Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Водолія від Марфи Бомбушкар


Липень принесе з собою роботу, турботи про здоров’я, багато емоцій і, можливо, нервовий зрив. Місяць буде дуже активним, а ось енергії може і не вистачати в тривалій перспективі. Будуть енергетичні «вибухи», коли Водолії будуть занадто емоційні, імпульсивні. Варто бути обережніше в середині липня, а кінець липня принесе якесь важливе усвідомлення самого себе і своїх бажань, але про все по порядку.

1 липня, плюс мінус 3 дні – досить складний період, під час якого варто поберегти своє здоров’я! У ці дні у Вас ймовірні конфлікти на роботі, скандали з колегами та клієнтами. Велика завантаженість на роботі, ймовірно, що в ці дні Водолії зможуть отримати бажаний результат, переоцінити свою роботу і здоров’я, час розставити крапки над «і». У цей же період, паралельно з навантаженням на роботі, багато Водоліїв, захочуть втекти від усього світу і сховатися від інших. Подумати про життя, чого досягли, пофілософствувати. Краще не починати нове, а закінчити старе або переосмислити.

У період з 5 по 9 липня, ймовірно, повернення конфліктів з клієнтами та колегами.

Якщо у Вас проблеми із зором, серцем, кровоносною і нервовою системою – будьте обережні з 11 по 14 липня. Так само, в цей період, з 11-14, багато Водолії захочуть радикально змінити свій імідж, стиль. Ваша поведінка в ці дні буде досить імпульсивною, егоїстичною і оригінальною (відрізняється від інших). Ще один, не дуже приємний період, з 11 по 19 липня буде пов’язаний з відносинами і заробітком грошей. У ці дні Ви можете відчути проблеми пов’язані з відстороненням, прохолодою, у відносинах, а що стосується грошей – стриманими результатами, не зовсім задовільними, щодо матеріальної сторони життя. Поганий період для покупок і витрати грошей.

14 липня, плюс мінус 3 дні – другий критичний момент в цьому місяці, і перший по силі. Бережіть себе і своє здоров’я. Пам’ятаєте, як почався місяць? Цей період, 14 липня, буде сильніше в кілька разів. Ймовірно, знову, скандали з клієнтами, працівниками. У цей період Вас буде переповнювати енергія, це добре, якщо є куди її направити і погано, якщо Ви будете просто «вихлюпувати» її на інших. На відміну від початку місяця, зараз гарний час для стартів нових планів, проектів, трансформації існуючих проектів, головне контролювати свої сили. Чекайте нових клієнтів або шукайте їх, створюйте і починайте нові проекти або змінюйте існуючі. Це гарний час для початку заняття спортом і приділенні уваги здоров’ю, але для операцій все же період не підходящий.

Водоліїв з їх неординарним мисленням, часто революційним «дивлячим» на багато років вперед, повинен порадувати період з 18 по 20 липня – в ці дні слухайте свою інтуїцію, багато зерен ідей дадуть хороші паростки в майбутньому. Хоча іншим Вам буде щось складно довести …

Починаючи з 19 липня і по 2 серпня у Вас зростуть витрати, з іншого боку, простіше буде залучати зовнішні інвестиції – брати кредити. Після 26 липня до Вас повернуться старі питання пов’язані з боргами, кредитами, інвестиціями, спадщиною і триватимуть до 2 серпня.

З 21 до 23 – Ви можете стати більш серйозними, насправді Водолії дуже серйозні і постійні люди, просто за Вашим епатажем цього не помітно! Але в ці дні люди побачать всю Вашу серйозність самовираження.

Притримайте своїх коней з 23-28 липня, у ці дні Ваша енергія буде дуже вже залежати від імпульсів, то її буде занадто багато, то занадто мало. У ці дні Ви будете заводитися з півоберта. Вірогідні травми в ці дні, так що будьте обережніше.

Починаючи з 26 липня і до 6 вересня, всі знаки Зодіаку, відчують «повернення» старих тем пов’язаних із заробітком і відносинами. Особливо сильно в цей період «повернення» старих тем з відносинами відчують Водолії. Це час, коли не варто починати нові види партнерства, від ділових до любовних, не варто робити пропозицію руки і серця і укладати договори. У цей тривалий період, можуть, повернуться почуття до старої любові. Та інші колишні партнери повернуться у Ваше життя. Це час переоцінки нинішніх відносин для усього Зодіаку.

З 28 липня по 12 серпня – період експансії, зростання, нових планів, нових ідей на майбутнє, нових устремлінь. Це з одного боку і хороший і поганий період. Хороший він буде тим, що в ці дні Ви будете більш енергійними, більш спрямованими, більш орієнтованими на майбутнє – створення планів, початок проектів, пошуки нового в багатьох сферах буття. Водолії стануть значно експансивними. Мінусом цього періоду, може бути те, що як тільки він закінчиться – Ви забудете про дані обіцянки і плани, а так само, деякі з Водоліїв зможуть відчувати бажання експансії, якому протистоятиме бажання стриманості – вийти внутрішня фрустрація або амбівалентність.

31 липня, плюс мінус 5 днів – це один з найважливіших періодів у житті Водоліїв цього року. Схожий період був взимку, в грудні – лютому, коли Ви звертали увагу на своє Я і свої відносини. Зараз, в липні, Ви можете переосмислити свої відносини і свій побут, прийняти важливі рішення, задуматися про свої бажання і проекціях, бажання, пов’язані з Вашими партнерами, як діловими так і коханими. Це гарний час для прийняття рішень пов’язаних з існуючими відносинами! Зірки будуть супроводжувати Вам, чого б Ви не хотіли – зробити пропозицію або розлучитися. Це досить емоційний період у Водоліїв, який принесе з собою інтуїтивні рішення існуючих питань. Гарний час для прийняття рішень, для усвідомлення себе.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в липні 2015

1 липня, плюс мінус 3 дні – робота, здоров’я, бажання побути наодинці.

11-14 – радикальна поведінка.

14 липня, плюс мінус 3 дні – будьте обережніше. Гарний час для початку нових проектів, але потрібно бути гранично обережними. Це ж відноситься і до здоров’я.

19 липня по 2 серпня – зростуть витрати.

26 липня по 6 вересня – старі питання у відносинах і заробіток грошей.

28 липня по 12 серпня – період експансії і одночасно стримування. Внутрішніх конфліктів.

31 липня, плюс мінус 5 днів – один з найважливіших періодів у Водоліїв в цьому році. Час переосмислити себе і відносини, прийняти рішення.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,356