Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на липень 2015 для Скорпіона від Марфи Бомбушкар


Липень не найпростіший місяць в цьому році для всього Зодіакального кола, про що я вже писала і не раз. Але навіть у настільки емоційного, трансформуючого, несущого з собою глибокі і довгі наслідки місяця буде один плюс для Скорпіонів – до Вас повернеться Ваша енергія. Якщо в червні Ви відчували занепад сил, то зараз їх буде достатньо. Я б порадила Вам присвятити місяць самонавчанні або просто навчанні, не бажано брати участь у судових процесах (хоча може бути покладено початок новим), і будьте обережніше в дорозі!

1 липня, плюс мінус 3 дні – будьте обережні в дорозі! Це час, коли Ви можете переосмислити свою освіту, вирішити почати вивчати щось нове або щось закинути, а може, трансформувати свої знання в щось інше. Це буде злегка конфліктний період і дуже емоційний, але нічого особливо страшного статися не повинно. Теж саме стосується і сусідів, родичів, знайомих. Це час «сумного» мислення і водночас дуже жорсткого, іншим людям Вам буде складно щось довести.

Але за цим складним, різким періодом, настане час розслаблення з 8 по 10 число, коли Ваша енергія і сила буде проявлятися більш м’яко. Ловіть момент і відпочивайте, так як скоро настане довгий і імпульсивний період!

З 11 числа і по 19 липня буде пара зіркових аспектів. Перший з них триватиме до 14 липня – це час неординарної творчості і самовираження. Другий буде пов’язаний з відносинами та фінансами, в період з 11 по 19 липня, я попереджала в загальному гороскопі на місяць, що буде час незадоволеністю відносинами або доходами. Це дуже поганий період для покупок, але можете робити довгострокові інвестиції. Цей же період принесе з собою стриманість у відносинах, складності у вираженні своїх почуттів або сприйнятті почуттів інших людей. Не найкращий час для несерйозних відносин, але для серйозних він буде як фундамент, або перевіркою фундаменту.

14 липня, плюс мінус 3 дні – ще більш емоційний, стрімкий, напружений, період ніж спочатку місяця. Якщо з приходом липня, 1 числа і плюс мінус 3 дні, у Вас нічого не було особливо поганого – тоді і зараз все буде добре. Якщо ж спочатку місяця у Вас була «криза», тоді вона повториться але сильніше. Це дуже поганий час для вирішення питань в суді, не найкращий час для пошуку покровителя або звернення до нього за допомогою, поїздки краще відкласти на якийсь час. У ці дні, дуже ймовірно, почнеться щось нове пов’язане із зарубіжжям чи навчанням. Ви можете поглянути на життя по-новому, зміниться Ваша філософія і відчуття майбутнього. Пік цього періоду буде з 14 по 17 – саме в ці дні Скорпіони стануть найбільш войовничими в липні.

Якщо у Вас проблеми з серцем, тоді побережіть своє здоров’я з 20 по 23 число. У цей же період, вірогідні, проблеми з творчістю. А з 23 по 28 стережіться травм.

Тривалий тренд настане 26 липня і триватиме до 6 вересня – це час відходу в себе у відносинах, час переоцінки існуючих відносин, складно буде виражати почуття, а образи будуть всередині рости. У цей період до Вас можуть повернутися Ваші старі партнери чи почуття. Вдалий час для налагодження відносин зі старими, що пішли з Вашого життя, партнерами. Не зовсім вдалий час для здобуття нових партнерів, ймовірно, що ці партнери будуть безрезультатні.

31 липня, плюс мінус 5 днів – вдалий період для сімейних питань і кар’єри, особливо для сімейних питань. У ці дні Ви можете вирішити розширити свою сімейну сферу, починаючи від покупки нових меблів і закінчуючи зміною місця проживання. Якщо Ви давно шукали і думали про нову нерухомості – це вдалий період для її покупки або продажу.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Скорпіона в липні 2015

1 липня, плюс мінус 3 дні – новини, поїздки, навчання, рідня.

14 липня, плюс мінус 3 дні – знову, поїздки, навчання, суди – будьте гранично обережні.

З 20 по 28 – бережіть своє здоров’я!

З 26 липня по 6 вересня – повернення старих тем пов’язаних з відносинами і меншою мірою з фінансами.

31 липня, плюс мінус 5 днів – хороший момент для вирішення сімейних питань.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 02 липня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі та пошук

Гороскопи для всіх в Facebook
Марфа Бомбушкар в Facebook
2012-2022© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 82 T. 0,397