби завести дитину. У ці дні Ваша кохана людина порадує Вас або ж Ваша дитина. Ви можете знайти нове хобі! А може, підете на якийсь ризик, ризикований проект, але, на жаль, я не можу сказати як він закінчитися. У цей період, Овни, так само можуть зважитися знайти собі любов на стороні від шлюбу.

З кінця січня, Ви могли почати отримувати якісь старі новини, які вже виглядають по-новому, але все одно це старі новини, старі теми, проекти, може бути поїздки. Цей період триватиме до 12 лютого, але він пов’язаний не тільки з новинами, а й з інформаційними проблемами. Вірогідні втрати інформації або перекручення. Навіть електроприлади в ці дні Вам не підвладні.

Як я вже говорила, цей місяць – це подарунок Зірок Вам, щоб Ви могли відпочити! Так що відпочивайте! А ось в кінці лютого, розпочнуться важливі тенденції у Овнів, дуже-дуже важливі, які триватимуть до травня місяця, але з перепадами, переходами в нові «кольори».

Але про все по порядку. 19 лютого, плюс мінус 4 дні, постарайтеся бути обережними! У цей період у Вас можливо несподіване захворювання, якщо воно відбудеться, воно буде куди серйозніше, ніж Ви думали. Ймовірно отруєння. Це буде період, з одного боку він буде романтичним, мрійливим, але «пасивним», Ви можете задуматися про свій об’єкт любові, партнері, про Ваші відносинах. Це будуть трохи меланхолійні дні, коли Ви будете думати про своє минуле, про те, як все склалося і про те, як могло б бути. Пориньте у світ мрій. У ці дні Вам навіть можуть наснитися віщі сни! Це хороший період для духовних практик, для творчості!

Як я говорила, нові тенденції почнуться у Овнів! Ви почнете змінюватися! Починаючи з 20 лютого і по 20 квітня, багато перемінитися, настане, закінчитися, революціонує, у Вашому житті! Але про все по порядку.

Для початку я хочу сказати, що з 20 лютого по 1 квітня – це зоряний період у чоловіків Овнів! Ви станете набагато сексуально привабливими для протилежної статі! Загальна тенденція цього періоду така, Овни будуть більш активні, і чоловіки і жінки, сповнені енергії, жагучі і більш орієнтовані на себе. Овен і так егоїст, а зараз в квадраті, особливо після 17 березня. При цьому, зараз Ви будете бажати лідирувати, щоб слухали тільки Вас. Можливо, зросте кількість скандалів. У березні буде період, коли може статися якесь не приємна подія, травма, наприклад, але про це потім. Це славний період для Овнів, коли Ви зможете самоствердитися! Хоча, як я говорила, після 17 березня, будете більш грубіше. Це дуже успішний період для Овнів, який в якійсь мірі продовжиться в квітні, але вже по-іншому.

З 21 лютого по 17 березня – чарівний час для жінок Овнів. Ви відчуєте свою жіночу магію, харизму. Це хороший період і для чоловіків, але особливо для жінок. Деякі з Вас вирішать змінити свій імідж, гардероб. Всі Овни, не залежно від статі, будуть більш романтичні і орієнтовані на партнерів в ці дні. Хоча, не тільки на них. Я б описала Вас в ці дні як «добрих Королів», які самі вирішують як подбати про народ, не слухаючи його.

Я б сказала, що з 20 лютого по 17 березня у Овнів будуть всі козирі, щоб досягти бажаного, а потім, після 17 березня і до 1 квітня у Вас залишиться – маса сили й енергії. Але кінець березня і квітень принесуть Вам зміни. Сильно зросте сексуальне лібідо.

Життя буде «буять».

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 4 дні – любов, романтика, діти, творчість.

19 лютого, плюс мінус 4 дні – таємниці, секрети, таємні романи, мрії, духовне зростання.

20 лютого по кінець квітня – «сильний» період у Вашому житті.

З 20 лютого по 1 квітня – енергія б’є через край, багато чого зможете зробити! Багато чого домогтися!

З 21 лютого по 17 березня – харизматичність у обох статей, а особливо у жінок.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 03 лютого 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,386