Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


І хороший і поганий гороскоп для Терезів на листопад одночасно. Два важливих тренда почнуться в цьому листопаді, паралельні і протилежні один одному. Хороший тренд для Терезів з питаннями навчання і зміцнення себе, набуття себе і планів на майбутнє, віри в себе і поліпшення репутації, поваги, професії. Але крім цього тренда буде тренд пов’язаний з масштабними змінами в ідеології і вірі, філософії, він так само може торкнутися і сімейні питання, і ймовірно він буде забарвлений втратами і болючими трансформаціями. Крім цього, листопад принесе період азарту і ризику, а так само акцентує увагу на фінансах, які Вам не належать і допомозі.

Гарний час для творчості і творчої роботи з 1 по 3 листопада, підходить і для навчання і поїздок. Можете зайнятися здоров’ям.

З 4 по 7 листопада буде романтичний і любовний період, яскраві почуття, бажання любові і багато харизми у Терезів. Вдалі дні для ділових переговорів, а так само щоб сподобатися комусь. Можуть бути і несподівані покупки або заробіток!

З 9 листопада по 19 грудня Ви станете більш азартними, прилив сил і енергії в сферу творчості і любові. За ці дні у Вас можуть бути інтрижки і закоханості, активніше станете в цьому. Вдалий період щоб «попрацювати» з дітьми, повчити їх чогось. Можете оновити свою любов і творчість.

З 12 листопада по 8 грудня – прикрашайте свій будинок, робіть покупки для дому, а так само для рідних. Час налагоджувати контакти з домашніми, шукати компроміси.

Важливий змінюючий Вас період розпочнеться 13 листопада з тривалістю до 10 грудня, він буде «злим», але «прикритий» іншим хорошим періодом. Так що, він лише дозволить позбутися від зайвого і вже померлого (згасаючого), ненадійного і марного в питаннях що стосуються сім’ї і будинку, поглядів на життя і філософії, планів на майбутнє і бажань. Викидайте мотлох і сміття, міняйте свої погляди на життя і знаходьте нову філософію. Прагніть до чогось нового. Цей місяць дозволить Вам кардинально змінитися і оновитися, якщо у Вас є до цього бажання. Ви станете більш вперті і ймовірно жорстокі, можете бажати братися за масштабні зміни – цього я не раджу, всьому потрібно знати міру і намагайтеся не поспішати.

Час вчитися і знайомитися з 13 листопада по 3 грудня, багато новин і можливо поїздки.

З 14 листопада настане той самий «прикриваючий» період, який дозволить Вам зміцніти і знайти свій шлях, він триватиме до 7 лютого. Сам по собі (ізольовано від інших періодів, в чистому вигляді) – цей тренд допоможе зміцнитись Вам, знайти свій шлях і піти по ньому, зміцнити свою віру, а так само віру в себе. Реалізовувати плани, особливо довгострокові, не розпорошуючись на інші ідеї. Він добре вплине на Ваші знання і освіту! Вчіться новому і закріплюйте свої знання! Він дозволить розширити коло знайомств, ймовірно зі старшими людьми або впливовими. Але найголовніше – він зміцнить Вас і дозволить вистояти, а будь-які проблеми під час нього лише будуть перевіркою і новим досвідом для Вас. Так само це час для поліпшення репутації і поваги, престижу.

13 листопада, плюс мінус 3 дні це піковий період, і 14 днів після – будьте обережніше, остерігайтеся травм і втрат (вони будуть болючі). Час завершити психологічний зростання, вирішити психологічну проблему або усвідомити її. З боку матеріального світу – ці дні завершать \ усвідомлюють питання боргів і кредитів, спадщини, поділу майна, підтримки від інших людей. Підтвердіть нотаріально спадок, вирішите питання боргів і іпотек, попросіть про підтримку у інших. Можливо, що результати будуть і не зовсім задовільні, але точно остаточні.

Бережіть своє здоров’я з 17 по 20, остерігайтеся обману.

Тримайте свої бажання під контролем з 23 по 2 грудня! У фінансах, відносинах, сімейних питаннях і своєї особистості.

З 23 по 28 числа – Ви можете хотіти більшого, від сім’ї, від партнерів, від клієнтів від всіх. Розраховуйте свої сили та можливості. Не раджу робити дорогих покупок. Тримайте свою ревнощі під контролем. Вірогідні сімейні та фінансові втрати. Та й самі Терези будуть в ці дні досить жорсткі і не прощаючі, намагатиметеся утримати і управляти.

А з 28 листопада до 2 грудня – навпаки, Ви будете дуже імпульсивні і непостійні, хотіти ламати і змінювати – правила, відносини, фінансовий світ. Можете зробити несподівані покупки або просто витратити гроші. Бунтарство в сімейній сфері і відносинах. Ймовірно, що в перерахованому відбудуться несподівані зміни – вдома, в фінансах і з Вашої особистістю. Бійтеся травм.

Великий приплив сил і творчості з 29 листопада по 6 грудня!

29 листопада, плюс мінус 3 дні піковий період і 14 днів після – починайте нове навчання, можете відправитися в поїздку або отримати масу новин. Відбудеться посилення всіх трендів, під час піку. Час вчити нове і знаходити нові зв’язки. Можете продати щось, що вже не потрібно Вам.

З 29 листопада по 3 грудня – остерігайтеся отруєнь, не одягайте рожеві окуляри в спілкуванні з клієнтами і співробітниками.

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на листопад 2016

З 9 по 19 грудня – активується творчість і любов, інтрижки і азарт.

З 12 листопада по 8 грудня – краще вдома і з рідними.

З 13 листопада по 10 грудня – кардинальні зміни будинку і у Вашій особистості.

13 листопада, пік плюс мінус 3 дні і 14 днів після – результати і усвідомлення у фінансовій сфері, остерігайтеся травм.

З 14 листопада по 7 лютого – зміцнюйте, покращуйте і реалізовуйте себе, свої ідеї та плани, репутацію, знання.

З 23 листопада по 2 грудня – обережніше з сім’єю, фінансами і партнерами.

29 листопада, пік плюс мінус 3 дні і 14 днів після – навчання, поїздки та новини.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 30 T. 0,414