Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Овен – від Марфи Бомбушкар


Місяць дуже хороший, а в кінці середини місяця ще й дуже активний, але на жаль не настільки хороший. Раджу присвятити цей липень Овнам своєму будинку, батькам, родині! Є шанс на великі початки в домашній сфері, а так само масу новин в питаннях сім’ї. У середині місяця чекайте результати пов’язані з кар’єрою, ймовірно вкрай несподівані! А в кінці липня – є шанс на нове кохання або вагітність, а так само бажання інтрижок, ризику і творчості! З середини липня у Овнів настане період присвячений любові, інтрижкам, дітям, творчості і всьому приємному і життєрадісного, особливо помітно це буде в кінці липня-серпні – плануйте відпустку на серпень.

Якщо Ви творча особистість, то з 2 по 6 у Вас є шанс творити і фантазувати, особливо в домашній сфері. А так же запам’ятовуйте сни! Вони можуть збутися!

4 липня, плюс мінус 4 дня – кардинальний час для сім’ї і сімейних питань, маса новин пов’язаних з сім’єю, маса емоцій і бажань пов’язаних з родичами. Це і сам по собі досить емоційний період, до того ж хороший, так що емоції будуть позитивними в усьому. Це ще і впливовий період для грандіозних змін, кардинальних! Від зміни місця проживання, до приїзду погостювати (на пару років, мінімум на місяць, а можливо на півроку) когось із родичів. Якщо Ви думали щось робити зі своїм будинком, купувати, продавати, будувати чи ремонтувати – у Вас є 8 днів для початку!

З 6 по 12 число дуже завантажені і досить напружені дні, потрібно бути обережніше. У Вас виникнуть скандали з рідними і на роботі, не слід їх розпалювати, можлива втрата репутації і поваги. У ці дні Ви станете дуже егоїстичні в відносини з партнерами і родиною, будете диктувати їм свої вимоги. Але краще перечекайте цей скандальний період, але якщо треба – значить треба … Обережніше з грошима!

12 липня розпочнеться мистецько-любовний період у Овнів! Особливо багато любові і романтики з 12 по 6 серпня! Та й творчості так само! Саме час закохатися! Зблизитися з коханою людиною.

Відносно творчості, якщо Ви письменник, то з 14 по 31 липня – муза відвідає Вас. Особливо з 14 по 19 число!

Зростуть видатки, значно, з 15 по 20 липня, але так само зростуть і доходи за рахунок інших, можете вимагати у боржників повернення боргу! З 15 по 19 (ймовірно ще пару днів) досить небезпечний період, Ви можете бути вкрай бунтарні, егоцентричні, готові ламати і руйнувати, будьте обережніше з рідними, та й травми цілком вірогідні.

19 липня, плюс мінус 4 дня – кульмінаційний період у кар’єрі, а так само він торкнеться Вашу особу і ймовірно сім’ю. Це напружений період, дуже швидкий і дуже емоційний. Постарайтеся зберегти свою репутацію, відносини з керівництвом, рідними. Як я сказала – це кульмінаційний період, будуть розставлені всі крапки над «і», будуть отримані результати і вони будуть остаточними. Можливо Ви довго чекали рішення про підвищення – ось і результат, а який він буде хороший або поганий – це більше залежить від особистого гороскопа. Постарайтеся не поспішати і не ламати в ці 8 днів. А ще краще візьміть ситуацію в свої руки і завершіть самі те, що турбує Вас і заважає Вам в питаннях кар’єри, сім’ї, та й Вашої особистості.

Час зміцнювати відносини з 19 по 22 липня.

Дуже інтелектуальний період з 26 по 31 липня, хоча з 28 по 31 і досить скандальний.

Дуже швидкий період для творчості і любові з 31 липня по 3 серпня! Ви можете швидко закохатися і зізнатися в любові, та ще й в ЗАГС побігти! Закохуватися і визнаватися в любові – це добре, а от з ЗАГСом я б не поспішала. Теж відноситься і до творчості – можете легко спалахнути і реалізувати ідею! Кінець місяця акцентує Вашу увагу на любовній сфері, творчості, інтрижках, азарті і дітей – 2 серпня, плюс мінус 4 дня. Дуже швидкий і досить вдалий період. Зауважу, що це любов і інтрижки, а не відносини, завдяки чому в ЗАГС краще поки не біжіть. Ці ж дні, з 31 по 4 липня, гарні для структуризації знань і навчання.

Найважливіші дати і періоди, для Овна в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 4 дня – сім’я!

З 6 по 12 – будьте обережніше.

З 12 по 6 липня – творчість і любов.

19 липня, плюс мінус 4 дня – будьте обережніше, особливо з кар’єрою і репутацією.

В кінці липня – любов!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 липня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 18 T. 0,169