Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


У листопаді закінчиться Ваш енергійний період, який був з вересня місяця, сил і енергії зменшиться. Але почнеться успішний період в кар’єрній сфері, хоча можливі й кардинальні зміни в ній паралельно з успіхом. Зміни можуть бути і неприємними, але сильно змінюючі її і Вас. Час покращувати свою кар’єру, змінювати плани на майбутнє, зміцнювати свій імідж. Дуже хороша перша половина грудня, у другій можливі дрібні проблеми, бережіть свої секрети в кінці місяця. У листопаді зростуть Ваші витрати, може, витратите накопичення, але і заробляти Ви будете активніше – більше енергії в питаннях заробітку.

Якщо є можливість, можете відпочивати до 12 листопада. У цей період Ви ще будете отримувати задоволення від самотності, та й можливі таємні романи.

Перший, помітний, романтичний період буде з 4 по 7 листопада, можете несподівано закохатися або зробити раптову вдалу покупку. Ці ж дні гарні для психологічного розслаблення, помедитуйте. Відбудеться і прискорення питань пов’язаних з сім’єю і кар’єрою, гарний час знайти консенсус між цими двома сферами.

З кінця вересня у Козерігів був великий приплив сил, сексуальності, цілеспрямованості та наполегливості, але особливо енергії, його закінчення буде 9 листопада.

Зростуть Ваші витрати з 9 листопада до 19 грудня, більше будете витрачати свої накопичення. Але разом з цим, Ви і більше будете намагатися заробляти, буде можливість поліпшити свої джерела доходів, оновити їх, почати нові кроки. Козеріги стануть наполегливіше в фінансових питаннях і агресивніше.

Хороший період, хоча і з перепадами, буде з 12 листопада до 8 грудня. Ви станете більш спокійними і врівноваженими, навіть трішки легше будете сприймати будь-які проблеми. У ці дні успішніше будете в фінансових питаннях, крім декількох періодів, коли можете легко витратити або втратити гроші. Вдалі 3 тижні для поновлення відносин і зміцнення їх. Миріться з ворогами, розберіться з конкурентами, знайдіть компроміси з коханими. Самотні Козеріги будуть хотіти відносин, а ті у кого вони є – зможуть їх оновлювати та поліпшувати. Гарний час змінити гардероб і стиль жінкам Козерігам, в ці дні Ви будете більш привабливі. Сильний романтичний тренд, хоча можливі і відносини по вигоді.

Період з 13 листопада по 10 грудня може (бо паралельно буде йти позитивний тренд) мати сильний, навіть кардинальний і масштабний, вплив на Ваше відчуття себе, Ваше Я, а так само репутацію і кар’єру, Вашу владу. Відбудуться масштабні зміни в кар’єрних питаннях, це можуть бути втрати, а може новий шлях. Вам слід берегти свою репутацію до 10 грудня. Ви і самі станете більш владні в ці дні, бажати трансформацій, можливо навіть грубі і безжалісні. Гарний час змінити себе, свої цілі. Період не дуже приємний, під час нього можуть бути втрати, але буде перекритий іншим позитивним періодом, який допоможе зміцнити Вам Ваше життя і віру.

Тому що з 14 листопада по 7 лютого у Вас настане оптимістичний період, оптимістичний і життєрадісний. Він перекриє негаразди до 10 грудня, будь-які втрати лише зроблять Вас сильніше і відкриють нове вікно можливостей. З 14 листопада по 7 лютого – час зростання! Покращення себе і Вашої репутації, кар’єри, планів на майбутнє, а так же час зміцнення життєвих позицій, професійних якостей, ідей і планів на майбутнє. Ймовірно і фінансових питань пов’язаних з накопиченнями і заробітком, але в меншій мірі. Це гарний час для зростання, як матеріального, так і професійного і звичайно духовного. Дійсно хороший період, навіть якщо у Вас і будуть проблеми (а будуть маленькі негативні періоди) Ви стійко будете виходити з них. Віри в майбутнє додасться. Особливо після 10 грудня.

13 листопада, плюс мінус 3 \ 4 дня – буде піковий період, і 14 днів після – Ви зможете отримати результати в любові, творчості, дітьми, азартом і інтрижкам. Час вирішуватися і завершувати, розбиратися, перегортати сторінку. Багато секретів в ці дні можете дізнатися, пліток. Протягом 14 днів слід прийняти остаточні питання пов’язані з цими сферами, а може завершення прийде саме. Час приділити увагу дітям та коханим, творчості.

Постарайтеся не особливо багато витрачати гроші з 23 по 28 листопада, Ви можете бажати надто вже розкішного життя. У ці ж дні Ви будете бажати і більшого від партнерів і кар’єри, постарайтеся стримати свої бажання. Тому що не отримуючи бажаного, Ви можете зважитися змінити свого партнера або знайти іншого, а так само втратити свою репутацію або посаду. Це стосується і шлюбних відносин і ділових. Так само можливі ревнощі і власництва в ці дні. З хорошого можу відзначити, що це дуже гіперсексуальний період, особливо у жінок Козерігів. А так же гарний час розібратися в своїх бажаннях! У ділових переговорах не вимагайте занадто багато!

З 28 листопада по 2 грудня – продовжаться питання відносин і любові, репутації і фінансів, але тепер в інших тонах. Тепер головне не поспішати, не порушувати правила, не рвати відносини. Намагайтеся не робити поспішних покупок, але можливі і несподівані витрати, особливо з сімейної сферою. Ви можете бажати порушити правила, бажати більшої свободи від зобов’язань (і в коханні та бізнесі, а так само сім’ї). Бережіть свою репутацію, навіть у Козерігів в ці дні проявиться ексцентричність. Дуже висока ймовірність розриву відносин, ділових і любовних, підвищена уразливість. З іншого боку – це, знову, дуже романтичний і сексуальний період, дуже збудливий. Обережніше треба бути вагітним.

Прилив сил і енергії з 29 листопада по 6 грудня, особливо в професійній і фінансовій сфері.

29 листопада, плюс мінус 3 дні, піковий період, плюс 14 днів після – час розібратися зі своїми комплексами, попрацювати над ними. Слід берегти своє здоров’я, остерігайтеся прихованих хвороб, не відлежуйтесь вдома, а йдіть до лікаря, якщо щось турбує. Обережніше з репутацією, особливо до 6 числа! Якщо хочете, можете зробити якийсь сильний секрет в ці дні, заплести інтригу або розібратися в таємниці. Це так само і духовний період. Можете поїхати відпочивати або усамітнитися.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на листопад 2016

З 9 листопада по 19 грудня – зростуть витрати, можливо і доходи.

З 12 листопада по 8 грудня – любов, гармонія, почуття, налагоджувати відносини.

З 13 листопада по 10 грудня – час трансформації кар’єри, планів на майбутнє, ідей і Вашої особистості.

З 14 листопада по 7 лютого – час зміцнення кар’єри і репутації, розширення їх. Позитивний період для Козерігів, покращуйте себе на духовному рівні.

13 листопада, мінус 3 \ 4 – плюс 14 днів – оцініть любов, інтрижки, творчість і питання дітей, розберіться.

З 23 листопада по 2 грудня – не поспішайте з питаннями любові, обережніше з репутацією, розумно витрачайте гроші, чекайте матеріальних втрат.

29 листопада, мінус 3 – плюс 14 днів – нові таємниці, секрети, можливі захворювання, працюйте над духовним зростанням. Час усамітнення.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 31 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,163