Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Терези – від Марфи Бомбушкар


Ще в червні у Терезів почався кар’єрний період, питань пов’язаних з соціальним становищем, повагою, честю, досягненнями, положенням в суспільстві і репутацією. Пік цього періоду Ви відчуєте в липні, та й майже весь липень, як мінімум перших дві декади, Ви будете сконцентровані на цих питаннях і сферах. В середині липня виникнуть, а скоріш за завершаться, питання сім’ї та будинки. А так же середина липня почне новий період пов’язаний з громадським життям, публікою і групами людей, планами на майбутнє і дружбою. Липневий гороскоп хороший для більшості, але Терезам слід бути більш спрямованими й наполегливими, а так само менше хвилюватися.

У Вас зростуть витрати протягом усього липня, до початку серпня. Доходи, так само, можуть зрости – але тільки якщо Ви працюєте, пасивних доходів чекати не варто, а ось витрати повинні зрости.

Хороший період для творчих робіт з 2 по 6 липня! Дуже навіть хороший, можете прославитися як творча особистість, вдалий для професій пов’язаних з креативом. Але в той же час, якщо у Вас робота не пов’язана з цим, готуйтеся концентруватися на чомусь одному і не розпиляйтеся, а так само не лінуйтеся.

4 липня, плюс мінус 4 дня – дасть великий енергетичний стимул, зміни, нова сторінка, для соціального становища, це може бути і кар’єрне зростання або ж знаходження роботи, можуть бути якісь нагороди і заслуги. Якщо Ви планували щось пов’язане з репутацією, важливістю та впливовістю – призначте це на ці дні! Це найсильніший період в гороскопі для Терезів у 2016 році для нового кар’єрного і соціального шляху! Почніть важливий і довгостроковий проект. Для жінок можливий шлюб, і для чоловіків – але більше за вигодою. Чекайте важливих новин!

Дуже енергійні дні, любовні і романтичні з 5 по 8 липня! Гарні для налагодження відносин з другою половинкою, а так само для ділових угод.

З 6 по 10 число ймовірні конфлікти в домашній сфері, з батьками, та й з керівництвом так само. Емоційні дні, дуже стрімкі. Потрібно бути обережніше з фінансами, можете перегнути палицю. Так само слід бути обережніше з партнерами, Ваша «швидкість» їм може не підходити, притримайте коней.

З 12 липня у Терезів настає соціальний період, буде він тривати до серпня місяця включно. Більше знайомств, спілкування з друзями і набуття нових друзів – це все в перебігу цих півтора місяців. З 12 липня по 6 серпня – час налагоджувати відносини, більше харизми і привабливості.

Багато контактів з 14 по 19 липня.

Маса енергії в питаннях що стосуються кар’єри і соціально положення з 15 по 20 липня! Час брати вершини! Використовуйте свої фінанси, щоб зробити собі ім’я! Але в той же час з 15 по 19 липня, є велика ймовірність, імпульсивної поведінки з партнерами. Так що, намагайтеся сконцентруватися, можуть бути скандали, роздувати їх або йти на компроміси – вирішуйте самі.

19 липня, плюс мінус 4 дня – родичі, сім’я, будинок – це буде в центрі Вашої уваги, очікуйте кульмінацію питань в цих сферах. Цей період посилить всі існуючі тренди, так що Ви будете надто вже імпульсивні до 20 числа. Але в домашній сфері пора приймати рішення, остаточні, постарайтеся тримати свою імпульсивність під контролем.

Час заспокоєння з 19 по 22 липня, скоріш з 20. Гарний час для серйозних ділових переговорів, а так же інвестицій, особливо в освіту.

З 28 по 31 липня – вірогідні скандали з друзями, погане час для укладення договорів і покупок.

З 31 липня по 3 серпня – ще один активний період життя у Терезів. Можуть бути несподівані витрати, але хороші! Гарний час для любові, можете раптово закохатися або почуття спалахнуть знову! Та й для ділових відносин непогані дні, маса енергії і швидкий розвиток проектів.

З 31 липня по 4 серпня – час зміцнювати дружбу, а так само своє становище в колі друзів.

Кінець липня принесе нові вітри в дружбі і сферах які стосуються колективів, фан-клуби, різні групи людей з якими Ви спілкуєтеся. Можете знайти нових друзів! А так же цей період дасть Вам можливість знайти бачення свого майбутнього, плануйте на півроку вперед!

Найважливіші дати і періоди, для Терезів в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 4 дня – стимул в питаннях кар’єри, зміни соціального стану.

З 6 по 10 – будьте обережніше.

З 12 липня по закінчення серпня – соціальна активність.

З 14 по 19 – маса спілкування та інформації.

З 15 по 20 (21) – активний період в кар’єрних сфері. Будьте обережніше з фінансами.

19 липня, плюс мінус 4 дня – посилення всіх трендів, завершення сімейних питань.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 17 T. 0,168