Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Водолій – від Марфи Бомбушкар


Хороший місяць, час набиратися сил і реалізовувати бажання. У листопаді настане дуже енергійний період, якого не було у Водоліїв більше 2х років, час оновити себе і свої бажання, але найголовніше – відстояти свої права і реалізувати проекти! Маса сил і енергії! Листопад принесе так само довгі тренди які стосуються філософії і дружби, можливо змін в навчанні і духовному світі. Будуйте довгострокові плани і реалізовуйте їх! Дуже хороший місяць.

До 12 листопада у Вас буде приємне спілкування з друзями, більше уваги громадським заходам, можете зав’язати добрі зв’язки. До 13 листопада у Вас буде багато ділового спілкування і документів.

Гарний час для відпочинку з 1 по 7 листопада! До того ж з 4 по 7 буде любовний і романтичний період, час несподіваних вчинків і подій. Хороші дні для покупок і фінансових питань, шукайте підтримку у друзів.

Чекайте великий приплив енергії в цьому листопаді, такого за потужністю не було протягом декількох років. Енергії у Вас додасться з 9 листопада по 19 грудня! Життя і події в ньому стануть більш прискореними, Ви самі прискоритеся і станете активними і наполегливими, більш ніж звичайно. Менш терплячі. Час для нових планів і проектів! Але добре можна оновити і існуючі проекти, те чим Ви вже займаєтеся, наприклад, оновити свою майстерність у чомусь або знання, бізнес. Час для проектів, які вимагають енергію і сили. Сильно зросте Ваша сексуальність, особливо у чоловіків Водоліїв. Хороші дні для Водоліїв чоловіків, більше привабливості і мужності, впевненості в собі. Не залежно від статі, Ви будете більш збуджуватися, можуть бути скандали.

Хороший період відпочити, якщо буде бажання, з 12 листопада до 8 грудня. Та й воно ймовірно виникне, може, Ви просто будете отримувати задоволення від самоти, можете відправитись в подорож. Можливий таємний роман.

З 13 листопада по 10 грудня, можливі психологічні та релігійні трансформації, позбавлення від старих поглядів або оновлення. Зміни в філософії і ідеях, ідеалах. Це складний психологічний тренд, але він буде згладжений іншим позитивним періодом з 14 листопада до 7 лютого, так що хоч і будете відчувати психологічні та релігійні зміни хворобливі, але вихід буде знайдений. З іншого боку в ці дні Ви можете бути занадто косні в цих питаннях. Бережіть своє здоров’я. Обережніше з судовою системою.

З 13 листопада по 3 грудня, багато новин і спілкування.

З 14 листопада, почнеться той найсприятливіший період про який я писала вище, він триватиме до 7 лютого! Час зміцнювати дружбу і плани на майбутнє, ідеї. Місяці для реалізації планів, при тому масштабних і довгострокових! Хороший період і для навчання, «капітального», структурованого, детального і глибокого. Ви будете відчувати себе більш оптимістичні в ці місяці, особливо в питаннях поглядів на життя і планів на майбутнє, а так само успішні. Час знаходити нових друзів! Після 10 грудня добре вирішувати питання пов’язані з юриспруденцією і діловими відносинами.

13 листопада, плюс мінус 4 дня, можливо плюс 14 дні, будуть посилені всі тренди – це піковий період. Рекомендую остаточно розібратися з сімейними питаннями, купівлею-продажем нерухомості, переїздом. Рідні так само нагадають про себе, можете так само ухвалити остаточні рішення. Хоча «закінчення» можуть бути і як зовнішні обставини, коли питання вирішаться самі по собі. Чекайте новин від родини і готуйтеся їм допомогти або зажадати допомоги.

Будьте обережніше з документами і серйозніше ставлення до інформації з 17 по 25 листопада.

Бережіть свою репутацію з 23 по 28 листопада, можливі скандали і з улюбленими і з діловими партнерами, погані дні для судових питань. Але паралельно з цим – це і досить романтичний період, бажання більшого від улюблених людей або поновлення любові. У ці дні не раджу робити дорогих покупок, хоча бажання похвалитися грошима буде. До того ж, можливі, і фінансові втрати.

Прислухайтеся до своїх осяянь з 25 по 27 листопада.

З 28 листопада по 2 грудня, «продовження» романтичного періоду, але тепер вже з іншими забарвленнями. Все так же вірогідні таємні романи. Але якщо спочатку Ви хотіли більшого, то тепер буде бажання нового. Можлива несподівана закоханість або прояв почуттів. Можуть бути успішні покупки, але раджу не поспішати! Намагайтеся не витратити раптово гроші.

Піковий енергійний період, коли приплив сил почався 9 листопада можна помножити на 3, буде з 29 листопада по 6 грудня. Головне встигнути зробити все!

29 листопада, плюс мінус 3 дні, а для нових початків 14, посилення всіх трендів. Дуже енергійний час. Раджу почати реалізовувати нові плани, ідеї та проекти! Особливо довгострокові, з прицілом на реалізацію протягом півроку або рік. Особливо які стосуються дружби, масових заходів, колективів. Та й для спільної творчості або навчання ці дні підходять. Чекайте новин від друзів. Але не давайте друзям гроші в борг і до 3го грудня не інвестуйте в проекти. Є вказівки на обман в фінансових питаннях з 29 по 3 грудня.

Найважливіші дати і періоди, для Водолія в гороскопі на листопад 2016

З 9 листопада по 19 грудня – прилив енергії і сил!

З 13 листопада по 10 грудня – психологічні трансформації, можливо легка криза через втрати.

З 14 грудня по 7 лютого – час зміцнення і поліпшення знань і планів на майбутнє, дружби. Період згладить багато негативні фактори, успішний час.

13 листопада, плюс мінус 4 дня, навіть плюс 14 – час завершення в сім’ї.

29 листопада, плюс мінус 3 дні, для нових почав 14 днів – плани на майбутнє, дружба і ідеї.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,384