Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Лева від Марфи Бомбушкар


Вдалий місяць для дому та сім’ї, а так само для початку нового в кар’єрі. Фінансові питання, заробіток грошей, а так само витрати – почнуть менше Вас турбувати після 13 листопада (з кінця вересня Леви багато енергії стали витрачати на фінансові питання і зросли й витрати). Не дуже приємною буде остання частина місяця, для Левів, як і для всього іншого Зодіаку. Всі питання з фінансами, здоров’ям, роботою, краще, вирішити до 22 числа, тоді настане проблемний період. Та й взагалі, кінець місяця складний, хоча Левам дещо може бути і компенсовано.

Гарний час для відносин, роботи, здоров’я буде з 5 по 8 листопада, в ці дні все повинно вийти. Можна підлікувати себе, можна з успіхом укласти нову угоду або пройти співбесіду. Та й до того ж в ці дні Ви можете з легкістю змінити свої звички або змінити щось вдома, викинути старі і непотрібні речі.

З 9 листопада по 4 січня 2016 року для Левів буде період навчання, поїздок, нових знайомств. Дуже довгий період, який можна розбити на 2. Перший з 9 листопада по 5 грудня – більш вдалі поїздки (крім періоду з 19 по 26 листопада), гармонія з сусідами і новими знайомими. І другий з 13 листопада по 4 січня – більше енергії в цих всіх сферах, гарний час вчити нове! Ну або скандалити з кимось через свої знання.

10 листопада, плюс мінус 4 дні – сім’я і дім! Дуже вдалий час почати щось нове в ці дні! Купити меблі, переїхати на нове місце проживання, купити або продати будинок! Допомогти рідним! Це дійсно вдалий період, так що ловіть момент щодо домашньої сфери в починаннях і результатах!

З 11 листопада до 15 грудня буде досить неприємний період, для всіх знаків Зодіаку, в тому числі і для Лева. Для Вашого знаку Зодіаку цей період буде пов’язаний з проблемами і переживаннями щодо здоров’я, дітей, творчості, роботи, обов’язків, в меншій мірі фінансів. Це час смутку, зневіри, обмеження, розчарування, і небажання що-небудь робити в цих сферах. Поганий період для фінансів. Дуже-дуже бережіть себе і своє здоров’я в ці дні! Операції, якщо можна, краще відкладіть на потім. У відносинах і любові цей період буде згладжений з 12 до 16 листопада. А активності, особливо у сфері пов’язаної зі здоров’ям і роботою додадуться з 20 по 29 листопада.

Кінець місяця, так само як і початок, змусить Вас звернути увагу до кар’єри, але вже через можливі проблем. Період з 19 по 26 листопада досить складний для Вашої кар’єри, та й у дорогу в ці дні краще не вирушати. Спочатку з 19 по 23 вірогідні трансформації соціального стану, позбавлення хворобливе від чогось. А в період з 22 по 26 – звільнення, розрив, бажання послати все лісом пов’язане з цими ж сферами. Окрім кар’єри та соціального становища, можливі, проблеми і у відносинах, схожого характеру – спочатку – трансформація, потім – розрив.

26 листопада, плюс мінус 3 дні, бережіть свою дружбу і любов з дітьми. Можливі обмеження пов’язані з друзями, любов’ю, дітьми, які не приємні, можливо, Ви вирішите змінити своїх друзів або любов – порахуєте їх негідними Вашої королівської персони.

З 28 листопада по 2 грудня Левів може накрити депресія, смуток, злість, цинічність. У цей період слід бути обережніше сердечникам і вагітним.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Лева в листопаді 2015

10 листопада, плюс мінус 4 дня – вдалий час для кар’єри.

З 11 листопада по 15 – бережіть здоров’я!

26 листопада, плюс мінус 3 дні – дружба і колектив.

З 28 листопада по 2 грудня – хандра.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,398