Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Скорпіон – від Марфи Бомбушкар


Час для духовного, філософського та інтелектуального зростання! Поїздок, зарубіжжя і активне життя. Місяць обіцяє бути хорошим, для більшості Зодіаку, включаючи Скорпіонів. Ймовірно, що для Скорпіонів він буде один з найкращих – маса енергії, планів, ідей! І все це можна реалізувати, головне не бійтеся планувати і діяти! В кінці другої декади, ймовірно, спілкування і поїздок стане ще більше. А в кінці місяця – час кар’єри і соціального положення, нового в цих сферах. Липень, з середини місяця, почне кар’єрно-соціальний період у Скорпіонів, який буде тривати до середини серпня, а може і до вересня.

Ще в кінці червня, про це я писала в гороскопі на червень місяць, Скорпіони повинні були відчути прилив сил! Маса енергії, сексуальності, владності, ініціативності, наполегливості! Більше впевненості в собі, особливо у чоловіків Скорпіонів, а так само привабливості (для чоловіків). Час реалізовувати проекти! Але і час бути обережніше, шанси на травми зростають, а так само скандали.

Гарний час для творчості з 2 по 6 липня. Ці дні хороші і для любові, романтики, мрій, платонічних почуттів.

4 липня, плюс мінус 4 дня – відбудеться посилення всіх існуючих трендів, а так само маса новин. Скоріш за все, що найбільше новин стосуватиметься сфер: освіта, зарубіжні поїздки, зарубіжні проекти, суди, філософії. Цей період дасть хороший поштовх для нового в цих сфера, вдалий час для починань. Можете змінити свій погляд на світ, свою віру у вищі сили. Є великий шанс поїхати за кордон або спілкування з іноземцями. Гарний час для судових питань. А ще в ці дні Ви можете знайти нового покровителя, якщо він Вам потрібен або самі стати наставником комусь.

Дуже сексуальний час з 5 по 8 липня! Палке і чуттєве! Ці дні хороші і для фінансової сфери, а так само відстоювання своїх прав і ідей у відносинах (будь-яких).

Дуже конфліктний час для Скорпіонів з 6 по 10 число, перший піковий період в цьому славному місяці! Ви будете дуже вже владні і егоїстичні, будуть виникати скандали в спілкуванні, особливо зі знайомими і сусідами! До того ж ці дні дуже вже активні, в сферах дружби, а так же масових заходів, щодо поїздок, навчання. Потрібно бути обережніше в стосунках і з фінансами з 6 по 8, можуть бути швидкі вчинки.

З липня місяця у Скорпіонів починається кар’єрний період, з 12 липня і до кінця серпня! Перший його етап, якість, триватиме з 12 по 6 серпня – це дні харизматичність і привабливість, вміння сподобатися керівництву і важливим персонам зробить Вам славу і кар’єру. Але будьте обережні з фліртом! Ці дні дуже гарні для ділових переговорів з метою відстояти свої інтереси, а так само поліпшити умови контрактів! Особливо гарний час для ділових переговорів з 14 по 19 липня! З 14 по 31 липня – маса інформації щодо Вашої кар’єрної стежки, цілей на майбутнє, важливі і не особливо новини – але все одно слухайте уважно! Отримайте корисну інформацію. Є ймовірність відряджень з 14 по 31 або поїздок.

Ще один енергійний період буде з 15 по 20 липня! Навіть, можливо, плюс 1-2 дня. Це час дуже добрий для фізичних навантажень, інтелектуальних і будь-яких інших. Можете планувати складні проекти на ці дні, енергоємні. Особливо завершення проектів! Паралельно з цим, з 15 по 19 число слід бути обережніше з роботою і здоров’ям, а так само в дорозі. Ваша нетерплячість, напористість, скандальність і ексцентричність в ці дні буде дуже сильною. Ви можете поскандалити з клієнтами і працівниками, вірогідні скандали з викладачами і Вашими покровителями.

19 липня, плюс мінус 3 дні – час закінчити проекти пов’язані з торгівлею, завершити відрядження, здавати іспити. Хороший період розібратися зі своїми знаннями, інформацією. Ці дні дуже імпульсивні, дуже енергійні. Але вони гарні для питань що стосуються освіти, торгівлі, поїздок, укладення угод. Вдалий час з 19 по 22 липня для серйозного спілкування з партнерами, зміцнення зв’язку, і з коханою людиною так само.

Ще один скандальний період з 28 по 31 липня!

З 30 липня по 30 грудня – повернення питань пов’язаних з сім’єю і домом, перегляд і переоцінка цих сфер. Це час вирішення і завершення старих питань, повернення до них. Наприклад, якщо раніше Ви хотіли купити будинок, але не виходило – в ці місяці Ви зможете це зробити. Але в той же час – це затяжний період для нових сімейних питань, якщо Ви зважитеся купити будинок зараз – не чекайте що швидко вдасться реалізувати рішення.

Хороші дні для кар’єрних питань з 31 по 4 серпня! Час наводити мости, налагоджувати зв’язки. А так же час показати себе. Вдалий період і для поліпшення і стабілізації фінансової сфери!

Кінець місяця ще сильніше акцентує Вашу увагу на кар’єрі і честі! У перші дні серпня у Вас є шанс на отримання нової посади, а може знаходження нової роботи (якщо Ви шукаєте її). Перші дні серпня найсильніші в 2016 році для кар’єрних і соціальних питань! Для початку нового! Це так само може бути шлюб по вигоді або нарешті офіційне оформлення відносин (особливо для жінок Скорпіонів).

Найважливіші дати і періоди, для Скорпіона в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 4 дня – знання, філософія, зарубіжжі.

З 6 по 10 липня – напружений період.

З 15 по 20 (22) липня – маса енергії!

19 липня, плюс мінус 3 – торгівля, навчання, поїздки.

Кінець липня – шанс на кар’єрне зростання!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,484