Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на листопад 2015 для Діви від Марфи Бомбушкар


Не поганий місяць для Дів, міняючий і приносячий нові тренди. В цілому місяць хороший, але не у всіх сферах буття, в деяких дійсно чекають труднощі – сім’я, кар’єра, соціальне становище. Місяць принесе з собою тривалий тренд, пов’язаний із заробітком грошей і віднесе «енергійність», але оптимізм у Вас залишиться, що не мало. Сім’я матиме велике значення для Вас в кінці місяця.

З 5 по 8 листопада – вдалий час як для відносин, романтики у відносинах, так і для любові, творчості, навчання, поїздок на близькі відстані, а так само для кар’єри! Слухайте свою інтуїцію стосовно всіх цих сфер.

Фінансовий, матеріалістичний, накопичувальний, дохідний і видатковий період почнеться з 9 листопада і триватиме аж до 4 січня! Але зі змінами. Спочатку з 9 листопада до 5 грудня у Дів зростуть доходи, більш гармонійне фінансове становище (хоча будуть і кризові періоди з 19 по 26 листопада). Час робити гроші, до 5го грудня встигнете зробити дуже багато. Після 13 листопада у Вас закінчитися Ваша «активність», фізична енергійність, все те, що почалося у Вас в кінці вересня. І після 13 листопада і до 4 січня Ваша енергія і активність стосуватиметься фінансової сфери, а саме заробітку грошей. Це вдалий час для роботи-роботи-роботи, щоб заробляти-заробляти-витрачати-втрачати. Що-що, а бажання заробляти у Вас буде багато і сил на це так само багато. Будуть періоди, коли Ви будете і втрачати, витрачати свої гроші, але основний тренд стосуватиметься заробітку!

10 листопада, плюс мінус 3 дні – це гарний час для подорожей, розв’язання домашніх питань, питань пов’язаних з відносинами, та й у цілому вдалий період для Дів, повний радості, оптимізму та максималізму.

А ось з 11 листопада до 15 грудня, на жаль, настане досить складний період, у сферах пов’язаних з будинком і рідними, партнерами (діловими та подружжям, улюбленими), любов’ю, творчістю і дітьми. Складно описати, що ж буде у Дів в ці дні. Адже Діви люблять конкретику, а сформовані ситуації будуть занадто розмиті, нестабільні, незрозумілі, проблематичні і неміцні. Це час, коли Ваші ідеали і мрії пов’язані з цими сферами пройдуть перевірку. Не особливо вдалий час для фінансових проектів, хоча буде вікно можливостей для фінансів з 12 по 16 листопада, коли можете починати і зміцнювати.

Яскравий період, коли Ви зможете показати себе і засіяти, а так само будете оптимістичні з 14 по 21 листопада. Цей час хороший і для Вашої кар’єри.

З 19 по 23 листопада – можливі проблеми з фінансами, Ви можете позбутися джерела доходів або ж воно буде змінено, трансформовано. І другий невдалий період для фінансів буде з 22 по 26 листопада, але в ці дні Ви можете побажати зважитися звільнитися від джерела доходів (наприклад, звільнитися самі), раптово витратити купу грошей, або втратити. Відмінність першого періоду від другого в тому, що перший – це трансформація і позбавлення, а другий – звільнення і раптовість.

З 13 червня у Дів відчувалось якесь повернення у відносинах, складно було заводити нові контакти, відносини, любов. Ви могли повернутися до старого партнеру або відродилися старі почуття. Але вже з 19 листопада у сфері відносин настане період «нового».

Багато новин пов’язаних з будинком і рідними з 21 листопада по 9 грудня.

26 листопада, плюс мінус 4 дні – важливий період для Вашої кар’єри та сім’ї, складний, не час починати нове, сфокусуйтеся на старому, родині потрібна буде Ваша допомога, та й кар’єра якось не вчасно потребуватиме уваги. Якщо Ви хотіли проходити співбесіду в ці дні – перенесіть її або відкладіть. Не час вимагати у керівництва або клієнтів чого-небудь. Це час обмеження в сімейній і кар’єрній сферах. При цьому, після 28 листопада і до 2 грудня, ймовірні проблеми з партнером – скандали, обмани, помилкові ідеали. На жаль, але проблеми з будинком і рідними можуть продовжитися до 2 грудня.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Діви в листопаді 2015

З 9 листопада до 4 січня 2016 року – фінансовий період.

10 листопада, плюс мінус 3 дні – нові знання, подорожі.

З 11 листопада по 15 грудня – бережіть рідних.

26 листопада, плюс мінус 4 дні – важливий період для сім’ї, кар’єри, соціального стану. Будьте обережніше.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 04 листопада 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,507