Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Скорпіона від Марфи Бомбушкар


Важливий місяць для Скорпіонів, особливо його середина! Найважливіший в цьому році для Вашого «Я». Початок місяця буде все ще звернено до відносин і партнерів, в середині місяця до себе любимих, наприкінці до психології та фінансів, трансформації себе. Місяць принесе з собою пару середньострокових, нових, трендів. Кінець місяця буде складніше початку.

Спочатку місяця проявиться Ваша щира Скорпіонская суть, навіть якщо Ваш характер і не зовсім схожий на характер Скорпіонів, то все одно в період з 5 по 8 Ваша натура проявитися. До того ж це вдалий час, один з вдалих періодів в цьому місяці, щоб показати себе і свою силу волі.

У період з 9 листопада по 5 грудня у Скорпіонів, може бути, інтрижка або якісь відносини, які Ви захочете приховати. А може, Ви захочете пожертвувати якісь гроші якомусь фонду.

Вдалий період для всіх знаків, у тому числі і для Скорпіонів із 9 по 14 листопада – для Скорпіонів він вдалий в питаннях дружби і власного «Я», від важливих до дрібних рішень про своє життя.

10 листопада, плюс мінус 5-6 днів – найважливіший період і вдалий для Скорпіонів в цьому році! Особливо сильно він впливатиме на тих, хто народився в ці числа! Це час нових початків, нових бажань. Це і дуже емоційний період, до всього, пристрасний, Скорпіонній. Багато планів, багато надій, багато ідеалів, багато удачі в ці дні. Почніть щось нове! Змініть себе!

Вже з 11 листопада і по 15 грудня настане не зовсім приємний період, для Скорпіонів він найбільше проблем принесе в сферах фінансів і доходів, любові, творчості, дітей. Не раджу в ці дні починати нові фінансові проекти, так як Ви можете не усвідомлювати все, ідеалізувати або навпаки не ідеалізувати, а розчаровуватися. Не буде бажання брати на себе відповідальність за свої фінанси, за дітей, творчість. Творчість – муза може Вас покинути на час, або Вашу увагу буде звернено до чогось одного. Цей середньостроковий період буде згладжений на самому початку з 12 по 16 листопада – час для раціонального використання грошей, ці ж дні гарні для оцінки відносин та зміцнення їх (любовних і ділових). І з 20 по 29 листопада – час, коли потрібно раціонально використовувати свою активність і фізичну силу, в ці дні Ви станете більш серйозні.

Починаючи з 13 листопада і до 4 січня 2016 року – у Скорпіонів може зменшитися сил, а додатися ліні. Ваша активність і енергійність стане потайливою від інших і направлена буде на духовне і психологічне зростання. Ви можете зважитися на якийсь таємний проект, або ж благодійний.

Дуже невдалий час для відносин і фінансів у період з 19 по 23 листопада. Час втрат і хворобливих трансформацій. Цей невдалий період продовжитися іншим, схожим періодом, з 22 по 26 листопада – час несподіваних розривів і вчинків у відносинах, бажання свободи, егоїзму, нетерпимості, оригінальності, незалежності – через це все, Ваші стосунки та фінанси, знову можуть бути в біді. До того ж варто берегти і своє здоров’я і роботу в цей період з 19 по 26 листопада.

26 листопада, плюс мінус 3 дні, принесе з собою увагу до фінансів, спадку, відсотків, боргів і кредитів. У цьому всьому Ви відчуєте перепони, розчарування, стриманість. Не вдалий період для фінансових проектів. У цей же період, можливі, ідентичні проблеми з кар’єрою. Сердечникам Скорпіонам – варто поберегти своє здоров’я.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в листопаді 2015

З 9 листопада по 5 грудня – приховані відносини.

10 листопада, плюс мінус 5 днів – найважливіший період в цьому році! Змініть своє життя – почніть щось!

З 11 листопада по 15 грудня – проблемний період.

З 19 по 26 листопада – бережіть здоров’я, гроші, відносини.

26 листопада, плюс мінус 3 дні – фінансові проблеми і проблеми в кар’єрі.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 26 T. 0,172