Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Хороший і важливий місяць для Близнюків, принесе любов та налагодження відносин, зміцнення їх. Місяць буде дуже публічним, але тільки в першу декаду і в кінці листопада. Буде час відпочити і обдумати своє життя. Слід бути обережніше з таємницями і здоров’ям в середині місяця, а в кінці очікуйте нові відносини або нову віху в існуючих відносинах.

Ще з листопада у Близнюків йде період поліпшення в сфері відносин, в гороскопі навіть є вказівки на нові відносини. Час кохання і романтики, але так само і ділового співробітництва до 12 листопада. До 13 листопада багато справ, поїздок і спілкування, приділіть увагу роботі і здоров’ю, постарайтеся все робити вчасно.

У Вас буде перші 7 днів місяця, щоб налагодити відносини і поліпшити їх, до 12 числа період успішний, але перших 7 днів – найкраще. До того ж можете закохатися з 4 по 7 число або розкрити свої почуття, несподівано.

Вчіться, відстоюйте свої ідеї і філософію з 9 листопада по 19 грудня, час підвищує фаховий рівень і отримувати нові. Цей період дасть і приріст енергії для Близнюків.

Вдалий період для прохань про допомогу і підтримку, пошуку підтримки, з 12 листопада по 8 грудня. Хоча з 23 листопада по 2 грудня – не перестарайтеся і не втратьте свою репутацію. У цей період зросте Ваша сексуальність, бажання флірту. Ці дні підходять для взяття кредитів або обговорення пролонгації їх. Вдалий час і для вирішення питань пов’язаних з розділом майна, спадщини, отримання відсотків.

Критичний період для Вашого знака Зодіаку буде з 13 листопада по 10 грудня, остерігайтеся травм і ексцесів. Він буде перекритий іншим періодом, але все ж в цей час Близнюки будуть готові йти на ризик, стануть дуже азартні. Можете сильно змінити свою любов, відчути зміну в почутті любові, бути владними і ревнивими в цей період. Намагайтеся не загострювати відносини з коханими людьми, хоча з урахуванням «перекриваючого» аспекту я думаю, що з коханою людиною будуть тільки переживання і зміни, але не втрати. А ось від творчості можете і відмовитися, почати щось нове. Обережніше на протязі всього періоду потрібно бути вагітним Близнюкам.

З 13 листопада до 3 грудня – багато ділових переговорів, новин від партнерів і про партнерів.

З 14 листопада розпочнеться «перекриваючий» період, він сам по собі дуже хороший для Близнюків, з великою тривалістю до 7 лютого. Ці місяці допоможуть Вам одночасно зміцнити і поліпшити любов і відносини, закріпити ці дві сфери, а може і зв’язати воєдино. Наприклад, з наявністю коханої людини – вступити в цивільний шлюб або узаконити стосунки. Період допоможе розширити і поліпшити Вашу творчість, а так само відносини. Це стосується всіх видів близьких і важливих відносин – шлюбу, ділової співпраці, інтимних стосунків і близьких. Покращуйте і зміцнюйте їх, розширюйте. Навіть розриви в цей час не будуть настільки болючі для Вас. Вдалий час і для кар’єри.

13 листопада, з піком в 3 дня і 14 днів після – Ви можете побажати самотності, а може виїхати кудись подалі або втекти від насущного. Час подумати про себе і оцінки себе, переоцінити і розібратися. Бійтеся захворювань. Бережіть свої таємниці, вони тендітні.

Бійтеся витівок конкурентів і перевіряйте всю інформацію з 17 по 20 листопада, обережніше з професійною діяльністю і репутацією.

Для серйозних розмов підходить період з 22 по 25 листопада, хоча він може і принести розчарування, а так само в цей час у Вас, може бути, занепад сил і песимізм.

Бережіть свої відносини і фінанси з 23 по 2 грудня.

З 23-28 – Ви можете побажати більшого від відносин, того що партнер не може Вам дати (любові і ділових відносин), від цього може статися розрив. До того ж Ви будете занадто великим власником в ці дні і ревниві, підозрілі. Під підозрами, може, щось і приховано, але не з’ясовуйте зараз відносин. Поганий час просити про підтримку. Намагайтеся не брати кредити і не давати в борг у ці дні, масштаби не відповідатимуть можливостям. Можливі втрати.

А з 23 по 2 грудня – Ви будете бажати порушувати правила, бажати свободи. Можете знайти нову інтрижку, а можете поскандалити з друзями. Покупки краще відкласти на числа після 2го грудня і інші витрати.

Приплив творчої енергії з 29 по 6 грудня.

29 листопада, плюс мінус 5 днів пікових і 14 днів після – емоційний час з посиленням всіх трендів. Розпочнеться Ваше публічна життя після бажання самотності і думок про себе, Ваша увага перейде до відносин. Важливі новини пов’язані з любов’ю, творчістю, партнерами можуть бути у Вас в ці дні. Але все ж, цей період більше підходить для нових починань в стосунках. Це може бути і розрив відносин, а може і зміцнення їх. Ви можете і знайти нові відносини. Раджу діяти, щоб не сталося і як би не боялися, а не чекати. Період дуже сильний і події які відбулися під час нього дадуть результати. Хоча слід берегти репутацію і побоюватися обману, хоча б до 3го грудня. І обережно почати нове.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на листопад 2016

З 13 листопада по 10 грудня – будьте обережніше.

13 листопада, плюс мінус 3 дні і 14 днів після – бережіть здоров’я і подумайте про себе.

З 14 листопада по 7 лютого – поліпшення і зміцнення в любові, творчості, питаннях дітей і відносинах.

З 23 листопада по 2 грудня – обережніше з репутацією, фінансами і відносинами.

29 листопада, плюс мінус 5 днів і 14 після – важливі нові відносини або новини про сформовані.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 листопада 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,166