Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Багатообіцяючий місяць для відносин і кар’єри! Але в кінці листопада кар’єру слід поберегти, будуть досить напружені періоди. Листопад все ще буде продовжувати тренд відносин, змусить Вас над ними попрацювати. Місяць хороший для відпочинку, але якщо немає можливості – тоді займайтеся чим можете. Друзі, фінанси, партнери, репутація – це буде 4 основні тренди цього листопада, гороскоп хороший для всього Зодіаку, включаючи Вас. Тільки, повторюся, в кінці листопада Овнам слід бути обережніше.

Можете вивчати психологію і фінанси до 13 листопада.

У місяця буде гарний початок, прийде психологічний спокій і розслаблення з 1 по 3 листопада.

З 4 по 7 листопада – Ви будете дуже харизматичні і привабливі. Вдалий час для покупок, оновлення гардеробу, приємні новини від партнерів. Все пов’язане з партнерами швидко буде розвиватися, так що призначайте переговори на ці дні і з улюбленими так само.

З 9 листопада по 19 грудня – оновлення сфери дружби і планів на майбутнє, а так же колективів. Більше енергії в цих питаннях. Можете очолити коло друзів або змінити лідера групи (колективу). Будете більше брати участь в соціальних заходах. Реалізовувати довгострокові плани.

З 12 листопада у Вас почнеться кар’єрний період, перший тренд буде з 12 по 8 грудня. Використовуйте харизму і вміння знаходити компроміси (якого у Овнів завжди не вистачає, але зате харизми багато) для кар’єрного зростання. Вдалим буде період для професійного зростання пов’язаного з модою, дизайном, юриспруденцією, фінансами. Більше гармонії і спокою в питаннях кар’єри. Можуть бути відносини або навіть шлюб з розрахунку, зміна статусу. Але постарайтеся берегти свою репутацію в кінці листопада з 23 по 2 грудня.

Неприємний період, хоча і не зовсім небезпечний, буде з 13 листопада по 10 грудня. Торкнеться відносини і кар’єри з репутацією. Час глибшого розуміння партнерів і недовіри до них, підозрілості. Намагайтеся не нагнітати ситуацію, але є можливість розібратися в стосунках і ворогах. Можете бути вкрай владні! У питаннях репутації – не беріть на себе занадто багато і будьте готові до кардинальних змін (хоча вони можуть і не відбутися, лише понервувати).

Час для навчання і розширення горизонтів Ваших знань з 13 листопада по 3 грудня.

13 листопада, плюс мінус 3 дні пікових і 14 днів після – результати в фінансових питаннях, переоцінка цінностей, зміни зі здоров’ям. Можете одужати в ці дні, якщо хворіли. У ці дні в фінансових питаннях Ви отримаєте або результати або розуміння ситуації. Увага буде звернена до грошей, заробітку і накопичення. Можете як попросити про підвищення так і дізнатися про нову роботу. Нагадайте клієнтам про себе, якщо хтось Вам заборгував. Хороші дні перевірити інвестиції зроблені раніше.

Вдалий час для поліпшення відносин, довгострокового планування пов’язаного з відносинами, зміцнення їх і структурування з 14 листопада до 7 лютого. Структурування – можете укласти або переукласти угоди з партнерами, прописавши ясно і вигідно правила і обов’язки. А можете і шлюбний контракт укласти. Крім відносин – хороший період для кар’єри, нові можливості і завдання, обов’язки, які Ви зможете виконати і поліпшити свою репутацію. Багато довгострокових проектів. Ну і на останньому місці – освіта! Вивчайте щось що потребує багато часу, а не дрібниці. Головне – серйозніше ставлення до перерахованих сфер, не пускайте їх на самоплив.

Обережніше зі здоров’ям і роботою з 17 по 20 листопада. Бійтеся помилок в документах.

І ось підійшов період, коли потрібно берегти репутацію і відносини (в основному) з 23 листопада по 2 грудня, а так само фінанси.

Бійтеся великих витрат і фінансових втрат з 23 по 28, не просіть про підвищення платні. Не занадто фліртуйте з керівництвом. Постарайтеся не тиснути на партнерів, не вимагайте від них багато чого і не чекайте. Вірогідні фінансові зміни і втрати, а так само в стосунках, так що будьте обережніше.

З 25 по 27 – інтелектуальний пік і багато новин.

З 28 листопада по 2 грудня – остерігайтеся поспішних рішень пов’язаних з кар’єрою і відносинами. Ваш егоїзм буде на межі! Тримайте свій лоб подалі від закритих дверей, я знаю, як Ви любите все ламати, якщо Вас не пускають. Будете дуже збуджені в ці дні, можуть бути раптові закоханості і інтрижки. Але так само і образи з бажанням порушувати правила. Поганий період для ділових переговорів.

Плануйте щось довгострокове 29 листопада, плюс мінус 3 дні і 14 днів після! Під час пікового періоду в три дні будуть посилені всі тренди. Ці дні дуже гарні для навчання, початку вивчення нових мов, законів і всього що Вам потрібно для кар’єри! А так же для розширення горизонтів. Прилив сил і енергії на протязі 14 днів.

Найважливіші дати і періоди, для Овна в гороскопі на листопад 2016

З 12 листопада по 8 грудня – успішний період для кар’єри і відносин по вигоді, крім 28-2.

З 13 листопада по 10 грудня – бережіть репутацію і відносини.

13 листопада, плюс мінус 3 дні і 14 після – гроші і заробіток, здоров’я – результати і розуміння.

З 14 листопада по 7 лютого – покращуйте знання і відносини, зміцнюйте їх.

З 28 по 2 грудня – бережіть репутацію і гроші, відносини.

29 листопада, плюс мінус 3 дні і 14 після – нові знання.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 листопада 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,166