Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Козеріг – від Марфи Бомбушкар


Дуже емоційний місяць! Липень – місяць відносин, ділових переговорів, укладення угод, а так же відносин з коханими. Липень буде хорошим місяцем в перші два тижні, а в кінці місяця буде маса емоцій і ймовірно поспішних вчинків! Перші два тижні дуже гарні для налагодження відносин, останніх два – слід бути обережніше. Кінець другої і початок третьої декад – сверхемоційний! Це будуть дні прийняття остаточних рішень, завершення в усіх важливих сферах життя, а так само щодо Вашої особистості, перехід на новий рівень. Місяць досить енергійний, особливо після 15 числа. З середини липня до періоду відносин додасться період фінансів, психологічних і духовних змін з тривалістю до кінця серпня.

Гарний час для ідеалізації улюблених, романтичних відносин з 2 по 6 липня. Але потрібно бути обережніше з суперниками, можете надто вже ідеалізувати (або недооцінювати) їх.

4 липня, плюс мінус 5 днів – це найсильніший і важливий період для Вашого знака Зодіаку в цьому році для відносин, особливо якщо Ви народилися в ці дні грудня-січня (плюс мінус пару днів)! Це час для капітальних, важливих, рішучий дій і рішень пов’язаних з відносинами, судами, ворожнечею, подружнім життям, а так само всіх близьких і важливих відносин! Ви можете розлучитися нарешті з партнером, від якого хотіли піти. Можете знайти собі партнера, якщо шукали. Можете перевести відносини на новий рівень, якщо вели ділові переговори – укласти контракт; якщо були в цивільному шлюбі – зробити пропозицію руки і серця. Якщо у Вас нерозділене кохання, тоді в ці дні буде посилення почуттів і Ви можете як розлюбити, так і полюбити сильніше! Це період нового в сфері відносин і він дуже сильний. Це так само і дуже емоційний період, підсилює всі існуючі тренди. Чекайте масу новин, розмов в ці дні.

Сексуальний період для всіх буде з 5 по 8 липня, а так само досить вдалий в фінансах. Для Козерігів він хороший для відносин, любовна пристрасть спалахне з новою силою, а ділові відносини отримають стимул до розвитку.

Перший напружений період буде з 6 по 10 липня. Вірогідні скандали з партнерами і улюбленими. Слід бути обережніше вагітним жінкам. Так само в ці дні є ймовірність втрати репутації, бережіть її і не опозорьтесь. Можливі несподівані події в сімейній і кар’єрних сферах з 6 по 8 липня, будьте більш терплячі.

У Козерігів зростуть витрати з 12 липня по 6 серпня, але в ці ж дні Ви зможете жити за рахунок інших: брати в борг або просити про підтримку. Зросте сексуальне лібідо. Вдалий час попросити про безоплатну підтримку! До того ж з 12 липня у Вас почнеться період духовного зростання, психологічних трансформацій. Перший його етап з 12 по 6 серпня дозволить Вам заспокоїтися на внутрішньому рівні, переосмислити свій матеріальний світ і відносини.

Гарний час для ділових переговорів з 14 по 19 липня, особливо до 17 числа! Можете обговорювати питання спадщини, боргів, підтримка проектів.

З 15 по 25 Вас буде переповнювати енергією! До 20-22 числа Ви будете дуже активні в сфері відносин і напористі, зможете схилити на свою сторону багатьох людей. 19 липня, плюс мінус 5 днів – період кульмінації у Вашому житті, в важливих питаннях, а не якоїсь певної сфері. Час підвести підсумки, закінчити. Це дуже емоційні дні, хоча після 19 стане легше і гармонічніше. Ці дні так само дозволять Вам розібратися в собі, можете змінити своє ставлення до життя, свій стиль одягу, свої звички, дуже багато своїх якостей. Це другий за важливістю період у Козерігів в цьому році для їх особистості (особливо для тих хто народився «біля» цих дат) – перший був у січні місяць. У ці ж дні слід бути обережніше з сімейними питаннями до 21 числа!

З 19 по 22 липня – хороший час для укладення угод, та й Ви станете більш гармонійні в ці дні, більш харизматичні! Вдалий період для серйозних стосунків, капітальних покупок і вкладень.

Кінець липня буде досить хорошим для Козерігів і всього Зодіаку. З 31 липня по 3 серпня, Вас повинні порадувати сімейні справи і відносини, можете несподівано закохатися, а так само кар’єра! У цих сферах події будуть відбуватися дуже швидко – прискорення на 1000%! Та й у фінансових питаннях Ви відчуєте швидкий рух.

З 31 по 4 липня – час показати себе! Відчуття припливу сил.

Початок серпня, відразу ж, акцентує Вашу увагу на питаннях грошей, сексу, спадщини, боргів, всього того, про що я говорила на початку гороскопу на липень. Прихід серпня змусить Вас змінити свою психологічну сторону, торкнеться глибини душі. Виникнуть нові обставини пов’язані з фінансами, особливо такими як борги, спадок, поділ майна.

Найважливіші дати і періоди, для Козеріга в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 5 днів – відносини – час для нового етапу або нових відносин! Маса новин.

З 12 липня по кінець серпня у Вас буде йти фінансовий, психологічний, сексуальний період. З 12 липня по 6 серпня – простіше буде заручатися підтримкою у інших, брати в борг і давати, а так само зросте сексуальність.

19 липня, плюс мінус 5 днів – час кульмінації пов’язаної з Вашої особистістю і важливими питаннями! Надактивний період, маса подій. Обережніше з сімейними і кар’єрними питаннями. Розберіться в собі. Пора закінчувати з чим хочете.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 19 T. 0,420