Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Зміцнюйте свою сім’ю, покращуйте свій будинок, починайте довгострокові фінансові проекти, пов’язані з накопиченнями, інвестиціями, а так же перспективними покупками. Але крім цього у фінансовій сфері ймовірні й кардинальні зміни, це можуть бути і втрати і позбавлення від джерел доходів, накопичень, переоцінка Ваших цінностей. Місяць буде багатим на сімейні питання і дасть шанс почати важливі сімейні проекти. Але крім цього будуть виникати питання любові і інтрижок, фінансів, навчання і філософії. Багато романтики і любові. До середини місяця можете відпочивати, якщо є така можливість.

До 12 листопада покращуйте свій будинок і домашній клімат. Гарний час для навчання до 13 листопада, можливо багато поїздок.

Можете раптово закохатися або здійснити несподівану покупку з 4 по 7 листопада, та можливі і несподівані клієнти.

З 9 листопада у Дів настане довгий період, що дозволяє відновити і зміцнити здоров’я, поліпшити проекти і оновити їх або почати нові. З 9 листопада до 19 грудня – запишіться в спортивний зал. Не бійтеся брати на себе нові обов’язки, сил для їх виконання вистачить.

З 12 листопада по 8 грудня – любовний період, бажання любові, інтрижок. Гарний час закохатися. Ці дні так само посилять Ваше творче начало, займіться своєю творчістю.

Не особливо приємний період, можливо (так як він буде перекритий іншим трендом, який може пом’якшити його вплив), буде з 13 листопада по 10 грудня. Це час неприємних втрат і змін, глибокого розуміння і якогось безжального відносин, як до себе так і інших в сферах фінансів, любові, творчості, дітей, заробітку. Ви можете втратити або змінити свої джерела доходів, позбутися від творчості і любові, або більш глибоко закохатися, але при цьому відчувати неприємні відчуття.

13 листопада, плюс мінус 3 дні пікових і 14 днів після – остаточні результати, завершення старого і перехід на новий рівень в судових питаннях, зарубіжних, поїздках, навчанні та філософії. Можете переглянути своє ставлення до життя. Можуть зважитися судові питання. Отримайте новини з-за кордону.

14 листопада настане хороший тренд, який принесе стабілізацію і поліпшення, розширення і зміцнення сімейної сфери і фінансової. Він триватиме до 7 лютого! За цей час Діви, можуть, поліпшити свій будинок і зміцнити його, знайти нові надійні джерела доходів. Налагодити стосунки з рідними і розширити свою сім’ю, може хтось переїде жити до Вас або поміняєте місце проживання. Час покращувати ці дві сфери! Ви так само можете вдало змінити місце роботи або взяти на себе нові обов’язки, які принесуть більше пошани Вам і грошей.

Будьте обережніше зі своєю репутацією і партнерами з 17 по 20 листопада, остерігайтеся ворогів, можливий обман вдома або від партнерів.

Гарний час для серйозних переговорів, особливо в сімейній сфері з 22 по 25 листопада.

Час кохання і інтрижок з 23 листопада по 2 грудня! Два періоду, які будуть слідувати один за іншим. Ви можете, як знайти нову любов, так і побажати поміняти або позбутися від старої. Це саме можна сказати і до творчості.

З 23 по 28 листопада – намагайтеся не особливо багато витрачати і не влазити в афери, азартні способи заробітку грошей можуть принести великі розчарування. Покупки здійснювати в ці дні не варто. В цей же час у Вас можуть виникнути бажання змінити свого партнера або почуття ревнощів – тримайте це під контролем, бажання більшого від відносин. Хоча якщо Ви самотні, то є ймовірність на інтрижку або закоханість. Це любовний і пристрасний період.

З 25 по 27 – прилив сил, багато новин від рідних пов’язаних з грошима і підтримкою.

З 28 листопада по 2 грудня – це ще один любовний період для Дів, знову хороший для самотніх Дів – шанс закохатися або добре провести час. Але для Дів у відносинах він може принести з собою підвищену чутливість і образливість, бажання порушувати правила і нового у стосунках. Тримайте свої бажання під контролем, хоча це буде і складно. Можуть бути розриви відносин, поспішні. Але так само можуть початися і нові відносини, поспішно. Намагайтеся не поспішати з покупками.

Прилив сил з 29 листопада по 6 грудня, особливо в питаннях фінансів, здоров’я і роботи. Гарний час для великих проектів, посилених тренувань, заробітку грошей.

29 листопада, плюс мінус 4 дня пікових і 14 днів по тому – важливі події в сімейній сфері, особливо під час пікового періоду. Час починати нове, переїзд, ремонт, склад сім’ї, починати сімейні проекти. Новини від рідних, важливі рішення і великі шанси на вдалі реалізації задуманих \ початих проектів.

Будьте обережніше з конкурентами і ворогами з 29 листопада по 3 грудня. Можуть бути обмани, особливо щодо домашніх справ. Партнери чи конкуренти можуть скористатися слабкостями сім’ї, та й з рідними будьте обережніше і не обманіться.

Найважливіші дати і періоди, для Дів в гороскопі на листопад 2016

З 9 листопада по 19 грудня – займіться спортом і роботою.

З 13 листопада по 7 лютого – покращуйте домашню сферу і фінанси.

13 листопада, пік плюс мінус 3 дні і 14 днів після – результати навчання.

З 23 листопада по 2 грудня – обережніше з відносинами і грошима, можете закохатися.

29 листопада, плюс мінус 4 пікових дня і 14 днів після – сім’я і рідні.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 листопада 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 25 T. 0,412