Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Місяць духовних змін і фінансових укріплень. Багато енергії в сімейній сфері. До середини місяця міняйтеся самі і приймайте важливі рішення, вся увага на себе, починаючи з середини листопада – увагу буде переключено на партнерів, а в кінці місяця на фінанси. Хороший місяць цей і для відпочинку, навчання, але особливо для духовного зростання, роботи над своїми недоліками і викорінення їх. Слід побоюватися серйозних захворювань протягом всього листопада.

До 12 листопада у Вас буде успішний період в фінансах, інвестиціях, заробіток. Інвестуйте, шукайте нові джерела доходів, можете навіть спробувати попросити про підвищення, але до 10 числа! Після 12 навпаки, краще стати скромніше.

До 13 листопада Ваш інтелект на піку, гарний час вивчати нове, глибоко розбиратися в чомусь, час для публіцистики і спілкування, поїздок.

Вас можуть очікувати приємні фінансові події, вдалі покупки і інвестиції з 4 по 7 листопада, та й хороші новини від партнерів і коханих, можете закохатися.

З 9 листопада до 19 грудня – робіть вдома ремонт, поновіть сімейну сферу, захищайте свої права і відстоюйте свої бажання. Приплив енергії, який потрібно направити, щоб не було скандалів. Почніть робити ремонт або захищати рідних. Час для складних сімейних проектів. Бійтеся скандалів з сім’єю і травм вдома.

Час духовних та інтелектуальних і психологічних змін, а може навпаки – більшої косності і бажання насаджувати свої знання іншим з 13 листопада по 10 грудня. Гарний час психологічно відродитися, переродитися. Але так само, в ці дні Ви будете відчувати дискомфорт на духовному рівні, усвідомлення себе. Постарайтеся позбутися від шкідливих звичок, непотрібних знань, своїх комплексів. Слідкуйте за своїм здоров’ям, воно буде крихке до 10 грудня, не надірвіться. Намагайтеся не братися в вивченні за багато, спробуйте сконцентруватися на чомусь і не розпорошуватися. Слід берегти репутацію і таємниці. Можливі втрати інформації. Цей же період буде перекритий іншим з 14 листопада по 7 лютого, так що його негативний вплив буде пом’якшено.

З 14 листопада по 7 лютого буде період, який дозволить поліпшити фінансову сферу, зміцнити її і розширити. Але потрібно до питань пов’язаних з заробітком (джерелами доходів, заробітною платою, підробітками), накопиченнями (депозитами, матеріальними благами і тд.), а так само інвестиціям – відноситься серйозніше і планувати чіткіше і на довгі періоди. Іншими словами кажучи, більше успіху буде у довгих грошей, ніж у швидкого заробітку. Чекає успіх в таємному заробіток! Хоча і успіх швидко заробити так само буде. Ці дні так само поліпшать Ваше здоров’я і психологічний стан. Працюйте над своїми слабкостями, фізичними або психологічними.

13 листопада, піковий період плюс мінус 5 днів і 14 днів після – результати з відносинами, закінчення відносин, перехід на новий рівень у відносинах і усвідомлення відносин. Це можуть бути зовнішні події або особисті. Можете зробити пропозицію або отримати. Можете переглянути відносини і розібратися в партнерах, ворогах, конкурентах, улюблених. Просто зробіть щось з перерахованого з відносинами, отримаєте результат. Чекайте новин від партнерів і ворогів, а так само ділових переговорів.

Обережніше з фінансовими питаннями з 17 по 25 листопада. З 17 по 20 Вас можуть обдурити улюблені у фінансовій сфері, а так само це поганий час для азарту і ризику. З 22 по 25 серйозніше ставтеся до ділових переговорів, можуть бути розчарування, але ці дні підходять для капітальних і довгострокових угод.

Обережніше з відносинами і фінансами, торгівлею з 23 листопада до 2 грудня.

Спочатку, з 23 по 28 листопада – можуть бути фінансові трансформації і бажання дорогих покупок – будьте обережніше. Так само не залазьте в авантюри і ризиковані заходи. У відносинах, в ці дні 23-28 Ви будете бажати більшого, того що партнер може і не дати Вам, стримуйте свої бажання. Ви так само будете дуже пристрасні і ревниві, підозрілі і владні в ці дні. Це і сексуальний період для Скорпіонів.

З 28 листопада по 2 грудня – тримайте свою поспішність, можете або несподівано витратити гроші, а можуть відбутися фінансові втрати через поспіх. Теж і в стосунках – не поспішайте приймати рішення. У ці дні Ви будете надто вже егоїстичні. Буде бажання нового і змін.

Прилив сил з 29 листопада по 6 грудня, особливо духовних і в сімейній сфері.

29 листопада, з піковим періодом в плюс мінус 3 дні і 14 днів після – оновлення фінансової сфери, джерел доходів, заробітку, накопичень і цінностей. Новини пов’язані з цим або нові проекти. Вдалий період для довгострокових проектів, поспішіть! Нові початки. Але постарайтеся бути обережніше до 3 грудня, щоб не бути обдуреними, не носіть рожеві окуляри і не ризикуйте!

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на листопад 2016

З 9 листопада по 19 грудня – працюйте над сім’єю і домом.

З 13 листопада до 10 грудня – психологічна криза, бережіть таємниці і репутацію.

13 листопада, пік плюс мінус 5 днів і 14 днів після – відносини.

З 14 листопада по 7 лютого – працюйте над слабкостями, зміцнюйте і покращуйте фінанси.

З 23 листопада по 2 грудня – обережніше з грошима і відносинами, торгівлею.

29 листопада, пік плюс мінус 4 дня і 14 днів після – нові фінансові проекти або новини.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,161