Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Козеріга, від Марфи Бомбушкар


Ще з закінченням січня, увагу Козерігів було звернуто до фінансів. У лютому ця тенденція продовжитися, але тепер, спочатку місяця 3 лютого, плюс мінус 3 дні, Вас чекають приємні новини, які будуть пов’язані з фінансами, але не зовсім належними Вам. Такими як: спадок, кредити, борги, інвестиції, відсотки, гроші Ваших партнерів. Ще в гороскопі на січень, я попереджала всі знаки Зодіаку, що до 12 лютого не варто починати нові ділові проекти. Так що, я б не радила брати новий кредит або починати щось нове, але Ви можете успішно завершити старе! Наприклад, повернути борги, розібратися зі спадщиною і тд. тп. Це дуже вдалий період, можливо, що Вам дадуть кредит і він буде більше, ніж Ви розраховували, або Вам повернуть борг з відсотками, а так само, Ви можете успішно завершити розпочатий раніше фінансовий проект.

Лютий, в цілому, хороший місяць для продажу і покупки нерухомості, інвестицій, спілкування і комунікацій, але нові проекти варто починати після 12 лютого!

Так само, я б назвала лютий досить розміреним місяцем, от з його закінченням життя стане куди більш активним і «веселим» у всіх знаків Зодіаку, але у кожного по-своєму і в своїй сфері. Але про це потім, а поки продовжу гороскоп на лютий.

День святого Валентина, буде залежати тільки від Вас особисто, зірки нічого не обіцяють на цей день. Я можу з упевненістю сказати, що починаючи з 18 лютого по 26 лютого – буде дуже романтичний період у всіх знаків Зодіаку. У ці дні і Козеріги будуть повні романтичної і сексуальної енергії. Хоча, на жаль, деякі Козеріги можуть відчувати певні труднощі в ці дні, фрустрації.

Як я говорила, в кінці місяця у Козерігів життя «пожвавитися». Особливо в домашній сфері. Починаючи з 20 лютого і по 1 квітня, Ви станете більш активними вдома, більше будете відстоювати свої права і гнути свою лінію. У цей період, важливо, знайти куди направити свою енергію, щоб виникало менше скандалів будинку. Почніть робити вдома ремонт! Особливо після 17 березня! Так як, після 17 березня стосунки в сім’ї стануть більш гармонійними, а ось до … Вірогідні конфлікти. Я можу сказати, що починаючи з кінця лютого і до закінчення квітня, сім’я буде в центрі Вашої уваги і Вас чекають багато новин, подій, змін вдома. До кінця квітня у Козерігів буде маса новин, змін, різних ситуацій в домашній сфері, про це все я буду писати в гороскопах на місяць. Так що, в кінці лютого почнеться тільки «початок», коли Ваша увага та енергія буде направлена на діла сімейні.

20 лютого, плюс мінус 3 дні, Вас можуть очікувати новини від знайомих. Так само в ці дні Ви будете спілкуватися дуже багато, але будьте обережні, так як в цей період Ви будете ще й досить мрійливі, дивіться, щоб Вас не обманули або Ви не обманули самі себе. У ці дні Вам, може, випасти поїздка кудись.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Козеріга в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 3 дні – хороші фінансові новини.

12 лютого – починаючи з цього дня, можете починати нові проекти.

20 лютого – плюс мінус 3 дні, імовірна поїздка або новини.

20 лютого – переломний момент у житті Козерігів, після затишшя в лютому.

20 лютого по кінець квітня – більш активні вдома, ймовірно, зросте кількість скандалів, маса змін, будуть і критичні періоди, про які я буду писати в гороскопах на місяць. Особливо багато скандалів буде після 17 березня, саме після Ви станете занадто грубі в домашній сфері та егоїстичні, більше будете відстоювати свої інтереси.

18 по 26 лютого, дуже романтичний період у всього знака Зодіаку. Який складатиметься з 2х фаз, спочатку всі знаки будуть дуже романтичні, а після вже іспанські пристрасті.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 02 лютого 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 81 T. 0,185