Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Стрілець – від Марфи Бомбушкар


Місяць нових починань в житті, нової глави! Але це в кінці листопада, а спочатку у Стрільців буде час подумати над життям, змінитися самим і змінити своє ставлення до ідей та ідеалів, цінностей, матеріального світу і дружбі, а так же планам на майбутнє. Листопада розпочне один сприятливий тренд для Стрільців, зміцнюючий Вас, зробить більш серйозними, впевненими в собі. Але так само буде ще один тренд, який зробить зміни або переоцінку в фінансах, дружбу, сімейних питаннях. Місяць насичений, хоча першу половину Ви можете провести і самотньо. Плануйте вирішення питань праці та здоров’я – на середину місяця, нове життя – на кінець листопада, насичений гороскоп для Стрільців.

З середини жовтня у Вас триває тренд пов’язаний з відносинами і фінансами, оновлюйте і зміцнюйте стосунки і фінанси, шукайте нові джерела доходів, а може і нових партнерів до 12 листопада. Міняйте свій стиль і гардероб, час прикрасити себе для жінок Стрільців.

Досить хороший період буде до 7 листопада. У Вас буде час налагодити відносини з рідними з 1 по 3 число, та й в цілому поліпшити будинок, хороші дні для творчості. З 4 по 7 листопада – час закохатися або зізнатися в любові! Яскраві почуття, бажання оновити відносини, харизматичний час. Особливо помітно для жінок Стрільців! Хороші дні і для покупок, несподіваних на імпульсі.

Збільшені витрати з 27 вересня, закінчаться 9 листопада.

З 12 листопада по 8 грудня – хороший час для заробітку грошей і звершення покупок, крім періоду з 23 по 28 листопада – тоді намагайтеся економити і не поспішати здійснювати покупки, можливі несподівані витрати і фінансові зміни.

13 листопада у Стрільців почнеться період, що змінює їх, змінює Ваші погляди на життя і цінності, матеріальний і духовний світ, дружбу і плани на майбутнє. Можливі як трансформації так і втрати, позбавлення в перерахованих сферах. Не особливо приємний час, наприклад Ви можете стати дуже підозрілі або владні до друзів. Можуть бути масштабні і кардинальні зміни в джерелах доходів. Ви будете більш владними і підозрілими в ці дні. Цей період буде до 10 грудня, але його перекриє інший позитивний тренд.

З 13 жовтня по 3 грудня – багато спілкування і новин, гарний час вчитися для Стрільців. Можете зайнятися публіцистикою чи торгівлею, можливі поїздки.

З 14 листопада по 7 лютого для Стрільців почнеться важливий і хороший тренд. Ще з осені 2015 року, а до цього взимку 2014 року, Стрільці відчули тяжкість на своїх плечах, «плату» за рахунками, нові обов’язки. Я часто писала про це і не буду акцентувати увагу знову. Зараз же, з 14-7, Ви відчуєте деяке полегшення, менше проблем, ймовірно, не стане, але справлятися з ними буде простіше. Ви зможете взяти на себе нові обов’язки в цей період, а так само поліпшити ситуацію з існуючими. Гарний час для зміцнення репутації та іміджу, кар’єри. Реалізовуйте довгострокові і складні проекти і плани, не займайтеся дрібницею. Зміцнюйте і покращуйте наступні сфери: свою особистість (характер), дружбу, ідеї та ідеали, репутацію і професію. Можете зміцнити своє здоров’я. Я не кажу, що під час цього періоду у Вас не буде проблем і що життя відразу ж стане кольоровою веселкою, але справлятися стане простіше! Головне діяти, а не чекати, це час роботи, в цих сферах, цілеспрямованої і вона дасть хороший результат, не буде порожнею.

13 листопада, з піком плюс мінус 3 дні і 14 днів після, заключний період в питаннях здоров’я і роботи. Час усвідомлювати, закінчувати, отримувати результати. Ви можете завершити проект чи нарешті домовитися про щось з клієнтом. Можете розібратися і зі своїм здоров’ям, прийняти рішення пов’язані з лікуванням або отримати результати. Намагайтеся берегти здоров’я в ці дні. Маса різних новин, а так же розмов.

Будьте обережні в спілкуванні з 17 по 22 листопада, та з документами, остерігайтеся помилок і обману. Конкуренти чи партнери можуть обдурити Вас.

З 22 по 25 листопада – час для ділових переговорів, на серйозних тонах і з серйозними ідеями і планами. Можете укласти важливі угоди, але ставтеся до цього серйозніше. Дні підходять для запам’ятовування, чого-небудь.

Намагайтеся менше витрачати, а так же чекайте фінансових змін з 23 по 28 листопада. Це не вдалий період для масштабних покупок. Не вимагайте багато від клієнтів або керівництва, Ваші великі бажання можуть дати маленький результат. Вдалі дні для трансформації та оновлення фінансів, перерахуйте свою бухгалтерію, розберіться з накопиченнями. З іншого боку – це романтичні дні, але не дозволяйте улюбленим використовувати Вас.

Інтелектуальний період з 25 по 27 листопада, час для несподіваних і незвичайних ідей.

З 28 листопада до 2 грудня – час стрімких вчинків у фінансовій сфері і відносинах, бажання змін. Якщо до цього Ви хотіли більшого, то зараз побажаєте змінити правила і нового. Можуть бути інтрижки, але бережіть репутацію. Буде бажання поміняти і бізнес-правила. Дні так само і романтичні, можете спробувати щось нове в любові.

З 29 листопада по 6 грудня – прилив сил.

29 листопада, плюс мінус 5 днів – це піковий період, а так само 14 днів після, найважливіший для Стрільців в цьому році (особливо для народжених після 29 листопада плюс 5 днів). Постарайтеся почати нове в своєму житті, змінити своє життя. Буде посилено тренд, який розпочався 14 листопада по 7 лютого. Зміцніть своє життя і репутацію, знайдіть нову роботу або візьміть на себе нові обов’язки. Просто почніть нове життя! Що-небудь нове в кожній із сфер життя. Час брати життя під контроль і покращувати його, діяти. Ці ж дні, особливо перших 5, будуть дуже емоційними! Постарайтеся не обманювати себе, не особливо літайте в хмарах. Обережніше будьте з сімейними питаннями до 3 грудня.

Найважливіші дати і періоди, для Стрільця в гороскопі на листопад 2016

Відпочивайте і закохуються до 7 листопада.

З 12 листопада по 8 грудня – гроші і покупки, як доходи так і витрати.

З 13 листопада по 10 грудня – час змін, глибоких.

13 листопада, з піком плюс мінус 3 дні і 14 днів після – вирішуйте і усвідомлюйте сфери роботи і здоров’я.

З 13 листопада по 3 грудня – спілкування і навчання, поїздки.

З 14 листопада по 7 лютого – зміцнюйтеся і стаєте серйозніше! Репутація, імідж, кар’єра, взяття нових обов’язків, багато довгострокових планів і ідей! Час важливих проектів.

З 23 листопада по 2 грудня – обережніше з грошима і відносинами.

29 листопада, плюс мінус 5 днів пік і 14 днів після – нова глава в житті, емоційні дні (особливо перших 5), приймайте рішення щодо себе і майбутнього.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,179