Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на лютий 2015 для Близнюків, від Марфи Бомбушкар


3 лютого, плюс мінус 4 дні, Близнюків чекає маса новин, море спілкування, вірогідні поїздки на не далеку відстань, навчання чомусь новому. В цілому, лютий – це місяць затишшя, цього місяця до його закінчення, продовжуватиметься старі тенденції, які були розпочаті раніше. А ось кінець лютого буде важливим для Близнюків.

Спочатку місяця, до 12 лютого, Близнюки можуть відчувати деяку нудьгу, не бажання що-небудь робити, навіть може смуток. Ймовірно, що в ці дні, у Вас повернеться якась ситуація, подія, пов’язана з будинком, яке було раніше.

19 лютого, плюс мінус 5 днів, варто очікувати важливих подій пов’язаних з кар’єрним зростанням, повагою, Вашими досягненнями і визнанням у суспільстві. Як я вже говорила, кінець місяця, буде переломним періодом. Багато трендів зміняться в кінці лютого, у багатьох знаків Зодіаку, так само і у Близнюків. Ймовірно, що наприкінці місяця, 19 лютого, плюс мінус зазначений період, відбудеться щось важливе з кар’єрою або повагою, щось, про що Ви мріяли, важливе і дуже довгострокове. Зірки подарують Вам шанс поліпшити свої професійні якості, соціальне становище, хоча в ці дні ситуація і буде якийсь не зовсім зрозумілою, невиразною, підвішеною в повітрі. Але саме зараз Ви зможете зайняти більш важливе положення! Нагадайте про себе своєму керівництву! Хочу зауважити, що є вірогідність того, що Вам хтось спробує перешкодити, може бути навіть Ваш партнер, який буде незадоволений Вашої кар’єрою. Але найімовірніше, якийсь суперник, який старше Вас за віком.

Починаючи з 20 лютого і по закінчення квітня у Близнюків настане довгостроковий тренд, який буде орієнтований на друзів, спілкування, колективи. Спочатку, з 20 лютого по 1 квітня, Близнюки стануть більш активні в сфері дружби, за цей період Ви не раз заступитися за своїх друзів, можете стати лідером в колективі. Але після 17 березня, є ймовірність того, що зросте кількість суперечок між Вами і Вашими друзями.

До середини лютого, можливо, Ви ще й будете відчувати нудьгу і тугу, крім періоду 3 лютого, коли щось нове і приємне станеться у Вашому житті, а от після – життя почне розвиватися дуже швидкими темпами!

25-27 лютого – Ви можете прославитися!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Близнюків в лютому 2015

3 лютого, плюс мінус 4 дні – вдалий період, гарний настрій, веселі новини.

12 лютого – Ви відчуєте, що жити стало веселіше і справи почали розвиватися швидше.

19 лютого, плюс мінус 5 днів – важлива подія в кар’єрі! Ловіть момент, мріяти добре, але потрібно діяти!

З 20 лютого і до закінчення квітня – Ви станете більш соціальними, друзі, клуби, тусовки.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою – 03 лютого 2015 року.

  1. Один комментар до “Гороскоп на лютий 2015 для Близнюків, від Марфи Бомбушкар”

  2. Лія в 24.02.2015 | Відповісти

    все сходиться. З нетерпінням чекаю на березневий гороскоп.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 94 T. 0,422