Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Стрільця від Марфи Бомбушкар


Фінанси співають романси, доходи не сходяться з витратами, кредитори вимагають повернення боргів, а боржникам вже «добрих» слів не вистачає і з’являється бажання до «добрих» дій. Фінансовий місяць для Стрільців. Стрільці, я часто про це говорила, найоптимістичніші з усіх знаків Зодіаку, але в цьому місяці і вони засумують, коли їх запитають про гроші. Адже витрати то, починаючи з 25 червня виросли. Тай ще у Вас зараз період психологічних трансформацій.

З приходом місяці, 1 липня, плюс мінус 3 дні, чекайте результатів пов’язаних зі здоров’ям, фінансовими джерелами і накопиченнями. На жаль, я думаю, результати будуть не настільки радісні як Ви розраховували. Але все одно, не здавайтеся і трудіться. Це гарний час осмислити або переосмислити свої джерела доходів, а так само своє ставлення до здоров’я. У житті завжди так, або Ви ним керуєте – або воно Вами. Вірогідні неприємні зміни пов’язані зі здоров’ям, не бажано робити операції в ці дні, та й взагалі, все небезпечне для життя – відкладіть на серпень!

Невеликий час для перепочинку, плавної течії енергії і філософської поведінки буде з 8 по 10 липня. У ці дні Стрільці, можуть дуже вже активно відстоювати свою думку або намагатися когось навернути.

Не найприємніший період чекає закоханих Стрільців, або ті які ведуть ділові договору, з 11 по 19 липня. Це час затримок в емоційному і фінансовому плані, час скорочення, час поглиблення. Я б не рекомендувала витрачати гроші в ці дні. Цей період повна протилежність тому, який був наприкінці червня і до 2го липня – коли Ви дуже вже багато витрачали.

З 13 по 14 липня – вдалий час для філософських думок, ну і написання «проповідей», листів, іншим.

14 липня, плюс мінус 3 дні – стережіться! Ви хоч і найоптимістичніші, ніби і досить вдалі, але в ці дні будьте обережні! Не вистачало ще переломів, травм. Не здумайте рвати зуби або лягати на операцію! Цей період принесе з собою багато нового і багато змін. Він хороший для нового, але дуже вже багато не хороших подій відбудуться спочатку! Ви можете втратити великі гроші, так що не варто ризикувати! Зараз час змінити свої джерела витрат і доходів! Є шанс на трансформацію, хоча і досить болючий, але зростання часто приходить з болем.

Починаючи з 19 липня і по 2 серпня Ваші стосунки з керівництвом, вищестоящими особами, «керівним» батьком повинні стати більш гармонійними.

Ще один період, коли повітря буде прямо таки наелектризоване і енергія буде вкрай імпульсивної настане 23 липня і триватиме до 28 липня – якщо по життю Ви часто ламали собі кінцівки або потрапляли в аварії – будьте обережні в ці дні!

Починаючи з 26 липня і до 6 вересня – час повернення старих тем і питань, пов’язаних з відносинами, заробітком, навчанням і поїздками! Час для переоцінки відносин і способів заробітку, гарний час для налагодження старих, забутих, відносин.

Досить важливий, і майже середній по тривалості, період буде з 28 липня по 12 серпня. Найчастіше Стрільці – це оптимісти, які люблять всього багато! Від великих порцій в їжі, до великих планів! І на жаль, якщо їду вони і з’їдають всю, то плани реалізовують до кінця не завжди. Ви оптимісти і ідеалісти, але не найсерйозніші і целедостигаючі особистості. Але в цей період, з 28 по 12 серпня – Ви станете серйозніше звичайного. Це буде не найприємніше час, але він дасть Вам можливість подивитися на себе, на свій імідж, на свою поведінку, на свої плани, на свої цілі та багато іншого – в серйозних тонах. Може бути Ви і не будете хотіти багато чого, може, Ви будете бажати повалятися в ліжку. Але, розпочате в ці дні – Ви точно доведете до кінця! Адже Ви станете серйозніше звичайного!

31 липня, плюс мінус 4 дні – хороший період, який розвеселить Вашу «серйозність», час для навчання і поїздок. У ці дні Ви можете дізнатися важливі новини щодо Ваших сусідів, родичів, братів і сестер. Найімовірніше, що новини будуть пов’язані з результатом чогось, а не початком. Хороший момент для навчання практичним, потрібним для життя, речам! Запишіться на курси готування страв!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в липні 2015

1 липня, плюс мінус 3 дні – фінанси, зміна джерел заробітку.

11 по 19 липня – більш серйозні у відносинах.

14 липня, плюс мінус 3 дні – чекайте новин пов’язаних з фінансами, вірогідні великі витрати. Будьте обережні – травми.

З 26 липня по 6 вересня – старі питання про стосунки.

З 28 липня по 12 серпня – і ось Ви стали серйозніше звичайного, можлива хандра.

31 липня, плюс мінус 4 дні – це час для навчання, новин від знайомих, спілкування.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 20 T. 0,384