Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Риб від Марфи Бомбушкар


Листопад – це нові тренди (у фінансах і психології), нові починання в навчанні і поїздках, судах, підтримці, філософії. Сім’я зверне на себе увагу, але це буде в кінці місяця. Листопад місяць щастя, листопад місяць – проблем. Початок місяця буде виключно хорошим для Риб, але друга декада принесе нові вітри або віднесе і настане штиль …

Період з 5 по 11 листопада вдалий для спроб завагітніти, вирішити шляхом змін (позбавлення, трансформацій) питання пов’язані з навчанням, поїздками за кордон, судом, питання з роботою і здоров’ям. У ці дні Ваших сил буде достатньо, щоб позбутися від уже віджиле своє. Цей же період хороший для написання віршів, дуже творчий час.

Хочу порадувати Риб, в період з 9 листопада по 5 грудня буде простіше з фінансами, особливо позиковими, кредитами, боргами, іпотеками, відсотками, а так само спадком. Доходи в ці дні повинні будуть зрости, питання пов’язані з перерахованим буде простіше вирішувати. Але паралельно з цим з 13 листопада до 4 січня 2016 у Вас зростуть і витрати, а так само пошуки доходів, кредитування, оформлення іпотек.

Вдалий період з 9 по 14 листопада, час радості і задоволення, деякої ліні. По 11 листопада – вдалий час для початку масштабних проектів, особливо творчих або пов’язаних з роботою і здоров’ям. Цей же період вдалий і для відносин, особливо якщо Вам потрібно було відстояти свою точку зору!

10 листопада, плюс мінус 4 дні, вдалий час для нових початків пов’язаних з навчанням (вищим, написання дипломної роботи і тд.), поїздок за кордон, вирішення питань в суді, пошуку підтримки, пошуку нових ідей та ідеалів. Це саме вдалий час для нового. Та й самі зірки звернуть Вашу увагу на ці сфери життя.

А от період з 11 листопада до 15 грудня буде тим, про який я говорила Рибам на самому початку гороскопу на листопад 2015 року, не найприємніше час, час депресії, смутку, відчуття ударів долі, безпорадності. Будь-які проблеми, які зараз будуть лягати на Ваші плечі – Ви будете брати занадто близько до серця, вони будуть дуже обмежувати Вас, Ваші бажання, мрії, ідеї. Не вдалий час для нових початків, особливо відносно самих себе. У цей же період Ваша кар’єра, соціальне становище, досягнення і Ваші цілі будуть занадто розмиті, дивіться не збийтеся зі шляху. Не потрібно нічого планувати важливого в житті на ці дні. Невелике «згладжування» буде в період з 12 по 16 листопада – в ці дні партнери можуть допомогти Вам. А так само з 20 по 29 листопада – енергії у сфері кар’єри та соціального становища повинно додатися, Ви станете більш цілеспрямовані.

Період з 12 по 16 листопада хороший для укладення, розпочатих раніше, договорів, рішень пов’язаних з співробітництвом і відносинами.

З 13 листопада до 4 січня 2016 зростуть Ваші витрати, а так само пошуки доходів від інших людей, такі як: кредити, борги, іпотеки, спадщина. Цей довгий період зможе, як допомогти Вам розбагатіти за рахунок інших, так і витратити накопичене. Так само це активний період в сексі і психології.

З 14 до 21 листопада – час новин пов’язаних з роботою і партнерами.

Бережіть свої гроші і майно з 19 по 23 листопада, не особливо вдалий цей період і для кредитів, боргів і всього що пов’язано з «чужими» грошима.

Хочу порадувати Риб, з червня місяця Ви могли відчувати якусь інертність, інтровертність, повернення до старих тем у багатьох сферах, життя ніби завмерло на місці. Після 19 листопада життя стане більш активним!

Ще раз нагадаю, що в період з 20 по 29 листопада Ви можете стати більш активні в сферах пов’язаних з кар’єрою, соціальним становищем, досягненням поставлених цілей. Але будьте все ж обережніше – це просто сплеск енергії, куди і як Ви її витратите – залежить від Вас.

Більше новин пов’язаних з кар’єрою, соціальним становищем та досягненнями буде з 21 листопада по 9 грудня.

Несподівані зміни можуть статися з Вашими фінансами в період з 22 по 26 листопада, час дуже імпульсивних вчинків, бажання незалежності і свободи. Це ж може бути і з відносинами, як любовними, так і діловими.

26 листопада, плюс мінус 5 днів – зверне Вашу увагу на сім’ю і будинок. Не дуже приємний період, період обов’язків, обмежень, емоцій. Можливо, що комусь із Ваших рідних буде потрібна допомога або Вашому будинку. А ще більш імовірно те, що відбудуться зміни пов’язані з будинком \ рідними і обов’язками. Бережіть своїх рідних і будинок в ці дні. Не вдалий час для нових початків, купівлі нерухомості, переїздів.

З 28 листопада по 2 грудня – лінь, брак сил і енергії, бажання взяти на себе відповідальність за все і втекти від відповідальності одночасно. Будьте обережніше в ці дні, Ваша лінь, мрійливість і жертовність можуть пошкодити Вам – особливо у сфері кар’єри і своєї особистості.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Риб в листопаді 2015

10 листопада, плюс мінус 3 дні – нове в навчанні, поїздках, підтримці.

З 11 листопада по 5 грудня – будьте обережніше, не беріть на себе багато чого, не падайте духом.

З 9 листопада по 5 грудня – зростуть доходи від «інших людей».

З 13 листопада по 4 січня 2016 – зростуть витрати і доходи, особливо витрати.

Після 19 листопада – життя стане активніше, після застою з червня місяця.

26 листопада, плюс мінус 5 днів – сім’я і дім – бережіть їх.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,479