Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Овна від Марфи Бомбушкар


Різноплановий місяць. Ще з вересня Овни багато енергії витрачали на роботу, виникали проблеми на роботі, а в листопаді Овни вже будуть турбуватися за кар’єру і соціальне становище, а так само деякі інші сфери. Ще в середині жовтня у Вас був період, коли відносини звертали Вашу увагу на себе, після була перерва, і вже в листопаді відносини знову стануть досить важливою темою Вашого життя і до настання 2016 року. Відносини, кар’єра, соціальне становище, здоров’я, фінанси – це всі основні тренди в гороскопі Овнів на листопад.

Початок місяця буде досить хорошим, так що відпочивайте, любите, творіть, мрійте, готуйтеся.

З 5 по 8 листопада – хороший час для творчості, фінансів, рішення кар’єрних питань – час показати себе (поспішіть, це єдиний вдалий період в цьому місяці для кар’єри).

Починаючи з 9 листопада і по 5 грудня у Ваших стосунках буде більше гармонії, у Вашому житті буде більше любові, у Вашому житті буде більше стосунків! Так, саме так. Відносини стануть для Вас грати більш значну роль, будь-які види серйозних відносин (не закохання) від подружніх до ділових, від любовних (серйозна любов) до ворожих (з ворогами). Але цей період, з 9 по 5 грудня – період гармонії і успіху (хоча будуть складні моменти в кінці листопада, так що слід поспішити, Овни люблять поспішати, а не чекати). Час миритися, час знаходити спільну мову, час знаходити нових партнерів, час знайти свою любов! А ось з 13 листопада і до 4 січня настане ще один період, так само пов’язаний з відносинами, але вже іншого забарвлення. З 13 по 4 січня – Овни стануть більш активні у відносинах, наполегливі, менш терплячі, егоїстичні. Будете швидше заводитися відносно партнерів, якщо вони будуть протистояти Вам або будуть незгодні з Вами. Ви станете менш терплячі у відносинах, зросте кількість скандалів, Ви будете тиснути на партнерів або ж вони на Вас. Як Ви розумієте, цей період з 13 по 4 січня, частково, буде перекриватися періодом з 9 по 5 грудня – так що, особливо «активний» і «бойовий» період у відносинах настане після 5 грудня.

З 9 по 14 листопада – вдалий час для вирішення фінансових питань, пов’язаних з боргами і кредитами, інвестиціями та спадком. Це гарний час і для творчої праці!

10 листопада, плюс мінус 3 дні – фінансові питання, вдалий час для всього пов’язаного з грошима, які Вам не належать: кредити, іпотеки, спадщину, розділ майна, роялті, борги. У цей період Ваші витрати можуть зрости, але вдало! Цей же період за допомогою фінансів, може, допомогти Вам вирішити проблеми пов’язані з роботою і здоров’ям.

Складний, навіть для опису, період у кар’єрі, навчанні, судах, підтримці (допомозі), поїздках, соціальному становищі, в якійсь мірі дружбі і колективах, психологічному стані, вірі й надії – буде період з 11 по 15 грудня. Цей період всім знакам Зодіаку буде не дуже приємним, для Овнів найбільший удар буде по кар’єрі і соціальному стану, а так само по вірі та психологічному стану. Я вже писала, і Вашому знаку Зодіаку і в інших гороскопах, що цей період складно описати, він широкий, і глибокий, і стримуючий, і обмежуючий. Ви можете відчути смуток і песимізм, розмитість і затуманення, незрозумілість і брехню, обман і фальш, помилкові ідеали і помилкову віру, бажання зректися і втекти, безпорадність у всіх перерахованих (у першому рядку цього абзацу) сферах. Просто потрібно пережити цей період, та й це ще не всі удари долі в цьому місяці.

З 12 вересня по 16 – Ви можете побажати зміцнити свої відносини і фінансову базу, способи заробітку грошей.

З 19 по 26 листопада – складний час для відносин і фінансів, знову ж буде два періоди почергових. Спочатку з 19 по 23 листопада – час змін відносин і джерел доходів, фінансів, втрат, трансформацій – хворобливих на по відчуття і неприємних. А з 22 по 26 листопада – час несподіваних змін, революцій, розривів у цих сферах. Ви можете побажати свободи в ці дні і розірвати стосунки, а можете раптово вирішити укласти шлюб (не поспішайте!).

Як я говорила, місяць складний для кар’єри, але в період з 20 по 29 листопада, буде невелике пом’якшення, у Вас хоча б будуть сили боротися з випавшими на Ваші плечі труднощами. В цей час, Ви хоча і не повні енергією, але зможете зробити дуже багато чого. Головне не поспішайте.

Не раджу відправлятися в подорожі в період з 26 листопада, плюс мінус 3 дні. Цей же період «посилить» період з 11 листопада по 15 грудня. У ці дні, Ви можете відчувати нестачу сил. Вас можуть чекати проблеми в дорозі і в спілкуванні, обмеження пов’язані з судами і зарубіжжям. Все пов’язане з цими сферами – відкладіть на потім. Не слід торгувати в ці дні, їздити в сусідні міста, звертатися до судів, здавати тести. Що до судів, навчання (тестів) я б рекомендувала Вам почекати до 3 грудня мінімум, а краще почекайте до 16 грудня …

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в листопаді 2015

З 9 листопада по 4 січня – час відносин, змін, нових, закінчення старих.

10 листопада, плюс мінус 3 дні – вдалий час для фінансів.

З 11 листопада по 15 грудня – це поганий період для кар’єри та освіти, судів.

26 листопада, плюс мінус 3 дні – не вирушайте в подорожі, перечекайте вдома.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 27 T. 0,175