Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Стрільця від Марфи Бомбушкар


Складний місяць, хоча складнощі будуть тільки в другій і третій декаді. А ще дуже важливий місяць – наприкінці місяця важливі рішення, пов’язані з відносинами. Зараз, ще з вересня, Стрільці поглинені своєю кар’єрою, але цей тренд закінчиться в середині листопада. Чекайте нові вітри, на багато що не сподівайтеся, вивчайте себе – пізнавайте себе. У грудні стане легше, грудень буде найважливішим місяцем для Стрільців в цьому році! А поки…

Гарний час розібратися в собі, своїх слабкостях, своїх бажаннях, своїх таємницях, а так само таємницях інших людей буде з 5 по 8 листопада, тримайте вушка на макушкі! Час цікавих новин. Гарний час і для налагодження діалогу з діловими партнерами.

У період з 9 листопада по 5 грудня Ви станете більш гармонійні у відносинах з друзями і колективом, зможете обходити конфлікти, кількість яких (конфліктів) має зрости після 13 листопада, але вже після 5 грудня – конфліктів стане ще більше. Починаючи з 13 листопада по 4 січня наступного року – Стрільці стануть більш активні в сферах дружби, колективів, громадських групах, суспільстві. Ви можете побажати очолити якусь групу людей або друзів, керувати ними, знаходити нових друзів і різні колективні хобі, заходи. За цей час багато друзів набудете, але деяких і втратите, в листопаді буде пару неприємних періодів для дружби, але будуть і хороші!

З 9 листопада по 14 листопада – оптимізм і везіння для Вашого знаку Зодіаку, ловіть хвилю!

Хоча вже 10 листопада, плюс мінус 3 дні – Ви можете побажати побути наодинці, можете дізнатися щось приховане від Вас, якусь таємницю або плітку, в ці ж дні Ви можете відправитися в подорож або просто побажати побути наодинці. Це не поганий період для Стрільців, особливо для того щоб подумати про прожиті дні, розгадати таємниці, дізнатися останні плітки. Гарний час для операцій і лікування, якщо Вас турбує здоров’я – зверніться до лікаря, діагноз Вас може здивувати, але вилікувати Вас зможуть.

Середньостроковий, але досить неприємний період буде з 11 листопада по 15 грудня (особливо для Стрільців народжених наприкінці першої-початку другої декад). Коротко цей час можна описати як часом невизначеності, особливо в усьому пов’язаних з Вашою особистістю, будинком, доходами, в деякій мірі і кар’єрою. Особливо сильно цей період вплине на Вас і Ваш будинок, у цих сферах Ви можете відчути слабкість і невпевненість, розмитість і нерозуміння як розвивати себе, до чого йти, а так же будинок і сім’ю. Ухилення від відповідальності, не бажання діяти, лінь, підвищена мрійливість і споглядання на все це через рожеві окуляри, можливо і «стиснення» ідеалів – фрустрація. Конфлікти між покладеними на Вас обов’язками і бажанням уникнути їх. Пам’ятайте, що без праці – не витягнеш і рибку зі ставка, та й мрії іноді призводять не туди…

Якщо Вам потрібна допомога, то в період з 12 по 16 листопада звертайтеся за нею до рідних і друзів.

Маса новин і можете планувати поїздки та підписання договорів на період з 14 по 21 листопада.

Вірогідні проблеми з фінансами, роботою і здоров’ям з 19 по 23 листопада, а так само дружбою. У ці дні відбудеться трансформація Ваших доходів, відносин, дружби. Не особливо приємний період, який з болем може змінити ці сфери – позбавити від чогось.

З червня Ви відчували, що сімейна сфера якщо не «завмерла», то просуватися в ній стало вперед значно складніше і повільніше, а може і взагалі повернулися старі питання. Під сімейної сферою я маю на увазі все: будинок, батьки, Ваша родина. Після 19 листопада ця сфера буде «розвиватися» швидше.

Невеликий сплеск активності буде з 20 по 29 листопада.

З 21 листопада по 9 грудня – більше спілкування, новин, поїздок, навчання.

Ще один не зовсім приємний період для відносин, фінансів, дружби, роботи і здоров’я буде з 22 по 26 листопада. Час несподіваних змін, імпульсивних вчинків. Бажання свободи в цьому всьому, нетерпіння, бунтарство.

26 листопада, плюс мінус 5 днів – це важливий період для відносин Стрільців, він важливий у своїй фінальності, прийнятті рішень, усвідомленні ситуації, що склалася. Можу сказати точно, що якщо Ваші стосунки неформальні, підвішені в повітрі, нестабільні, непостійні – то їм загрожує розрив в ці дні. У цей період Ви будете бажати стабільності, довіри, фортеці відносин. Ви можете вимагати від партнера узаконити свої стосунки в ці дні, якщо він все ще не наважився або самі запропонувати свою руку і серце, або ж розірвати їх. А можливо, що відносини звалять на Вас камені обов’язків і відповідальності (наприклад, Ваш діловий партнер не захоче займатися чимось у спільній справі, або ж Ваша кохана людина зажадає від Вас якоїсь відповідальності). Ви можете відчути, що Вас не люблять і не цінують, стати більш холодними до партнерів. Емоційний період, нервовий, хоча емоціям і складно буде давати вихід назовні. При цьому після 28 листопада до 2 грудня Ви станете, одночасно, занадто вразливі і мрійливі, занадто втомленими і строгі. З 28 листопада до 2 грудня – не час для початку нових проектів, невдалий час для поїздок.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в листопаді 2015

З 9 по 14 листопада – вдалий період!

10 листопада, плюс мінус 3 дні – таємниці, самотність, подорожі.

З 11 листопада по 15 грудня – невизначеність, проблеми в родині.

З 13 листопада по 4 січня – активність у сфері дружби і колективів.

26 листопада, плюс мінус 5 днів – час прийняття відповідальності за стосунки.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169