Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Діви, від Марфи Бомбушкар


3 лютого, плюс мінус 4 дні, змусять Вас задуматися про суть буття, а кажучи простими словами, ймовірно, що Ви поринете в депресію, роздуми про своє життя, дуже висока ймовірність того, що Діви можуть захворіти в ці дні. Захворіти – ймовірно, що захворювання просто покаже себе, а до цього моменту воно було приховано від Вас. Як я вже говорила, в перебігу цих днів Дів буде долати смуток, лінь, бажання втекти від своїх обов’язків і всього світу, побути наодинці. Найголовніше не захворіти в ці дні, так як, хвороба буде довгостроковою.

Ще в кінці січня Ви могли відчути занепад сил, не бажання рухатися вперед до чогось нового, а бажання повернутися до чогось старого, будь то відносини, плани, стиль одягу та багато інших сфер. Ви можете бути розчаровані тим, як розвиваються події, які надто вже сповільнилися. Особливо багато затримок, уповільнення, повернення до старих питань і документів варто очікувати на роботі і кар’єрі. Може, повернеться старий клієнт або потрібно буде вирішувати старі питання. Але цей період «повернення до старого» закінчиться після 12 лютого, так що залишилося не так вже й багато. Після 12 лютого Діви помітять, що життя стало швидше, в житті почало з’являтися більше нового.

Зараз у Дів період, який сильно орієнтований на відносини. Він почався ще в середині січня і триватиме до закінчення березня. Ви дуже активні у відносинах, частіше почали гнути свою лінію, вимагати від партнера уваги, поваги, відстоювати свої права, багато Діви більше енергії почали витрачати на партнерські відносини, участь у них та їх формування. Спочатку цього періоду, дуже ймовірно, зросла кількість скандалів з партнерами, але після 27 січня, відносини стали більш гармонійними. Як я вже говорила, цей період, коли Ви будете орієнтовані на відносини, відносини будуть займати важливу частину Вашого життя, енергії, уваги і тд. тп., протриває до кінця березня. А «пік» буде в кінці лютого. З 18 по 26 лютого – буде дуже романтичні, любовний, сексуальний, період у всіх знаків Зодіаку, а особливо у Дів.

Особливо буде важливий період з 19 лютого, плюс мінус 6 днів, в ці дні Ви будете дуже орієнтовані на свого партнера, як коханого, так і ділового, можливо, що Ви щось зрозумієте нове про стосунки! Відчуйте, що ж такого Ви хочете від свого партнера. Хочу зауважити, так само, в ці дні Ви будете дуже вже романтичні, дивитися на кохану людину через рожеві окуляри. Романтика це добре, просто, будьте обережніше, на жаль, але не все буде так гладко, як Ви думаєте, але і не погано! Просто на просто, в ці дні Ви будете занадто мрійливі. З поганого, зауважу, може статися те, що Вашому батьку чи комусь із старших, важливих для Вас людей, членів сім’ї, може не сподобатися Ваш партнер або прийняте Вами рішення про стосунки. Можливо, відбудеться конфлікт вдома, який буде пов’язаний з Вашим обранцем або обраницею, як в любові, так і в бізнесі. Але все ж, це дуже хороший і важливий період для відносин у Дів в 2015 році, один з 2х найважливіших в цьому році! Ви можете вирішити зробити пропозицію або захочете отримати її! Це чудовий і романтичний період. Самотні Діви, можуть з високою ймовірність, зустріти свою любов і закохатися по вуха, але як я говорила, зараз Ви будете мрійливі і можете трохи перебільшувати якості свого обранця, але це не означає, що він не той який Вам потрібен, просто Ви занадто вже романтичні і мрійливі будете в ці дні!

Після 20 лютого і по 1 квітня у Дів зростуть витрати, особливо після 17 березня. З одного боку, Ваші витрати повинні зрости, але з іншого, Ви більше енергії будете витрачати на пошуки джерел доходів, може бути, зважитеся взяти в борг гроші або попросите боржників повернути борги. У той же час в цей період, Діви, можуть зважитися на інвестиції. Якщо говорити більш точно, то фінансові питання, пов’язані з кредитами, доходами та витратами, боргами і заробітком грошей будуть хвилювати Дів до закінчення квітня місяця, але до 1го квітня, дуже ймовірно, що зростуть витрати.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 4 дні – невелике зневіру і філософські роздуми.

12 лютого – життя почне вирувати.

19 лютого, плюс мінус 6 днів – найважливіший період для відносин у Дів в 2015 році.

З 20 лютого по 1 квітня – чекайте збільшення витрат.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 03 лютого 2015 року.

  1. Один комментар до “Гороскоп на лютий 2015 для Діви, від Марфи Бомбушкар”

  2. Оксана в 27.02.2015 | Відповісти

    Все співпадає, навіть по датах. З нетерпінням чекаю гороскоп на наступний місяць

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,416