Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2016 – Близнюки – від Марфи Бомбушкар


Після складного червня, як це було зазначено в гороскопі на місяць, емоційного, приносячого багато нового в життя Близнюків, приходить липень – час тиші і спокою. Не зовсім вже й тиші зі спокоєм, але місяць набагато краще і простіше. Здоров’я має піти на поправку. У цьому місяці Ви будете приділяти увагу своїм доходам, а в середині місяця ще й видатками, а в самому кінці – чекайте новин, поїздок і спілкування, плануйте починати навчання. Місяць буде славним і цілком ймовірно, не особливо важливим, там що можете відпочивати або, як обіцяє гороскоп на липень для Близнюків – заробляти гроші!

Весь липень у Вас буде маса енергії в сфері праці та здоров’я, я писала про це в гороскопі на місяць червень, так що беріться за проекти, заробляйте гроші і займіться здоров’ям.

Вдалий час для інвестування в кар’єру з 2 по 6 липня, а так само показати себе!

4 числа, плюс мінус 3 дні – гарний час для запитань матеріального світу, дорогих покупок (дуже дорогих), початку нових проектів (навіть пошуку нової роботи), пошуку нових джерел доходів. Повинні будуть відбутися зміни у Вашій фінансовій сфері, важливе плануйте на ці дні, нові починання. Вдалий час для співбесід. А ще Близнюків чекає в цей період маса новин, а так же емоційний ураган.

Ще один хороший період для заробітку грошей буде з 5-8, але до всього додатися і сексуальна активність, це сексуальний період для Зодіаку. Гарний час налагодження відносин з клієнтами і співробітниками.

Хоча в першу декаду місяця і є маса вказівок на дохід, але з 6 по 12 число так само є вказівки на витрати і втрати, це можуть бути навіть не фінансові та матеріальні втрати, а інші… Наприклад друзів або партнерів, дуже скандальний і владний період в ці 6 днів, один з найбільш депресивних. Імпульсивність в стосунках може привести до розриву. Потрібно бути обережніше вагітним.

З 12 липня у Вас почнеться період поїздок і освіти, спілкування, торгівлі. Він триватиме до кінця місяця. У першому його етапі, з 12 числа по 6 серпня – налагоджуйте відносини зі знайомими, родичами, сусідами – це буде зробити простіше всього, а так само з викладачами.

Дуже хороший період з 14 по 19 липня! Маса приємного спілкування, успіх в торгівлі, Ви будете вкрай привабливі! Дуже хороші дні для творчості і любові.

Плануйте масу проектів і завдань на 15-20 липня! Ви зможете з цим усім впоратися легко, особливо фізичні навантаження, наприклад ремонт. Паралельно з цим, з 15 по 19 число слід бути обережніше з друзями, не раджу Вам змішувати дружбу і фінанси, можете втратити і гроші і друзів.

19 липня, плюс мінус 3 дні – бережіть свої гроші в ці дні, не слід брати або давати в борг до 19-20 числа, краще чекати і спостерігати. Цілком імовірні матеріальні втрати, втрати близьких людей (розставання), занадто вже насичений і швидкоплинний час. У ці дні у Вас виникнуть психологічні фрустрації, пора позбавлятися від обтяжуючого Вас. Це насичений період, під час якого виникне безліч справ, завдань. Постарайтеся не поспішати в фінансових питаннях, спадкових, не давайте і не беріть в борг. А так же остерігайтеся фізичних і психологічних травм. З фінансовими питаннями почекайте до 20 липня, вже з 20 по 22 ситуація проясниться і Ви зможете прийняти більш зважене рішення, а так само зробити вдалі довгострокові інвестиції.

З 19 по 22 липня вдалий час для налагодження відносин.

Ще один енергійний період з 26 по 28 липня, життя прискоритися. При цьому з 28 по 31 потрібно бути обережніше, Ви будете більш агресивні, а так само зростуть шанси травмуватися. Правильно плануйте свій робочий час і остерігайтеся скандалів з клієнтами і співробітниками.

Останній день липня і початок серпня можете присвятити друзям і партнерам з 31 по 3 серпня, гарний час налагодити з ними відносини. А так же є шанс закохатися або розкритися в любові, це дуже активний любовний час. Чекайте витрат, можливі раптові покупки, може Вам зателефонують з магазину і повідомлять, що з’явився бажаний товар в наявності.

Як я вже писала, кінець липня і початок серпня, 2 серпня плюс мінус 3 дні – це час новин і посилення всіх трендів. Чекайте море новин, можливість кудись поїхати, щось вивчити. Вдалий час для отримання нових знань, запису на курси, а так само складання іспитів! Торгівля, так само, повинна принести успіх.

Найважливіші дати і періоди, для Близнюків в гороскопі на липень 2016

4 липня, плюс мінус 3 дні – гроші і матеріальний світ.

З 6 по 12 липня – будьте обережніше.

З 12 липня по кінець серпня – нові знайомства і знання.

19 липня, плюс мінус 3 дні – вірогідні фінансові та інші втрати, психологічні зміни.

В кінці місяця налагоджувати відносини з партнерами і вчіться!

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 1 липня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 29 T. 0,418