Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Не можу виділити основне для Тельця в місяці листопаді. Але можу сказати, що перше дві декади будуть дуже емоційні, а друга так особливо. Розбирайтеся в собі! Листопад допоможе Вам вчитися, заробляти, працювати, а так само відстоювати своє ім’я та честь.

Час несподіваних вчинків з 4 по 7 листопада, а так само бажання свободи і змін! Ви можете змінити свою зовнішність, до того ж досить незвично. Період хороший і енергійний, швидко розвиватимуться питання пов’язані з покупками і боргами, попросіть про допомогу якщо треба.

З 9 листопада по 19 грудня – оновлення професійної сфери, прилив енергії в кар’єрних і репутаційних питаннях. Ви станете робити собі ім’я, разом зі скандалами. Можете занадто навіть захопитися і поскандалити з керівництвом або батьками. Але цей період, при правильному використанні енергії (не йдіть на конфлікти, а просто працюйте) допоможе Вам поліпшити свою кар’єру. Плануйте і реалізовуйте складні проекти, але не йдіть на скандали. Хоча поскандалити з конкурентами в ці дні буде не зайвим.

З 13 листопада по 10 грудня – зміни можуть статися зі здоров’ям і роботою. Переоцінка, втрата, трансформування та оновлення. Це не зовсім критичний момент, так як він буде згладжений іншими трендами, але постарайтеся берегти роботу і здоров’я. Багато нових обов’язків або зміна існуючих. Вірогідні хірургічні операції, якщо можна – відкладіть їх.

З 14 листопада по 7 лютого – час зміцнювати здоров’я і роботу, та й для кар’єри цей період принесе додатковий успіх. Цей же час поліпшить і фінансовий стан, пробуйте братися за всі підробітки і не відмовлятися від нагород в цей період. Дуже хороші дні для зміцнення і поліпшення здоров’я, займіться ним. Психологічний стан так само можете поліпшитись за ці дні, розберіться в собі.

13 листопада, плюс мінус 5 днів пікових (під час яких всі тренди будуть посилені) і 14 днів після – час емоцій, егоїзму, бажань, Вашу увагу буде звернено до себе і, імовірна, переоцінка відносин. Вдалі дні, особливо перших 5, для того щоб розібратися в собі і позбутися від зайвого. Остаточно щось завершити чи розірвати, забути.

З 23 листопада по 28 грудня – намагайтеся не робити дорогих і масштабних покупок. Це дні крайнощів, то Ви будете оптимістичні і життєрадісні то песимістичні і недовірливі. Можете бути дуже владні і ревниві, тримайте це під контролем. Зросте сексуальність. Небезпечний період для існуючих відносин через бажання більшого.

З 28 листопада по 2 грудня – Ви будете імпульсивні і ексцентричні, а так само дуже образливі. Знову небезпечний період для існуючих відносин, через бажання нового, але так само і сексуальний. Не поспішайте з покупками.

29 листопада, плюс мінус 3 дні пікових і 14 днів після – нові психологічні та фінансові рівні. Час почати вивчати психологію, а може і езотерику. Але і час для фінансових позик, а так само пошуку підтримки. Багато новин в ці дні. Але що щодо фінансів, всі тренди будуть посилені – так що не поспішайте і не перестарайтеся. Обережніше з репутацією. Можуть бути травми, особливо під час пікового періоду.

Найважливіші дати і періоди, для Тельця в гороскопі на листопад 2016

З 14 листопада по 7 лютого – зміцнюйте роботу і здоров’я, а так само покращуйте їх. Теж можна очікувати і в психологічному стані і фінансах.

13 листопада, плюс мінус 5 днів і 14 днів після – егоїзм, усвідомте себе.

З 23 листопада по 2 грудня – бережіть відносини, не поспішайте з грошима.

29 листопада, плюс мінус 3 дні і 14 днів після – фінанси і психологія.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 листопада 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,175