Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Час відпочивати після складного червня! Ще в червні у Вас почався період публічної активності, в липні він тільки посилиться. Відвідуйте різні заходи, подорожуйте, спілкуйтеся з людьми, відпочивайте! У Вас є місяць відпочити і набратися сил! Все ж червень обіцяв бути не дуже легким для Дів. У Вас накопичилося багато планів – липень дуже підходить для їх реалізації! Якщо в червні Ви відчували перешкоди на шляху, то зараз досягнення цілей буде значно легше! Але поспішіть, ближче до кінця другої декади гороскоп стане трохи напружений, а так само буде більш емоційний і увагу зверне на творчість з любов’ю, азартом і дітей – скоріш за завершення в цьому. А в самому кінці місяця настане період розібратися в собі і таємниці, час усамітнення.

Гарний час для відносин з 2 по 6 липня, використовуйте свою інтуїцію! Вдалий момент і для колективної творчості.

4 липня, плюс мінус 3 дні – час соціальних заходів і планів, не раджу Вам пропускати які б то не були події, приймайте всі запрошення і беріть участь у всіх заходах! Час прославитися! Ці дні дуже позитивно енергійні для Вас, що стирають багато несприятливих події в житті або на час полегшують їх. Подумайте над планами на майбутнє. А ще вдалі дні, щоб знайти нових друзів. Маса енергії і спілкування!

З 5 по 8 зростуть сексуальні бажання, вдалий час для фінансових питань, але потрібно бути обережніше.

Обережніше слід бути вагітним Дівам з 6 по 10 липня. Можливі фінансові витрати, несподівані з 6 по 8, втрати, так що будьте обережніше.

Дуже імпульсивний і енергійний час з 10 по 12 липня! Маса енергії і дуже швидкий розвиток подій, можете щось складне планувати на ці дні. Бережіть репутацію.

З 12 липня по 6 серпня є шанс на таємний роман! Інтрижку. А з іншого боку, є ймовірність бажання побути наодинці, 12 липня розпочне період до кінця серпня, коли Діви будуть трохи хандрити, бажати самотності, думати про своє життя, таємниці, секрети. І ось з 12 липня по 6 серпня на самоті Ви зможете знайти гармонію.

Ще один енергійний період з 15 по 20 липня, особливо для творчості, любові, азарту. Ви можете дуже вдало показати себе і відстояти свої плани, очолити колектив на ці пару днів. Але, знову, потрібно бути обережніше з фінансами з 15 по 19 липня.

19 липня, плюс мінус 4 дня – час для вирішення питань і уваги сферам дітей, любові, азарту і творчості! Дуже активний період, емоційний. Потрібно бути обережніше, якщо Ви вагітні. Емоційність спаде 18-20 числа, а після знову підсилиться. При цьому ці 8 днів дуже гарні для спроб зачати дитину або прийняти рішення пов’язане з цим питанням. Так само вони дуже гарні для творчих особистостей, які планували закінчити або відкоригувати свій проект і отримати результати. Час підбити підсумки в любові, зважитися продовжувати любити або переставати. Іншими словами кажучи – це дні кульмінації, дуже емоційні. Для зміцнення любовних відносин підійде період з 19 по 22 липня, він так само гарний для ділового співробітництва.

Ще один енергійний період, з прискоренням життя з 26 по 28 липня!

З 28 по 31 липня Ви будете не в міру агресивні, черстві. Не найкращий період для ділових переговорів і спілкування з керівництвом.

Липень закінчиться хорошими періодами в стосунках і фінансах з 31 липня по 3 серпня – дуже активний період, маса подій і швидкий їх розвиток, можлива закоханість. А так же в сфері сім’ї, коли відбудеться деяке полегшення в сімейних питаннях, складні обов’язки буде брати на себе легше і виконувати їх з 31 липня по 4 серпня.

А найголовніше, в самому кінці липня і на початку серпня – будьте обережніше, щоб не захворіти чи не бути ізольованими від суспільства. Перші дні можуть принести з собою нудьгу, бажання побути подалі від усіх, бажання виїхати кудись і шанси на це. Буде можливість – вирушайте в поїздку. Так само кінець місяця і початок нового гарні для роботи над своїми комплексами, тим що Ви приховуєте або хочете приховати від інших.

Найважливіші дати і періоди, для Дів в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 3 дні – дружба і маси.

З 12 липня по 6 серпня – таємні знайомства.

19 липня, плюс мінус 4 дня – питання і рішення в любові, творчості і діток.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 30 червня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,185