Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Терезів від Марфи Бомбушкар


Дійсно хороший період починається у Терезів, але потрібно дожити до середин листопада, хоча і початок місяця буде не поганим. Гроші, доходи і витрати, поїздки, навчання, спілкування, відстоювання своїх ідей, енергійність, гармонійність, привабливість, нові знайомства та договори – це все чекає Терезів в листопаді. Місяць досить вдалий у фінансових питаннях!

Гарний час для трансформацій і викидання не потрібного з дому, а також позбавлення від непотрібних друзів і колективів у період з 5 по 8 листопада. Цей же період буде непоганий для фінансових питань.

Хороший період буде з 9 листопада по 5 грудня! Це час, коли Терези стануть більш привабливими, більш харизматичні, товариські, Вас чекає успіх у відносинах і фінансах (хоча будуть і складні періоди), гармонія, спокій. Особливо сильний вплив цей період надасть на жінок Терезів! Але і для чоловіків Терезів, після 13 листопада, настане черга. З 9 по 5 грудня – вдалий час для відносин і фінансів, так що не чекайте птаха щастя, вона вже прилетіла! Ваша харизма, вміння схилити людину до своєї точки зору, Ваша привабливість зараз буде на піку – починайте діяти, особливо після 13 листопада. Я б сказала, що після 13 листопада у Терезів буде «фул хаус».

Період з 9 листопада по 14 буде успішним для дружби, поїздок, лікування, фінансів, так що якщо Вас турбували питання, пов’язані з цим – вирішуйте їх у цей період.

10 листопада, плюс мінус 3 дні – зверне увагу Терезів до фінансів, доходів, нагромаджень, джерел заробітку грошей. Гарний час для розширення цих сфер! Дуже вдале, алий роботу потрібно змінити до 11 листопада (після не варто). Можете сміливо починати новий фінансовий проект (знову ж до 11 листопада). У цей період Ви будете дуже оптимістичні, максималистично, щасливі в цих питаннях.

Період з 11 листопада по 15 грудня буде неприємним для більшості знаків Зодіаку, похмурим, ламаючий ідеали, надії або ж утворюючий нові помилкові надії та ідеали, пасивним, з відчуттям безнадійності і розмитості в деяких сферах, затиснення і обмежень, важких обов’язків. Для Терезів ці сфери будуть: сім’я (будинок), здоров’я, робота, обов’язки, в деякій мірі діти з любов’ю і творчістю, поїздки – будьте обережніше з цими сферами і не падайте духом! У цього періоду будуть «пом’якшувальні» періоди. Перший з 12 по 16 листопада, цей період змусить Вас стати більш серйозними, а другий з 20 по 29 листопада – змусить більше енергії витрачати на сферу родини.

З 13 листопада і по 4 січня наступного року у Терезів буде маса енергії! Ви будете більш наполегливі, активні, егоїстичні, ініціативні, напористі, рішучі, агресивні, сексуальні (сексапільні) особливо на фізичному рівні, буде багато фізичної енергії! Це вдалий час для нових початків! Дуже гарний для фізичних навантажень. Вам буде легше відстоювати свої права і диктувати свої бажання. Ймовірно, що в цей період у Вас не буде вистачати терпіння, зросте кількість скандалів з оточуючими. Можливо, що в цей період у Вас будуть і фізичні травми, бійки, так що будьте обережніше. Але в цілому цей енергійний період дуже хороший для Терезів!

З 19 листопада по 23 листопада – час трансформацій, агресивності, злості, можливих змін (не зовсім хороших) у фінансах і відносинах. У ці дні Вас можуть чекати фінансові втрати і сварки з партнерами. Але це не все, кінець другої-початок третьої декади дуже не приємний для Терезів. З 22 листопада по 26 листопада, знову, подують вітри змін, знову Ваші відносини і фінанси будуть під питанням, а самі Ви будете дуже вже бунтарські. Якщо перший період, з 19 по 23, був періодом трансформацій та позбавлення, то другий з 22 по 26 буде періодом – свободи, революції, бунтарства, бажання свободи і змін. Та й самі обставини можуть бути зовнішніми, а не вихідними від Вас, що приносять спочатку трансформацію, а потім бажання реформувати.

26 листопада, плюс мінус 3 дні, вирішаться питання, пов’язані із зарубіжжям, поїздками, філософією (вірою) і утворенням, судами і покровителями. Можливо, що це буде і не вирішення питань, а просто ці сфери звернуть увагу на себе. Дуже ймовірно, що сформована ситуація буде не зовсім задовільною для Вас. Може бути засмутить Вас. Не час планувати на ці дні щось пов’язане з цими сферами! Затримки, перепони, негатив, смуток і проблеми – це все що чекає Вас. Це все не смертельно, але не приємно, потрібно докласти буде максимум зусиль, якщо хочете гарного результату.

З 28 листопада по 2 грудня – можливі проблеми з друзями.

Кінець місяця листопада цього року буде досить неприємний для усього Зодіаку, брак сил, смуток, похмурість, косність. Помилкові мрії, фальшиві ідеали. Але як я вже говорила, спочатку гороскопу, цей місяць принесе пару дуже хороших трендів для Терезів, хороші тренди перекриють цей поганий період в кінці місяця, так що не все так страшно, але будьте обережніше і на багато чого не сподівайтеся.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів в листопаді 2015

З 9 листопада по 5 грудня – харизма, привабливість, відносини, партнерство, любов, гармонія.

10 листопада, плюс мінус 3 дні – успіх у фінансах.

З 13 листопада по 4 січня 2 016 – енергія, агресія, наполегливість, активність, ініціативність, сексуальність.

З 11 листопада по 15 грудня – занадто багато незрозумілого вдома.

З 19 по 26 листопада – час змін.

26 листопада, плюс мінус 3 дні – навчання, зарубіжжя, друзі.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 21 T. 0,385