Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Місяць важливий, не дуже насичений на події, але з активністю в важливих сферах життя – сім’ї і будинок, кар’єрі та професії. А так же настане новий тренд у відносинах, особливо з конкурентами і ворогами. Левів очікує і хороший тренд в любові й творчості, та й змінні в навчанні і філософії, знаннях. Подій буде не багато, так що буде час і для відпочинку і розваг. Але і попрацювати доведеться, а точніше отримати результати своєї роботи.

Час романтики і творчості триватиме до 12 листопада, розпочався він ще 18 жовтня. Але пізніше в листопаді буде пару пристрасних періодів.

Перший хороший любовний період буде з 4 по 7 листопада, час закохатися, а якщо Ви творчий Лев – творити.

З 9 листопада по 19 грудня у Левів може зменшитися сил і енергії, але з іншого боку Ви станете більш агресивні і нетерплячі з конкурентами і ворогами. Та й з іншими партнерами менш терплячі і запальні. Оновіть свої відносини, буде більше енергії і активності в цій сфері, участі. Можете почати нові або зміцнити старі. Можливо тиск на партнерів і вимоги від них чогось, а з іншого боку і вони від Вас почнуть вимагати більше. Час оновлювати відносини і міняти їх, працювати над ними. Але остерігайтеся скандалів, особливо з дорогими Вам людьми, так як вони будуть куди агресивніше ніж зазвичай, менше критикуйте. Вдалий місяць щоб розібратися з ворогами і конкурентами. Довести партнерам, що Ви краще.

Налагоджуйте відносини з клієнтами з 12 листопада по 8 грудня. Шукайте нових, піднімайте ціни за свої послуги, крім періоду з 23 листопада по 2 грудня.

Бережіть здоров’я і роботу з 13 листопада по 10 грудня. У цих сферах вірогідні кардинальні зміни, не обов’язково на гірше. Ви можете просто отримати не зовсім те, не в зовсім тому масштабі в якому хотіли, або менше або більше. До того ж в ці дні будуть і зміни пов’язані зі знайомствами і братами \ сестрами, тітками \ дядьками, поїздками і навчанням. Потрібно буде від чогось відмовитися в навчанні, так що не беріться за занадто багато. З іншого боку Ви можете зрозуміти, що Ваших знань недостатньо і потрібно їх поглибити.

Гарний час для публіцистики та іншої інтелектуальної творчості з 13 листопада по 3 грудня.

З 14 листопада по 7 лютого у Левів буде довгий період пов’язаний зі зміцненням знань, любові, творчості, знайомств. Ви почали відчувати деяке розчарування в любовній сфері з минулого року, менше закохувалися, більше критикували улюблених. А якщо розлучилися з кимось, то «опустили руки» в любові. Але в цей період Ви зможете поліпшити цю сферу, більше віри в світле майбутнє. Особливо він хороший для Левів які вже знаходяться в любовних відносинах – зміцните їх і покращте. Самотні Леви зможуть знайти нову любов, але це буде серйозне почуття, а не поверхневе, хоча, можливо, і не покажете його. Теж стосується і творчості, можете поліпшити і зміцнити її, зайнятися новою. Цей період підходить і для поліпшення Ваших знань, можете почати вивчати щось нове, вивчення буде серйозним і довгостроковим.

13 листопада, плюс мінус 4 дня пікових і 14 днів після – результати професійної діяльності, рівня репутації, планів, а може переоцінка і усвідомлення цих сфер. Ви можете знайти собі нову роботу в ці дні, якщо шукали її. Можете перейти на нову посаду, якщо чекали такої можливості – нагадайте про себе керівництву. Час зайнятися своєю репутацією. Це період результатів і розуміння цих питань.

Намагайтеся берегти гроші, проекти, клієнтів, здоров’я і відносини з 23 листопада до 2 грудня.

З 23 по 28 листопада – не вимагайте більшого від клієнтів, партнерів і коханих, співробітників, та й самі не особливо сильно себе навантажуйте. Масштаби можуть не дати бажаного результату. Краще сфокусуватися. Це до того ж і романтичний час, але остерігайтеся інтриг з клієнтами і співробітниками. Підозрілість і ревнощі постарайтеся використовувати правильно, не починайте зараз скандали з партнерами. Поганий період для дорогих покупок. Палкий час.

З 28 листопада по 2 грудня – можете швидко закохатися і швидко розлюбити. Не порушуйте етикет і правила в спілкуванні з керівництвом і клієнтами, буде бажання зробити маленьку революцію, але не варто. Період вказує на любовні інтрижки, але вирішуйте самі. У ці дні Ви можете здійснювати несподівані покупки, але я не рекомендую їх, краще відкладіть і перечекайте. Можливі й інші фінансові витрати.

29 листопада, плюс мінус 4 дня піковий період з посиленням всіх трендів, а так само 14 днів після – час для нової любові і творчості, а так само оновлення існуючих! Діти так само про себе дадуть знати, потрібно буде приділити їм увагу, можуть порадувати Вас. Є шанс на вагітність! Багато новин в ці дні. Дуже енергійний час для інтелектуальної творчості, написання книг, віршів і подібного. Розпочате в цей період може дати результат і через півроку, так що займіться масштабними проектами, а не дрібницею! Можна закохатися або відчути почуття любові. З іншого боку – це новий етап в любові й творчості, так що Ви можете і забути \ закинути то що у Вас вже є, а не тільки оновити або знайти нове.

Найважливіші дати і періоди, для Лева в гороскопі на листопад 2016

З 9 листопада по 19 грудня – оновлення відносин, більше активності і ймовірно скандалів.

13 листопада, плюс мінус 4 пікових дня і 14 днів після – професійні результати.

З 14 листопада по 7 лютого – покращуйте і зміцнюйте свою любов і знання, творчість.

З 28 листопада по 2 грудня – не поспішайте в фінансових питаннях і відносинах.

29 листопада, плюс мінус 4 пікових дня і 14 днів після – почніть займатися новою творчістю або знайдіть любов або поновіть те, що є.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 листопада 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,380