Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Рак – від Марфи Бомбушкар


Робота, витрати, здоров’я, сім’я, друзі, плани на майбутнє, відносини – це основні питання для Раків в листопаді. Нові тренди та починання в сферах роботи і здоров’я. Завершення планів і питання дружби. Зростуть Ваші витрати і слід побоюватися травм. В якійсь мірі буде акцент і на відносинах, в них можуть бути і розширення і оновлення і нові відносини. Періодів в листопаді буде не багато, але місяць буде насичений. В основному гороскоп на листопад – хороший, як бачу його я.

У Вас ще є час для налагодження контактів з клієнтами і співробітниками до 12 листопада. А до 13 листопада триватиме період інтелектуальної творчості.

З 4 по 7 листопада – багато спілкування і новин, вдалий фінансовий і кар’єрний період, укладайте угоди і не бійтеся поспішати. Можете отримати премію або нагороду, якщо зіткнетеся з проблемами – шукайте підтримку у рідних.

Зростуть шанси бути травмованими, переломів, аварій з 9 листопада по 19 грудня. Раки самі стануть більш ризикованими в ці дні, так що постарайтеся берегти своє здоров’я. Крім цього в ці дні зростуть і Ваші витрати, при тому, що Ви можете не стільки витрачати гроші, скільки брати в борг. В цілому період вдалий для кредитів і іпотек, а особливо для повернення їх і витребування у боржників.

Оновіть свої відносини, інтимні і ділові з 12 листопада по 8 грудня. Можете і знайти нових партнерів, як по бізнесу так і зрозуміти, що Ваша любов переросла в щось більше. Раки будуть навіть бажати відносин, бути з кимось. Вилазьте зі своєї нірки і шукайте любов – це час для пошуку серйозних стосунків, а не інтрижки. Час підходить і для примирення.

Вірогідні масштабні зміни у відносинах і сім’ї з 13 листопада по 10 грудня, хоча це і негативний період, але він буде частково заглажений іншим, так що особливої шкоди не принесе. Але все ж, в ці дні можуть бути кардинальні втрати і зміни в домашній сфері, а так же відносинах. Не забувайте вимикати праску вдома, не вимагайте багато від ділових партнерів, так і не чекайте багато чого. Це час і глибоких психологічних змін, а так само ставлення до життя і сімейних обов’язків, улюбленим. Тримайте свою грубість і владність під контролем, по відношенню до членів сім’ї і партнерів.

Багато, дуже багато, клопоту з 13 листопада по 3 грудня, головне – це правильний розклад, чекайте багато завдань і не тільки на роботі.

Період з 14 листопада по 7 лютого «перекриє» негативний вплив на сферу сім’ї періоду з 13-10 грудня. Але крім усього іншого, цей період з 14 по 7 лютого, дозволить зміцнити Вам здоров’я, поліпшити роботу, взяти на себе нові обов’язковості. Ще взимку 2014 року Раки вперше відчули нестачу сил і проблеми зі здоров’ям, а після з літа 2015 і до цього дня Ви можете відчувати проблеми з цією сферою, брак сил і втому, нагадали про себе хронічні захворювання і тд. тп. Але 14-7 дозволить Вам зміцнити і поліпшити здоров’я, займайтеся спортом, ці дні допоможуть перейти на новий рівень в питаннях здоров’я, хоча про лікування від хвороб я нічого сказати не можу… Крім того ці дні допоможуть поліпшити і зміцнити сімейну сферу і роботу, розширити їх – взяти на себе нові обов’язки на роботі або нову посаду (яка не дорівнюватиме підвищенню), а так само поліпшити і зміцнити будинок (зробити дуже капітальний ремонт). Це довгостроковий період, майже на 4 місяці, так що плануйте вже зараз, результати будуть позитивними і плани реалізуєте.

13 листопада, плюс мінус 3 дні пікових і 14 днів після – емоційні дні, прилив сил. Багато новин і планів на майбутнє, спілкування з друзями. Час приймати рішення щодо дружби, розбиратися в друзях. Відмінний час і для прийняття рішень з планами на майбутнє, може, слід від деяких відмовитися, а якимось більше приділяти уваги. Перегляд дружби і планів.

З 17 по 20 – бережіть здоров’я. Може бути обман від клієнтів або співробітників.

Кризовий, дуже, період для відносин буде з 23 листопада по 2 грудня, для Раків це особливо «виділений» період. Не поспішайте, перечекайте скандали і серйозні розмови і з близькими і з діловими партнерами.

Спочатку з 23-28 Ви будете хотіти значно більшого, ніж можете дати самі або отримати, від відносин і партнерів. Це може привести до бажання змін або бурі в склянці води. З іншого боку сім’я і сімейні питання, можуть, підкинути «дров». До того ж для всього Зодіаку я не раджу робити дорогі покупки в ці дні. Тримайте свою ревнощі і бажання маніпулювати партнерами під контролем. Розставання і втрати будуть болючими, так що якщо хочете розлучитися, то плануйте на січень або кінець грудня, а не зараз.

З 28 по 2 грудня – у Вас виникне бажання взбунтувать і порушити правила, можете втратити свою репутацію в ці дні, а так само відносини. Несподівані новини пов’язані з відносинами і кар’єрою. Потрібно тримати свою уразливість під контролем і егоїзм, а так само бажання змін. І, знову, для всього Зодіаку я раджу не робити раптових покупок в ці дні. Просто перечекайте цей період.

29 листопада, пік 3 дні плюс мінус і 14 днів після – нове і оновлення в здоров’я і роботі, можливо і сім’ї. Якщо Ви здобувач, докладіть максимум зусиль в ці дні, зможете знайти роботу. Хороші дні щоб взяти на себе нові обов’язки, не тільки на роботі. Займіться спортом і більше уваги приділіть здоров’ю. Будуть посилені всі тренди, так що і емоцій буде більше звичайного.

Знову слід берегти здоров’я з 29 листопада по 3 грудня.

Найважливіші дати і періоди, для Рака в гороскопі на листопад 2016

З 9 листопада по 19 грудня – будьте обережніше.

З 12 листопада по 8 грудня – налагоджуйте відносини і знаходьте нові.

З 13 листопада по 10 грудня – хворобливі зміни в сім’ї і відносинах, можливо на психологічному рівні.

13 листопада, пік плюс мінус 3 дні і 14 днів після – результати і усвідомлення в планах на майбутнє і дружбу.

З 14 листопада по 7 лютого – зміцнюйте і покращуйте роботу, обов’язки, здоров’я, домашню сферу.

З 23 листопада по 2 грудня – бережіть відносини і гроші з репутацією.

29 листопада, пік плюс мінус 3 дні і 14 днів після – знайдіть нову роботу або нові обов’язки, займіться здоров’ям.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 листопада 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,398