Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Телець – від Марфи Бомбушкар


Не особливо важливий місяць, перша його половина, тому можете відпочивати! Але краще вчитися-вчитися-вчитися! Перші дві декади будуть активні поїздки, навчання, торгівля і спілкування. Починаючи з середини місяця, у Тельців, почнеться сімейний період з тривалістю до кінця серпня, паралельно з навчанням. В кінці другої декади чекайте подій пов’язаних з духовним світом, філософствуванням, а так же знову маса спілкування і новин здалеку. Кінець липня принесе нові можливості для сімейної сфери або ж нові початки.

З 2 по 6 число не поганий час для творчості, будь-яких її проявів.

4 липня, плюс мінус 3 дні – час емоцій, бажань, а так само новин! Новин буде багато і вони будуть різними про все. Вам може випасти дорога кудись, якщо покличуть – обов’язково їдьте, подорож має бути вдалою. Ще ці дні підходять для отримання нових знань! Запишіться на курси, знайдіть собі репетитора, займіться своєю освітою. Якщо Ви давним-давно намагаєтеся щось продати або купити – є шанс на реалізацію в ці дні.

Дуже сексуальні, пристрасні, чуттєві дні з 5 по 8 липня! Особливо з 6 по 8, коли до цього ще додасться стрімкості і нетерпіння. Ці ж дні, з 5 по 8 гарні для бізнесу, налагодження відносин з партнерами (інтим). Енергії у Вас має додатися в ці дні. Хоча слід бути обережніше з 6 по 10, можлива агресивність і травми.

Взагалі, перші 10 днів пролетять миттю, раджу вчитися!

З 12 липня почнеться Ваш сімейний період, коли сім’я буде займати частину Вашої уваги протягом півтора місяців, до кінця серпня. Особливо це буде помітно спочатку серпня. А поки з 12 по 6 серпня – час наводити красу в будинку і відносини з родичами! Зірки допоможуть Вам помиритися і зблизитися з родиною. А вже фіранки Ви і самі зможете вибрати – ці дні дуже гарні для декору!

Маса спілкування з сім’єю і новин про сім’ю з 14 по 31 липня, особливо з 14 по 19 липня – хороший час налагодити стосунки!

Будьте обережніше з 15 по 19 липня, можливі травми. З 15 по 20 буде активна сфера відносин, постарайтеся показати себе, бути більш яскравими.

19 липня, плюс мінус 3 дні – несподівані новини прийдуть з-за кордону, або вони будуть пов’язані з судами, навчанням. Це дуже несподіваний час для цих сфер, а так само дуже стрімкий. Ви можете дізнатися, що з’явилася гаряча путівка. Можуть відбутися якісь несподівані зміни. Дивіться самі за обставинами, якщо обставини будуть хороші – дійте, а якщо ситуація проблемна – краще перечекати!

Гарний час для зміцнення сімейних відносин з 19 по 22 липня, та й в цілому для зміцнення відносин. У ці ж дні можете здійснювати дорогі покупки з розрахунком на майбутнє.

З 30 липня настане довгий період застою в питаннях кар’єри, не те щоб зовсім не буде руху, він буде, але даватися буде складніше. Можливі повернення до старої посади, обов’язків. Нову посаду буде отримати складніше. Цей період триватиме півроку до 30 грудня. Він так само стосується нагород, честі, репутації і поваги.

Ще один енергійний період буде з 31 липня по 3 серпня! Маса енергії і швидкості! Особливо в сімейній сфері, фінансової і відносинах! Гарний час починати проекти пов’язані з перерахованим, встигнете їх швидко закінчити, не вельми значні проекти.

2 серпня, плюс мінус 5 днів, як Ви маєте доступ до цього період зачіпає і останні дні липня, повинні відбутися важливі події в сімейній сфері. Але так само Ви і самі можете бути каталізатором цих важливих подій, рішень, починань. Ви можете дійсно почати щось масштабне, значуще, довголітнє. Почати будувати будинок, почати продавати будинок, почати капітальний ремонт, а може купити будинок! Та й будь-які інші ідеї пов’язані з будинком і сім’єю!

Найважливіші дати і періоди, для Тельця в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 3 дні – вчіться і спілкуйтеся, подорожуйте.

З 12 липня по 6 серпня – прикрашайте будинок і покращуйте стосунки з рідними.

19 липня, плюс мінус 3 дні – несподівані події і новини про зарубіжжі, судах, навчанні. Будьте обережніше.

В кінці місяця – пік сімейних питань!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 липня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,404