Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Лев – від Марфи Бомбушкар


Місяць хороший для відпочинку, щоб втекти від всієї суєти, побути наодинці з собою і близькими. Відправляйтеся відпочивати, якщо є можливість. Багато Левів люблять публічне життя, так що таким цей місяць буде і не зовсім вже приємним, але перечекайте 2 тижні! А ось тим Левам, які люблять копатися в собі, в інших, в таємниці, в філософії, гороскоп на цей місяць буде дуже хорошим. Але, обом типам Львів, необхідно берегти своє здоров’я, до серпня місяця! Ближче до кінця місяця Ваше усамітнення буде «розбавлене» роботою і обов’язками – Ваша увагу і активність перейдуть в ці сфери. Місяць буде дуже активним в сімейній сфері, робіть ремонт!

З 30 червня і до 3 серпня у Львів буде сила-силенна енергії в сфері дому та сім’ї! Направте її в ремонти, відстоювання сімейних прав, захист сім’ї. Куди завгодно, якщо не буде у неї спрямованості – будуть скандали. Надто вже Ви можете бути агресивні по відношенню до рідних і нетерплячі.

Слухайте свою інтуїцію і довіряйте своїй вірі з 2 по 6 липня. Запам’ятовуйте сни! Вони можуть бути віщими.

Особливо сильна Ваша інтуїція, 6 і «вище» почуття будуть 4 липня плюс мінус 3 дні! Час розкривати таємниці, засекречувати свої секрети, працювати з глибокими шарами психіки. Хороші дні щоб працювати над своїми комплексами, позбавлятися від них! А так же іншими недоліками. Час вірити у вищі сили. Слід поберегти своє здоров’я в ці дні. А ще в цей період Ви можете відправитися кудись, в якусь поїздку. Чекайте масу пліток.

Романтичний період з 5 по 8 число, навіть сексуальний. Хороший для вирішення фінансових питань і сімейних.

Конфліктний час з 6 по 10 липня, конфлікти будуть відбуватися на роботі і з клієнтами, тримайте себе в руках. Можливі несподівані фінансові операції, як доходи так і витрати з 6 по 8 липня.

Починаючи з 12 липня Леви стануть привабливішими, чарівнішими і харизматичними. Задумаєтеся над своєю зовнішністю, особливо жінки Леви, можете навіть вирішити змінити її – це вдалий період, а так само оновити гардероб. Це чарівний час для любовних відносин, пошуку партнера, налагодження відносин з існуючим партнером, а в кінці червня-початку серпня Ви навіть можете усвідомити свою любов. Цей період триватиме до 6 серпня. При цьому, він так само має позитивно вплинути і на фінансову сферу, більше заробітку. Негативом цих днів може бути лінь і потурання своїм примхам!

З 14 до 31 липня – Ви станете понад товариські, вдалий час для навчання! А так же гарний час для торгівлі і ділових контактів, особливо з 14 по 19 число. Ці ж дні гарні для словесної творчості, написання книг, віршів.

Слід бути обережніше зі своєю психікою з 15 по 19 липня, остерігайтеся і фізичних травм. А так же з 15 по 20 – максимальний приплив енергії в сімейній сфері.

19 липня, плюс мінус 3 дні – час завершення питань, а так само акцентування, в сферах роботи, здоров’я і обов’язків – результати. Ці дні гарні для усвідомлення цих сфер і прийняття рішень, реалізації планів в них, підбиття підсумків і вибору нового шляху. Вдалий момент пройти співбесіду, яку було заплановано раніше. Обговорити свої обов’язки, ймовірно що і нові обов’язки ляжуть на Ваші плечі. Вирішення питань з обов’язками і проектами, можливо нарешті старий клієнт дасть Вам замовлення або Ви зможете здати готовий проект. Слід приділити увагу здоров’ю, хороший період поспілкуватися з лікарями про остаточне лікуванні, прийняття рішень. Ці дні будуть дуже насиченими подіями в цих сферах, так що заздалегідь плануйте свій графік. Будь-які питання в цих сферах будуть розвиватися дуже швидко. Вдалий час для ділових переговорів з 18 по 20 липня. Для укладення договорів і обговорення договорів з 19 по 22 липня! Можете знайти нове хороше замовлення з 19-22.

Якщо Ви хотіли зміцнити свої відносини або ж вони були в підвішеному стані, то з 19 по 22 буде період для цього.

І знову прийшов час слухати свою інтуїцію з 26 по 28 число, а так само вірити знакам.

Питання що стосуються сфери відносин, ділових, партнерських, любовних відчують деяке уповільнення з 30 червня по 30 грудня. Цей же період підштовхне Вас переглянути і переоцінити сформовані відносини. Ви можете почати більше думати про минулих партнерів і бажати повернення їх (як кохану людину, так і бізнес партнера). Чи не найкращий час для початку нових відносин, вони можуть бути не особливо результативні і зажадають більше «ресурсів», ніж очікувалося. У судових справах, так само, краще не брати участь, але буде повернення до незавершених справ.

Місяць липень закінчиться для Лева на мажорних нотах. З 31 липня по 3 серпня – раптові події, приємні, в відносинах і фінансах! Можете закохатися, а можете і швидко реалізувати діловий проект. З 31 по 4 серпня – час робити собі ім’я, домагатися поваги.

На самому початку серпня, в перших його днях, а так само в останні дні липня у Левів будуть найважливіші дні в цьому році, особливо тих, хто народився в цей період 2 липня, плюс мінус 5 днів – час змін себе, нова сторінка в Вашому житті, навіть ціла нова глава! Прошу Вас запланувати щось важливе на ці дні, новий початок. Це може бути і переїзд і визнання в любові, і початок бізнесу і багато-багато чого. У ці дні Ви будете дуже емоційні і чутливі, бажаючі багато чого, але потрібно сконцентруватися. Час розібратися в своїх бажаннях, можливостях і особистості – усвідомити.

Найважливіші дати і періоди, для Льва в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 3 дні – таємниці, духовний світ.

З 12 липня по 6 серпня – підвищена привабливість і харизма, успіх у фінансах.

З 14 по 31 липня – маса спілкування, новин.

19 липня, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 28 T. 0,385